Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (50) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 03. 14

  1. #11
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    vagy itt egy aj szerinted visszatolja az allint? vagy egy jj az aztán a gyönyörű játék.... mint gyengébb value, gondolt át sztm még1x mr team pro

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Fred ne erőltesd a hülyeséget..nem áll jól senkinek

  3. #13
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy itt egy aj szerinted visszatolja az allint? vagy egy jj az aztán a gyönyörű játék.... mint gyengébb value, gondolt át sztm még1x mr team pro
    Te itt villain helyében csak megadnál JJ-vel?

  4. #14
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Eléggé a vége fele vagyunk már ahhoz,hogy ha van ami ver, akkor csak call és nem all in megyek, mert szettem van játékot játszom.Persze van benn logika, de a 90% aki most a push/callra szavaz, az mind felállhat az asztaltól a megadás után Nehéz dobni,de meg kell tanulni. Aki szerint hülye vagyok, mert eldobok egy szettet ilyen szituban, az meg tehet 1 szívességet, nagyon nem érdekel ki mit gondol ám.

  5. #15
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eléggé a vége fele vagyunk már ahhoz,hogy ha van ami ver, akkor csak call és nem all in megyek, mert szettem van játékot játszom.Persze van benn logika, de a 90% aki most a push/callra szavaz, az mind felállhat az asztaltól a megadás után Nehéz dobni,de meg kell tanulni.
    Eszem ágában sincs hogy kioktassalak (látom hogy crusholod nl100-at), de ha vakharcban monsterrel csak megadogatsz nem hagysz brutálsok értéket a handekben?

    Nem tudom mi megy nl100-on vagy azon a limiten ahol te játszol, de ha csak nutsal mész all-in azt micro-n már rommá kihasználják.

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... nagyon nem érdekel ki mit gondol ám.
    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... De persze itt mindenki pro, és láttuk mi lett a vége, pro ide pro oda a csávó eldobta és jól tette.
    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... lehet okoskodni, mert azt nagyon tud mindenki...

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... gondolt át sztm még1x mr team pro
    Nekem úgy tűnik nagyon is érdekel mit gondolnak mások.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2018. 03. 16. 20:49

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nehéz dobni,de meg kell tanulni. Aki szerint hülye vagyok, mert eldobok egy szettet ilyen szituban, az meg tehet 1 szívességet, nagyon nem érdekel ki mit gondol ám.
    Tehát azért mert te weak vagy, attól minden más játékos weak lesz itt ip és nem fog pusholni kisebb set vagy busted draw pl?

    Ez ugye azért jó, mert így mindig 100%ban kiblöffölnek, vagy erősebbet dobatnak veled és még csak nem is tudsz róla

    Amúgy mikro téten lehet, hogy itt sose lesz blöff, de a példa handben nem mikrotét van..

    A river lead meg ellenfél függő, egy nagyon agresszív játékos simán blöffölheti a rivert, vagy eltévedt reg hívhat rosszul valueért is akár. Passzív ellen azért könnyebb a helyzet, de ott is nehéz lenne a dobás, annyiszor pusholna gyengébb settel..
    Ragemarci likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Meggyőztetek Ha majd pl Marbellán, vagy Prágában egy ept ft-n összefutunk, és nem engeditek el nekem, bár fel se fogtok ismerni majd nem fogom elfelejteni megköszönni hogy, túlértékeltétek a lapot. Én örülök hogy a srácnak nem az egoja hanem az esze volt több, és feladta a kk-t. Mondta is hogy fél órára rá mondták neki hogy q10 volt a másiknál és megkönnyebbült hogy jó döntést hozott.

  8. #18
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    De csak saját példámon, engedjétek meg hogy elmeséljem alig egy hetes élmény. 50-100 cash asztal ÉLŐ POKER. utg 1 ajs 300 ig emel, hj kk 800 re raise, én most nem mondom meg mivel, coból call, vakok fold utg1 call. 2550 a pot. flop JH,10H,8S. utg1 passz, Hj 2200, én CALL, utg1 call. pot9150. turn 5S. Utg1 passz. Hj,passz, én passz. RIver KC.Utg emel 5000,HJ visszaemel, 22000, nálam 24500 én all in, pár perc gondolkodás után utg1 call( elmondása szerint csak azért mert ez a kedvenc lapja) majd Hj k szettel ugye call.
    ÉS ***** anyáz engem egész este. na mim volt? ÉS miért emel vissza ekkorát kk-val. mert túlértékelte a lapját, pont mint sokan itt közületek. AZ ÉLŐ POKER NEM POKERSTARS.... kevesebb a leosztás, amit nagyon nem árt figyelembe venni, és nem árt, reálisan értékelni a lapokat.... mert ott hogy visszaemelt 22.000re elbaszta, mert ha nálam gyengébb van dobok,ha erősebb akkor meg baszhatja és kidobta a pénzét az ablakon. utg1 mutatott j10 két párt, nekem meg volt egy egyszínű aq-m színhúzó,sorhúzó.....De ez csak kicsit hasonló ehhez, mert itt egy totál értelmetlen és kibaszott mákos leosztása volt q10.nek.

  9. #19
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Freddy te nem micro mtt-t tolsz? Csak igy a Marbellas temara reflektalva.

  10. #20
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    DE Ja már nem Kicsit beleuntam hogy apránként elviszik a pénzem, így léptem egy kicsit felfele mindjárt kijavítom közepesre Marbellara + vannak jó szatok .es kliensnél például

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •