Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (50) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 03. 14

  1. #31
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Van kb 187 handem ott az alapján mit mondjak? Szerintem nl200ig teljesen jól lehet boldogulni,felette már jönnek a gondok De én fish vagyok, ezt mindenki tudja, a véleményem nem számít Kérdezd a kompetens játékosokat. Szerintem nl200ig verhető a mezőny, még az én tudatlanságommal is bár engem az visz előre hogy nem kell remegnem már, ha veszítek,így sokkal lazábban és agresszívebben merek játszani mint korábban

  2. #32
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Nl 50 a legjobb, főleg a zoom.

  3. #33
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van kb 187 handem ott az alapján mit mondjak? Szerintem nl200ig teljesen jól lehet boldogulni,felette már jönnek a gondok De én fish vagyok, ezt mindenki tudja, a véleményem nem számít Kérdezd a kompetens játékosokat. Szerintem nl200ig verhető a mezőny, még az én tudatlanságommal is bár engem az visz előre hogy nem kell remegnem már, ha veszítek,így sokkal lazábban és agresszívebben merek játszani mint korábban
    fuh, király! de mér nem mész rá csak a cashre, ha jól megy? írtad, hogy spin, mtt, cash is jön..

  4. #34
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Mtt nem megy, ott még mindig az a hiba ami korábban, hogy nem úgy esik a push or fold szakaszban ahogy jó lenne így csak itm van.Gyenge a push/fold játékom.Spint imádom, nézni hogy sorsolt egy nagyot és azért játszani, cash meg hangulat függő, beülök 4 asztalra kezdésnek,és ha nem megy az eleje gördülékenyen akkor napokra elmegy tőle a kedvem.Unalmas nekem mindig ugyanazt játszani Velem ez a legnagyobb baj, hogy hangulatember vagyok MEg tényleg nincs is kedvem mindig játszani,van hogy hetekig nem is érdekel, van hogy minden nap 12 órát játszom. ilyen vagyok

  5. #35
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nl200ig verhető a mezőny, még az én tudatlanságommal is
    Mindezt úgy hogy csak nutsal mész all-in.

    Ezért éri meg amúgy magasabb limiten játszani, NL1000 felett kibaszott nagy bálnák vannak, láttam már olyat is hogy valaki 4betpotban top két párral tönkrement...
    mighty likes this.

  6. #36
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Lovagolj csak a témán hogy el tudnám dobni a szettet riveren Írjátok már meg ti akik ennyire képben vagytok mindennel mit játszotok, már majdnem kezd érdekelni ,hogy a ti kimeríthetetlen tudásotok hova elég

  7. #37
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lovagolj csak a témán hogy el tudnám dobni a szettet riveren Írjátok már meg ti akik ennyire képben vagytok mindennel mit játszotok, már majdnem kezd érdekelni ,hogy a ti kimeríthetetlen tudásotok hova elég
    A legtöbben micro-n játszunk és éppen ezért örülünk neki hogy egy magasabb tétes játékos (akit ráadásul nem is érdekel mit gondolnak mások) ilyen aktívan kommenteli a handet.

    Én például rendre tönkremegyek settel, meg 2nd nutsokkal, valószínűleg ezért is tartok ott ahol.

  8. #38
    Újonc sikiboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hozzászólások
    29

    Alapbeállítás

    Dobhatatlan! Egyébként a rivert nem leadelném, pont azért mert egy aggro reg az ellenfél, aki a turnön elindított semi blöffjeit épp úgy befejezi, mint ahogy az ászos kétpár + szett kombókat is value-za riveren. Szerintem kevesebb lap kopog itt mögénk riveren mint ami betel szóval nekem a ch/call river tetszik.

  9. #39
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    15-30$spin, 11-215mtt, meg nl 25-100 megtaláltok ha kedvem van épp játszani, lehet próbálkozni, könnyű préda vagyok
    Valóban az vagy, és annak ellenére hogy nem érdekel, elég keményen nyomod a trash talkot ha vesztettél a partiban. Ráadásul mindezt magyarul, ami ugye világnyelv és rengetegen megértik az asztalnál..WP
    RegGeri likes this.

  10. #40
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Magyar nyelv kifejezőbb mint az angol De angolul is eltudok küldeni bárkit bárhova, úgy hogy várja az indulást Néztem Homegame-be sajna csak 1$ cash a legnagyobb.Pedig elkezdtem kacérkodni a gondolattal hogy azokat meginvitálom egy cash hura- akiknek ily nagy tudása van De inkább elmegyek nyaralni pár napra Béke

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •