Oldal: 653 / 709 ElsőElső ... 153553603643651652653654655663703 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.521 - 6.530 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #6521
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    nekem $ -s van, kéne váltsak eurosra?

  2. #6522
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A dollár alapú kártyát pár éve kivonta a skrill.

    Ez nem igaz.
    Nekem másfél éve érvénytelenítette a skrill a még le nem járt usd kártyám. Úgy tudtam, hogy csak eur kártyát adnak usd skrillhez.

    Mostani tapasztalat alapján tudod, hogy újra van usd alapú kártya?

  3. #6523
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék egy skrill (vagy neteller) számlát nyitni és egy kártyát is igényelni hozzá, de nehezen tudok dönteni, hogy forintos vagy eurós számlát érdemesebb-e nyitni (pedig jó néhány oldalt átolvastam már).
    A termekben ahol játszok (Stars, Party, Ipoker) dolláros számlám van.
    Úgy tudom, hogy a skrill már minden tranzakciót euróban számol el ezért az logikusnak tűnik, hogy eurós kártyát igényeljek.
    A kártyával szeretnék vásárolni főleg itthon a legtöbbször forintban és néha eurós atm-ből pénzt felvenni.
    Bankba nem szeretnék utalni (bár tudom, hogy az lenne a legolcsóbb és a nav nem foglalkozik az ilyen kis összegekkel).
    Idézet barack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A dollár alapú kártyát pár éve kivonta a skrill, ezért eur skrill és hozzá eur kártya érdemes. PS-en nyitni kell EUR alszámlát cashierben és átváltás nélkül tudsz depozni, party is engedi, hogy eur legyen a főszámlád, ipoken is számos terem eur alapú főszámlával rendelkezik.
    Köszi barack a választ.
    A starson van eurós alszámlám, de a partyn és az ipokeres teremben nem találtam olyan lehetőséget, hogy másik pénznemben nyissak számlát.
    Vagy írni kell az ügyfélszolgálatnak és ők nyitnak egy másik számlát euróban?
    És ha a teremben a dolláros számláról pénzt helyezek át az eurósra gondolom a terem is felszámol átváltási díjat.
    Vagy terem kedvezőbben vált mint skrill?

  4. #6524
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Idézet barack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem másfél éve érvénytelenítette a skrill a még le nem járt usd kártyám. Úgy tudtam, hogy csak eur kártyát adnak usd skrillhez.

    Mostani tapasztalat alapján tudod, hogy újra van usd alapú kártya?
    ‘16 szeptembereben, mikor mindenki uj kartyat kapott, automatikusan kaptam a dollarost a dollar szamlamhoz, elotte is az volt hozza. Mostanaban szinte mar csak az eur szamlam/kartyam hasznalom, de kb egy honapja fizettem a dollarossal is, minden gond nelkul

  5. #6525
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 02. 26.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi barack a választ.
    A starson van eurós alszámlám, de a partyn és az ipokeres teremben nem találtam olyan lehetőséget, hogy másik pénznemben nyissak számlát.
    Vagy írni kell az ügyfélszolgálatnak és ők nyitnak egy másik számlát euróban?
    És ha a teremben a dolláros számláról pénzt helyezek át az eurósra gondolom a terem is felszámol átváltási díjat.
    Vagy terem kedvezőbben vált mint skrill?
    A legegyszerűbb, ha nyitsz skrill EUR és a VIP szint elérése után nyithatsz skrill USD-t is. Ha nem vagy vip, akkor meg egy neteller USD-t.

    Partyn én nyitáskor EUR-t választottam, lehet, hogy support segít.

  6. #6526
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 03. 16.
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Hát a VIP szint nekem még kicsit távolinak tűnik.
    A netelleren nincs az, hogy minden utalást euróba váltanak át?

  7. #6527
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Olvastam hogy 900€ a napi atm limit, ma fel akartam venni kp-t, kb a limit felét se, de nem adta ki az atm, 2 otp-st és 1 k&h-st is próbáltam, van valami limit automatáknál külön, vagy mi lehetett az oka?

  8. #6528
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    400 euró a limit egyszerre. Ki-be kell húzogatni a kártyát, olyan mint egy jó szex. Nézd a jó oldalát, a harmadik után már elmész
    SötétEgér likes this.

  9. #6529
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy 400€ alatti összegre is kiírta hogy nem sikerült a tranzakciót töröltük. K&H-s meg semmit nem írt kivárta még végignyomkodom aztán kilökte a kártyát. Több mint egy éve nem használtam ez tény, de a kártya aktív, előtte megnéztem még itthon, szóval már arra tippelek, hogy A) nem volt egyik automatában sem 100 000 Ft, B) internet nem volt, mert pont egy kiadós vihar csapott le akkor. Minden esetre morcos vagyok, elmaradt a shopping Majd holnap talán.

  10. #6530
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Megoldódott.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •