Oldal: 1532 / 1746 ElsőElső ... 532103214321482152215301531153215331534154215821632 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 15.311 - 15.320 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #15311
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Szerintem ezen a pókeres oldalon nem sokan nyerőgépeznek. Inkább pokizz te is. Több örömöd lesz benne mint a "nemnyerőgépbe" de te tudod. Ez előtt ae gépeztem ez után se fogok.
    jacsapoker likes this.

  2. #15312
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Hello Nyilas,

    Thank you again for your email, and I'm very happy that your issue is solve after updating the drivers! Great news!

    Regarding your query, please note that we have contacted you and inform you that after the Vendor analyze your games, the play ended in a lost, so there's nothing to be credit there.

    As always we are here at your service, so please do not hesitate to contact us if we can be of any further assistance.

    Regards,

    Federico
    Stars Support

  3. #15313
    Tag
    Csatlakozott
    2016. 07. 18.
    Hozzászólások
    112

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    érdekes ez az 1 éves cikk is, de mi lenne, ha elindítanád a klienst és ránéznél, mit írnak?
    Semmit nem ír, de miért is írna? Egyébként meg a PS saját oldalán is fenn van, hogy 2016-ban kivonultak, szóval nehéz lesz újra kivonulni.

  4. #15314
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás már nem játszom Poker Starson

    Én sem javaslom a nyerőgépezést, de nekem a pókerrel is igen furcsak tapasztalataim voltak.
    Simán el tudom képzelni, hogy bizonyos helyzetekben bizonyos algoritmusok belenyúlnak a történésekbe nem a te oldaladon.
    Ez még úgy is reális, hogy az RNG tegyük fel valós, jó és tényleg hitelesített, na de senki nem mondta, hogy az RNG által generált véletlenszámra nem futtatnak rá még egy algoritmust, ami nem feléd mozdítja majd a szerencse szekerét.

    Több furcsa tapasztalat után én úgy hagytam abba a játékot az oldalon, hogy épp annyi Star Coin-om maradt, amivel 1,1 dolláros MTT szatellitjén még ki tudtam vívni a részvételt a versenyen.
    2 ilyen versenyre jutottam be az utolsó Star Coin-okkal.
    Mindkétszer furcsa körülmények között épp azon a határon ejtett ki, ahol már cash-ba értem volna, ha még csak egy kezet nyerek.

    Az egyik esetben A,K van mentem all-in K magas boardon a !!! TURNÖN !!! ... és az ellen a turnon simán megadta az all-in-t K,8 egy párral. Mindketten egy párral ülünk a river előtt és a river, mintha odarajzolták volna: 8.

    Az ilyen jellegű tapasztalatok 5-6 évre nyúlnak vissza, bár én soha nem voltam hajlandó nagyobb összeget átutalni.
    Az asztalnál nem Kovács, Szabó, Smith és Szergej ül, hanem 80 dollár, 2 dollár, 1141 dollár és 820 dollár.
    És mit ad isten, ebben a helyzetben a 2 dollár veszít.
    Biztos vagyok benne, hogy fut valamilyen algoritmus, ami azokat részesíti előnyben, akik több pénzzel ülnek az asztalnál és ha te az utolsó pénzeddel ülsz ott, akkor már nem te nevetsz a végén!
    jacsapoker and törpiszörpi like this.

  5. #15315
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én sem javaslom a nyerőgépezést, de nekem a pókerrel is igen furcsak tapasztalataim voltak.
    Simán el tudom képzelni, hogy bizonyos helyzetekben bizonyos algoritmusok belenyúlnak a történésekbe nem a te oldaladon.
    Ez még úgy is reális, hogy az RNG tegyük fel valós, jó és tényleg hitelesített, na de senki nem mondta, hogy az RNG által generált véletlenszámra nem futtatnak rá még egy algoritmust, ami nem feléd mozdítja majd a szerencse szekerét.

    Több furcsa tapasztalat után én úgy hagytam abba a játékot az oldalon, hogy épp annyi Star Coin-om maradt, amivel 1,1 dolláros MTT szatellitjén még ki tudtam vívni a részvételt a versenyen.
    2 ilyen versenyre jutottam be az utolsó Star Coin-okkal.
    Mindkétszer furcsa körülmények között épp azon a határon ejtett ki, ahol már cash-ba értem volna, ha még csak egy kezet nyerek.

    Az egyik esetben A,K van mentem all-in K magas boardon a !!! TURNÖN !!! ... és az ellen a turnon simán megadta az all-in-t K,8 egy párral. Mindketten egy párral ülünk a river előtt és a river, mintha odarajzolták volna: 8.

    Az ilyen jellegű tapasztalatok 5-6 évre nyúlnak vissza, bár én soha nem voltam hajlandó nagyobb összeget átutalni.
    Az asztalnál nem Kovács, Szabó, Smith és Szergej ül, hanem 80 dollár, 2 dollár, 1141 dollár és 820 dollár.
    És mit ad isten, ebben a helyzetben a 2 dollár veszít.
    Biztos vagyok benne, hogy fut valamilyen algoritmus, ami azokat részesíti előnyben, akik több pénzzel ülnek az asztalnál és ha te az utolsó pénzeddel ülsz ott, akkor már nem te nevetsz a végén!
    Ha megfelelő bankrollal játszanál,leszarnád,hogy lemákoltak és már neveznél is a következő versenyre.Ha az utólsó dollárjaidat bukod el persze hogy fáj.
    GL
    CsabiST and csiga19794 like this.

  6. #15316
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Az a koncepcióm, hogy ha valami kicsiben nem működik, akkor azt nagyban nem csinálom.
    Az élet legtöbb területén ez működik és szerintem ésszerű is.

  7. #15317
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a koncepcióm, hogy ha valami kicsiben nem működik, akkor azt nagyban nem csinálom.
    Az élet legtöbb területén ez működik és szerintem ésszerű is.
    Nem gondolom, hogy ezt mondta Ivanesz, ha jól értelmeztem a szavait !

  8. #15318
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a koncepcióm, hogy ha valami kicsiben nem működik, akkor azt nagyban nem csinálom.
    Az élet legtöbb területén ez működik és szerintem ésszerű is.
    Próbálj meg befizetni 50 dollárt és kezdj el 0.25 centen játszani,egy új világ tárulna ki előtted,persze csak ha komolyan tudod venni a tétet.
    gl

  9. #15319
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Köszönöm.
    törpiszörpi likes this.

  10. #15320
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Idézet jacsapoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello Nyilas,
    Sztálinnal beszéltetek már erről?
    Utoljára módosítva: necopor által: 2018. 04. 10. 11:37
    chaab, csiga19794 and sztalin like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •