Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By MrChaotic
  • 1 Post By gzp74
  • 1 Post By sztalin

Téma: Kamarás 3. lett a Montesino 100k Eventen, de annyit kapott, mint a győztes

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Kamarás 3. lett a Montesino 100k Eventen, de annyit kapott, mint a győztes


  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 24.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Mi az ertelme egy ilyen jellegu alkunak? En komolyan kerdezem olyanoktol akiknek van ebben online vagy elo versenyes tapasztalata.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    12410 euró az értelme

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Kamarással akkor sem dealelnék, ha csak egy nagy vakom lenne a HU-ban és Ő lenne az ellen. Ritka egy ellenszenves fazon, élőztem vele párszor a Dunában. Hármas AI-ben a turnön, utolsóként megtudta adni, úgy hogy a kínai srácnál top set volt, nekem nuts sorom, ennek a "zseninek" pedig kilences magas színhúzója. Egyszer dobtuk, eset neki a szín, majd fél óráig magyarázta, hogy milyen fantasztikus readje volt, mert érezte, hogy jönni fog. Iidióta... Jöhet a BAN, nem tud érdekelni. :-)

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kamarással akkor sem dealelnék, ha csak egy nagy vakom lenne a HU-ban és Ő lenne az ellen. Ritka egy ellenszenves fazon, élőztem vele párszor a Dunában. Hármas AI-ben a turnön, utolsóként megtudta adni, úgy hogy a kínai srácnál top set volt, nekem nuts sorom, ennek a "zseninek" pedig kilences magas színhúzója. Egyszer dobtuk, eset neki a szín, majd fél óráig magyarázta, hogy milyen fantasztikus readje volt, mert érezte, hogy jönni fog. Iidióta... Jöhet a BAN, nem tud érdekelni. :-)
    Sajnálom, hogy ez a véleményed Róla Peti az egyik legnormálisabb arc, akit sikerült jobban megismerni az élő pókeres utazásaim során az elmúlt években. Mind emberileg közvetlen, normális és segítőkész embernek ismertem meg. Egyáltalán nincs elszállva magától, pedig sok ember azzal, amit Ő elért a magánéletben el lenne. Póker szakmailag amennyire én meg tudom ítélni, az én saját benyomásaim alapján(főleg beszélgetve handekről kint haveri társaságban), jóval az átlag pókeres felett, komplex módon gondolkodó. Az nem vitatható, hogy régebben szerintem is túl sok "focit" rakott a játékába, de ezt már levetkőzte és sokkal jobban megválogatva a spotokat. Igen kellemetlen ellenfél tud lenni, aki nincs kiszolgáltatva teljesen a lapjárásnak, de már közel sem örült módon. Ha még ehhez, hozzávesszük, hogy egy ismeretlen ember, amikor először játszik ellene, és a korából, kinézetéből próbál pop-tendenciákat feltételezni, akkor nagyon meg fog lepődni Szerintem még sokszor fogunk hallani a sikereiről, mert imádja a játékot és szerintem megvan hozzá az "esze", és a hozzáállása. Szóval GG Shifú !!!
    Utoljára módosítva: gzp74 által: 2018. 04. 17. 20:58
    törpiszörpi likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    igen ránézésre is szimpatikus fiatalember! szép munka gg gl reméljük még sokáig pókerezik és élvezi eme csodálatos játékot

  7. #7
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    glgl
    törpiszörpi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •