Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345
Eredmény: 41 - 50 (50) összesen
Like Tree41Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 03. 14

  1. #41
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyar nyelv kifejezőbb mint az angol De angolul is eltudok küldeni bárkit bárhova, úgy hogy várja az indulást Néztem Homegame-be sajna csak 1$ cash a legnagyobb.Pedig elkezdtem kacérkodni a gondolattal hogy azokat meginvitálom egy cash hura- akiknek ily nagy tudása van De inkább elmegyek nyaralni pár napra Béke
    Jézusom ezek a szövegek, mintha egy 14 éves gyereket olvasnék.

  2. #42
    Fanatikus tag Fredaster007 avatara
    Csatlakozott
    2016. 04. 26.
    Hozzászólások
    357

    Alapbeállítás

    Pech hogy megtanultál olvasni

  3. #43
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Fredaster007 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Magyar nyelv kifejezőbb mint az angol De angolul is eltudok küldeni bárkit bárhova, úgy hogy várja az indulást Néztem Homegame-be sajna csak 1$ cash a legnagyobb.Pedig elkezdtem kacérkodni a gondolattal hogy azokat meginvitálom egy cash hura- akiknek ily nagy tudása van De inkább elmegyek nyaralni pár napra Béke
    Hmmmm,tehát az nl100 a legnagyobb és az neked már kevés?
    Szerintem elég nagy várólista lenne,aki szívesen játszana veled. Gondolom meg lehet azt is oldani,hogy leteszitek a pénzt egy megbízható tagnak és play money-ban letoljátok és akkor mehet az nl 1k is.

    Tehát összefoglalva, te vágod az mtt-ét,spint és cash-t is. Nem tudom van-e a játékosok között 2%,aki rendelkezik ennyi tudással. Úgy látom eldöntötted,hogy te leszel a következő hajniiii az akadémián és nem nyugszol,amíg bohócot nem csinálsz magadból. Sajnálom ,hogy idáig jutottál.
    Eddig telesírtad nap,mint nap a fórumokat,h mocskos oroszok meg brazilok lemákolnak,most meg már a világ ellen kiállnál?
    Menj el tényleg nyaralni és kapd össze magad,közben meg értékeld át mennyi ostobaságot hordtál itt össze az elmúlt 1-2 hónapban.
    Érezd jól magad és glgl.
    topin, TominhoPA, mighty and 3 others like this.

  4. #44
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most komolyan! Trollkodsz? Nem vagyok hajlandó elhinni,hogy nem
    Nagyon nagy pofont fogsz kapni 30as spinen,erre készülj fel. Ha lesz egy 3-4k-s mintád szívesen néznék egy grafot,de addigra csődölni fogsz kb. Ne abból indulj ki,hogy toltál 10 game-et és nyertél pár dolcsit. Nem bántásként írom,de örülj a nyereményednek és azonnal hagyd ott a tétet!
    gl
    Persze és menjen 7 dollárra, mi? Mit fogsz Te kapni a 15-30-as regektől
    csiga19794 likes this.

  5. #45
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Hetek óta nem jártam erre. Most kedvet kaptam egy kis PA olvasgatásra és erre jövök vissza?!
    Miért gondolom azt, hogy a hirtelen jött sok pénz az emberek 90%-ából seggfejet csinál?
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  6. #46
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Én kiállok veled cash hura akármikor te bohóc mehet 200on is ha olyan nagy király vagy.
    S0nnyB1ack and Lefty Gekko like this.

  7. #47
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Ahogy az eredeti parti után elhangzott érzés miatt dobott és jól tette. Az hogy ez általában veszteséget termel igaz. Én nem érzem a dobást rossznak mivel bejött de nyilván a megadás is jó lett volna jatekelmelet alapján. Én is adtam már meg 3.parral jelentős overbeteket riveren pusztán megerzesre és az ellenfél egy nagy semmit borított. Illetve éreztem hogy dobni kéne de nem tettem és bukó lett. Ezzel az egésszel csak azt akarom mondani hogy a megerzesekre sem árt figyelni.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Flusht már érezted hogy jön?

  9. #49
    Idegen
    Csatlakozott
    2018. 02. 01.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Nem hinném,hogy sok pénzt tudtok tőle nyerni már,tegnap éjszaka akarata ellenére stackelt párezer dodoval, ahogy látom utána írta hogy nyaralni megy, most meg 1$ mtt-n játszik, délután is láttam 25 centen Gondolom starcoinokból erre futja, olvastam hogy panaszkodott hogy 7-15$on tolta és szart se kapott a ládákból, lehet hogy nyert sokat, de szerintem ellenem a javát el is bukta. Amikor all in került, sokszor volt favorit, de rendre kiegészültem ellene, tény ami tény nagyon pechesen bukta el a pénze nagyrészét, de ilyen a poker.
    Olyan fish aki nem fish de még is.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Cheezer91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hinném,hogy sok pénzt tudtok tőle nyerni már,tegnap éjszaka akarata ellenére stackelt párezer dodoval, ahogy látom utána írta hogy nyaralni megy, most meg 1$ mtt-n játszik, délután is láttam 25 centen Gondolom starcoinokból erre futja, olvastam hogy panaszkodott hogy 7-15$on tolta és szart se kapott a ládákból, lehet hogy nyert sokat, de szerintem ellenem a javát el is bukta. Amikor all in került, sokszor volt favorit, de rendre kiegészültem ellene, tény ami tény nagyon pechesen bukta el a pénze nagyrészét, de ilyen a poker.
    Olyan fish aki nem fish de még is.
    Jol van Freddy, most hogy van kihivo latom elo kellett kapni a masik accountot is.

Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •