Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (41) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2018. 04. 11

  1. #21
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Iszonyatosan vicces vagy, olyan jót nevettem. Felőlem cbetelgetgesd a TPTK-t sb és bb range ellen icm nyomás mellett, és még legyen is neked egyértelmű hogy dejó az stackállásoktól függetlenül.
    kifejted, hogy miért nem jó a cbet és mivel cbetelnél, mivel xbackelnél és azok közül turnön mivel mi a játékod bet illetve check ellen? köszi
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kifejted, hogy miért nem jó a cbet és mivel cbetelnél, mivel xbackelnél és azok közül turnön mivel mi a játékod bet illetve check ellen? köszi
    Erre én is felettébb kíváncsi vagyok.

  3. #23
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Jó feladvány!
    A cbet a flopon szerintem kötelező, már csak a színhúzó miatt is.
    Ne adjunk ingyen lapot.

    Én a fold-ra szavaztam, de ez a döntés nagymértékben függ az ellen előzetes pedigréjétől:
    Ha voltak már hasonló húzásai korábban, akkor a call a jó döntés.

    Az eddig olvasott érvelésekben kis szerepet kap az ICM számítás:
    Hevenyészett elgondolásom szerint a két big stack-nek nem feltétlenül kell összeakszkodnia egymással a versenynek ebben a fázisában.

    Az esetleges hibás call a chip leader 2. helyébe is kerülhet, ami nagyban rontja az esélyeit a végső jó helyezésre.
    Utoljára módosítva: ÁradóFolyó által: 2018. 04. 13. 15:48

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kifejted, hogy miért nem jó a cbet és mivel cbetelnél, mivel xbackelnél és azok közül turnön mivel mi a játékod bet illetve check ellen? köszi
    Hát alaposan végiggondoltam, hogy tanítsak-e ingyen pókerezni rajtam gúnyolódókat, és velem szemben lekezelő gyökereket. Arra jutottam, ez nekem nem biznisz. Fejtsétek meg a handet Krejdüllel, ketten együtt okosabbak vagytok bárkinél.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Mennyi az orabered? En kifizetem azt a par percet amig leirod a valaszt a tobbiek altal feltett kerdesekre. En se nem ingyen akarom es le sem nezlek, igy nem lehet akadalya.

    Koszi!

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet asdator eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi az orabered? En kifizetem azt a par percet amig leirod a valaszt a tobbiek altal feltett kerdesekre. En se nem ingyen akarom es le sem nezlek, igy nem lehet akadalya.

    Koszi!
    Valamiért úgy érzem, nem őszintén írtál, hanem csatlakoztál a két suttyóhoz.
    Egyébként, abból, hogy ingyen nem tanítok ellenszenves embereket, abból nem következik az, hogy pénzért tanítok számomra semleges embereket. Ha tanítanék számomra semleges embereket pénzért, az órabérem egészen biztosan nem lenne visszaosztható percre.

    U.I.: (szerk.): ha nem volt világos, nem az a gondom, hogy "ingyen nem adok tanácsot", hanem az, hogy írok vmit, és a két fórumtárs egyből olyan stílusban reagál rá, amit nem érzek normális társalgásnak.
    Utoljára módosítva: ewoksamurai által: 2018. 04. 13. 17:45

  7. #27
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    az én kérdésem őszinte volt, bárminemű él vagy gúny nélkül
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    "pre open azért belefér? vagy Ász magassal ne erőltessük?"
    "Attól hogy te fosol értéket kiszedni a lapodból, még nem azt jelenti, hogy jó a check."

    Én meg vagyok győződve arról, hogy ezekben a mondatokban van gúny, illetve suttyóság.

  9. #29
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Lehet, hogy a hozzászólás irónikus hangulatban íródott, te viszont túlreagáltad.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Hogy kéne reagálnom a gúnyolódásra és a bunkó hangnemre?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •