Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Ultima Poker - új független terem debütál a PókerAkadémia kínálatában!

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Ultima Poker - új független terem debütál a PókerAkadémia kínálatában!


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    milyen népek vannak ebben a teremben ?

  3. #3
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    milyen népek vannak ebben a teremben ?
    Kérdezzük meg jacsát, ő biztos tudja.

  4. #4
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Egy ideig volt ingyen bónuszok, úgyhogy elég soka fish, versenyek általábban overlay, cash game 6-10 asztalon tolják átlag

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 05. 18.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Én nem akarom rontani "az üzletet",de senkinek nem ajánlom a termet. Bár aki szórakozni akar és mindegy neki illetve minden mindegy neki az fizessen be pár dollárt aztán majd rájön a dolgok mivoltára,miértjére.Az akadémia helyében inkább arra fókuszálnék,hogy az olyan ostoba embereknek,akiknek az ilyen termeket szánjátok(mert gondolkodó ember tudja hol kell és érdemes játszani) inkább teremtsenek valami értéket a befizetésükért és az abból származó jutalékért cserébe.(gondolok itt arra,hogy dolgozzatok meg a pénzükért)és ne csak egy -egy új terem és/vagy partner terem linkjét tegyétek ki. Tudom én,hogy kapitalizmus meg meg miegymás,de szerintem (is) sokszor mértékben az érték. És már előre boritékolható,hogy ez a terem is a POKER MIRA és társai sorsára fog jutni,mert azért szerencsére az ostoba sem olyan ostoba,mint amennyire ostobának hiszik,vagy annak tűnik.Sok sikert mindenkinek.Egyébként kifizetéssel óvatosan,mert ők is hozzám hasonlóan azt az értéket vallják,hogy mértékben az érték ....Már ha érti valaki a célzást ....Ha ezt betartjátok és nem vagytok mohók és többet és többször-több alkalommal fizettek be,mint ki,akkor minden rendben lesz. Ha pedig felmerülne bennetek játék közben a superuser,vagy a bot elmélet esetleg furcsa asztaltársaságok furcsa játékstílusával szembesültök, akkor ....nos a befejezést mindenkinek a saját fantáziájára bízom.
    törpiszörpi likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Szia!

    Leírhatnád konkrétan mik voltak a negatív tapasztalatok engem(gondolom másokat is) érdekelne a dolog. És a konkrétumokkal többet segítennél mint a "célozgatással/fantáziára bízással".

    Köszi

  7. #7
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Update: sajnos nem várt technikai nehézségek merültek fel a race kapcsán. Mivel nem szeretnénk olyan race-t, ahol nem tudjuk garantálni legalább az időszakos frissítést, ezért egyelőre a race-t nem hirdetjük. Amennyiben jövő hét elején elhárulnak a problémák, úgy a race meg lesz tartva, amennyiben nem, úgy csúszik májusra. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Valaki kipróbálta már jacsán kívül?:-) itt se szeretik ha nyersz és kiutalod?:-)

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 04. 06.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Én kipróbáltam, de annyira kevés az asztal, hogy szerintem befizetni kb értelmetlen. Mire betelik egy mikro sng percek kérdése, cash asztal is fut minden limitet egybe véve jóindulattal 10 asztal, de inkább 5-6 . Szoftver lassú. Soroljam még ?

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hozzászólások
    419

    Alapbeállítás

    Idézet Huhyperdonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én kipróbáltam, de annyira kevés az asztal, hogy szerintem befizetni kb értelmetlen. Mire betelik egy mikro sng percek kérdése, cash asztal is fut minden limitet egybe véve jóindulattal 10 asztal, de inkább 5-6 . Szoftver lassú. Soroljam még ?
    Kösz, akkor egyenlőre nem fárasztom magam a regisztrációval:-)

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •