Szavazás eredménye: Mit tennétek ebben a spotban flopon?

Szavazók
16. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • call

    4 25,00%
  • fold

    8 50,00%
  • raise

    3 18,75%
  • már előtte cbeteltem volna

    1 6,25%
Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás NL25 QQ 4bet potban 2 fish ellen

    $0.10/$0.25 No Limit Hold'em Cash, 5 Players

    SB: $23.55 (94.2 bb)
    Hero (BB): $25 (100 bb)
    MP: $27.44 (109.8 bb)
    CO: $15.70 (62.8 bb)
    BTN: $81.36 (325.4 bb)

    Preflop: Hero is BB with
    MP folds, CO raises to $0.74, BTN folds, SB raises to $2.67, Hero raises to $4.60, CO calls $3.86, SB calls $1.93

    Flop: ($13.80)
    SB checks, Hero checks, CO bets $6.52, SB folds, Hero?



    CO kis mintán nagy fish, SB nagyobb mintán kissebb fish 134 hand alatt 25/11 6-os 3bettel.

    A 4bet size-om nem tetszik így utólag, nagyobbat kellett volna. Mit tennétek flopon és miért?

    CO előtt $4,58 (18bb) maradt a betje után.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2018. 04. 22. 18:35

  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    4bet kassza, amikor talán nem blöffölnek sokat, minden húzót blokkolsz, két emberbe cbetel, jól láthatóan kommitálta magát, szerintem ez annyira nem nehéz dobás.

  3. #3
    Lelkes újonc Atesz1984 avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 05.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Szerintem is jó floppon a dobás. Sok húzót blokkolunk. És ő egy cold4betet adott meg, amúgy se nagy a 3betje. Ezt sajnos el kell engedni, ha nincsenek nagy Bet értékei.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 09. 12.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Sztem nl25-on akár all in is mehetsz pre egy ilyen tört stack ellen, de a 4bet size-od a standerdhez képest is kicsi, ebben a helyzetben meg különösen, mert:
    - A buttonon a fish könnyen callolhat spekulatív lapokkal egy nagyobb sizeingot is, és pre minél többet be akarunk pakolni.
    - Sb range lineáris és valszeg a standard button vs sb szituban javasolt 15-18%-nal joval feszesebb. Ez rossz lehetne egy TT szerű lappal nekünk de QQ-val elég sok EQ-t pusholunk ahhoz, hogy örömmel calloljuk ha ai megy.

    Postflop 1-es spr alatt vagyunk, merge betelhet J-vel, lehetnek nála FD-k, blokkoljuk a QK kombinácioit. Két check utan egy Fish akár random airrel is beprobalkozhat, úgyhogy sztem a dobás nem merülhet fel.

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    36

    Alapbeállítás

    Most tényleg blokkerekről beszélünk ha a partyban nagy fish van? Nála ebben a potban lehet bármi még egy A2o is. Nem mondom h ebből gazdagszunk meg meg jó lenne azt is tudni h milyen fish, aggro-e v passzív, de én ezt nem dobom. Lesz ott Jx is meg 87 is sztem na meg Ax-ek meg fd-k is. Ne felejtsuk h 2 csekk utan elindulhat barmivel.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Angel_1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most tényleg blokkerekről beszélünk ha a partyban nagy fish van? Nála ebben a potban lehet bármi még egy A2o is. Nem mondom h ebből gazdagszunk meg meg jó lenne azt is tudni h milyen fish, aggro-e v passzív, de én ezt nem dobom. Lesz ott Jx is meg 87 is sztem na meg Ax-ek meg fd-k is. Ne felejtsuk h 2 csekk utan elindulhat barmivel.
    A blokkerkérdés az nem villainfüggő, bárki ellen ugyanúgy működik - ha valami nálad van, akkor nála nincs.
    Ettől függetlenül azzal egyetértek, ha agrár a tag, akkor jó lehet a call.

  7. #7
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ... ha agrár a tag ...
    Lol

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •