Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree26Likes

Téma: A Stars növeli a mikro MTT-k fee-jét

  1. #11
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 01. 19.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Masters800 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemcsak a regekkel, hanem a hobbistákkal is jól kibasznak,kevesebb reg indul(vagy egyáltalán nem ha akkorára melik) ezáltal kevesebb lesz a prizepool, sok hobbijátékost pedig direkt a nagy prizepool vonzz, így exponenciálisan csökkenni fog az indulók száma, így kevesebb raket szednek majd be egy versenyről,mint eddig.Szép munka!
    ne haragudj, de még sok kompetensebb is nehezen találja meg, hogy pontosan hol is van el dugva az buyin + fee a tour lobbyban, nem hogy egy teljesen amatőr. Egészen biztos vagyok benne, hogy az mikro mtts hobbijátékosok magasról tesznek rá, hogy 60, vagy 65 centet fizetnek be rakeként. Meglepődnék, ha akár 100-ból 5 lecsekkolná a buy-in összetételét nevezés előtt.
    szroli likes this.

  2. #12
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Muveszn0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne haragudj, de még sok kompetensebb is nehezen találja meg, hogy pontosan hol is van el dugva az buyin + fee a tour lobbyban, nem hogy egy teljesen amatőr. Egészen biztos vagyok benne, hogy az mikro mtts hobbijátékosok magasról tesznek rá, hogy 60, vagy 65 centet fizetnek be rakeként. Meglepődnék, ha akár 100-ból 5 lecsekkolná a buy-in összetételét nevezés előtt.
    A regulárok biztos hogy lecsekkolják a változás után, a hobbistákra pedig nem azt írtam,hogy nézegetik a lobbyt, hanem azt hogy a nagy prizepool vonzza egy részüket, és ha keveslik, nem neveznek rá.Az valószínű , hogy a mikro mtt regek kisebb termekbe teszik át a székhelyeket a lóf@sz rakeback és magas rake miatt.

  3. #13
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Na lecsekkoltam mekkora lesz a rake 26.-tól:egy 11$-os versenyen eddig 1$ volt a rake,ezután 1,20$ lesz.Ez 20% rakeemelés.Hát bek@ph@tják.
    ivanesz, CsabiST and sztalin like this.

  4. #14
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    jaja, és milyen ****án nem látszik, kicsit kisebbek a nyeremények oszt ennyi

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Az már azért elég kapzsi, ha a mikro versenyeket is ennyire megsápolják.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Ez hány százalék? Gondolom, egy átlagos játékos (pl. én) veszteséges volt eddig is. Bár is téteken sok a rossz játékos.

  7. #17
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Érdekes, mert a rake emeléssel lehet elűzni a regularokat, és mikro versenyeken nincsenek akkora nyeremények hogy regulároknak megérje. Kb az összes teremben 10% a rake ráadásul

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Érdekes, mert a rake emeléssel lehet elűzni a regularokat, és mikro versenyeken nincsenek akkora nyeremények hogy regulároknak megérje. Kb az összes teremben 10% a rake ráadásul
    Az mind1,hogy máshol mennyi! Nekik ebben is piacvezetőnek kell lenni.
    Ascent888 and sztalin like this.

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Nem biztos, hogy szerencsés az SM jubileum2-nek és a micromtt-k fee emelésének együtt való időzítése.. Én pl hobbijátékosként szateliteken elpötyögtem volna -többször is így sikerült indulnom- de elment a kedvem tőle, mert visszataszító, hogy ebben is emelkedett a fee.. És valószínű, a microregulárok is többet hozzáadtak volna a garantált 10m-hoz.

    Morálisan abszolút elégtelen amit ez a site művel az utóbbi másfél évben.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •