Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree14Likes

Téma: FREEQ7Z felállította a Spin világrekordot

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    félbot orosz regek, 1ik gépen megy a gto automatizált program, másik gépen megy a stars, így még lebukni sem tudnak .. nem véletlen merte ezt bevállalni
    OldRknight and Masters800 like this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    félbot orosz regek, 1ik gépen megy a gto automatizált program, másik gépen megy a stars, így még lebukni sem tudnak .. nem véletlen merte ezt bevállalni
    Sajnos ez igaz es nem csak spineken. Gondolj bele ha starson ezt meg merik csinalni akkor mi mehet a kisebb termekben ahol kb leszarjak a botokat meg a real time assistance programokat hasznalo orosz/kelet europai multiaccokat.

    Bet365 is tele van botokkal vagy real time assistancet hasznalo multiaccokkal cg-n es egyre jobbak/balancaltabbak. Support semmit nem csinal a bizonyitekok ellenere sem....

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    pontosan, pedig ez tönkrevágja a póker élményt ... hihetetlen h a termek akik a legjobban érdekeltek ebben tehetetlenek ...és ahogy mondod, a starson is simán meg merik csinálni

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    A spin rekordot felállító srác játékából hol látható a másik gépen futó segédprogram? Én csak néhány percre néztem bele, de akkor igen gyorsan kellett nyomkodja az egeret és emlékeim szerint nem láttam, hogy egy lehetséges másik monitorra át-átnézne...

    Természetesen egyértelmű, hogy használnak más gépen futó segédprogramokat, ha megtehetik, de ennél a játékosnál ez tettenérhető volt a közvetítés alapján?

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet Ascent888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A spin rekordot felállító srác játékából hol látható a másik gépen futó segédprogram? Én csak néhány percre néztem bele, de akkor igen gyorsan kellett nyomkodja az egeret és emlékeim szerint nem láttam, hogy egy lehetséges másik monitorra át-átnézne...

    Természetesen egyértelmű, hogy használnak más gépen futó segédprogramokat, ha megtehetik, de ennél a játékosnál ez tettenérhető volt a közvetítés alapján?
    gondolom amikor éppen vette a játékát akkor nyilván hagyományos játékot rögzített
    van olyan GTO programuk az oroszoknak, h hdmi-vel osztják a képet másik gépre amit egy program olvas és minden asztalra külön írja a meglépendő move-ot, pre és post (post még betméretet is), starsra fejlesztették, 5k -ba kerül spin 15re ...

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    A srácot felfüggesztették, kivizsgálták keményen és visszaengedték.
    A streamen folyamatosan lehetett látni a szobáját, pont olyan volt a felvétel mint amikor csinálnod kell egy videót PS-nek (felfüggesztés ideje alatt)
    Tehát pont ő tiszta

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyan GTO programuk az oroszoknak, h hdmi-vel osztják a képet másik gépre amit egy program olvas és minden asztalra külön írja a meglépendő move-ot, pre és post (post még betméretet is), starsra fejlesztették, 5k -ba kerül spin 15re ...
    Nem kell oroszozni. Bátran lelehet írni, hogy ilyenje van a magyaroknak és a görögnek is, mint tudjuk. És nem csak Starsra...

    PS-nél tisztább terem most nincs. Sokkal keményebben ellenőriznek mindenkinél, és simán kikúrnak 1-2 hónapra ha gyanús vagy. Aztán visszaengednek, ha sikerült tisztázni magad és videón ugyanúgy játszol mint alapból.

    És simán lelehet bukni ígyis. PS pontosan tudja hogy megy ez, hidd el, látják ők ha osztod a monitorod. Már hogyne lehetne ezzel lebukni? Gondolod PS nem lát mindent amit akar? Pl. hogy megvan a speckó hardware ami ehhez a hdmi-s megoldáshoz kell? Vagy ha több hdmi van bedugva stb stb.
    Ja és pl. 1-2 hete szóltak a csoportoknak (vagy bizonyos csoportoknak, lehet, hogy egyesével mennek át rajtuk) hogy mostantól szigorúan veszik a preflop táblázatokkal való játékot. Nashen kívül nem lehet más, nincs több chartozás. Mondjuk ezt azért meglehet oldani másik gépről, mindenesetre ez csupa jó jel.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Ezek már ilyen jól vannak optimalizálva, hogy otthoni gépeken muiltiple table-re simán számolja a dolgokat?
    Vagy teljesen más elven működnek mint a pio pl.? Csak a sima solverekkel van tapasztalatom , de az több változónál már felzabálja a legtöbb otthoni gépet.

    Mindenesetre ez a gtoabotok/livegtohelperek elég szomorú irányvonal nem tudom a kisebb networköknek van-e egyáltalán kapacitása bármit tenni ezek ellen.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek már ilyen jól vannak optimalizálva, hogy otthoni gépeken muiltiple table-re simán számolja a dolgokat?
    Vagy teljesen más elven működnek mint a pio pl.? Csak a sima solverekkel van tapasztalatom , de az több változónál már felzabálja a legtöbb otthoni gépet.

    Mindenesetre ez a gtoabotok/livegtohelperek elég szomorú irányvonal nem tudom a kisebb networköknek van-e egyáltalán kapacitása bármit tenni ezek ellen.
    Kb semmi kapacításuk rá + nem érdekli őket.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •