Oldal: 11 / 18 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (179) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Tigergaming

  1. #101
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nektek sem működik?
    Nem...:S

  2. #102
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Stabil a rendszer...ma se megy
    banoster likes this.

  3. #103
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ki hogy áll a kifizetésekkel az utóbbi 1-2 hónap?

    Teremcsőd esetén nem javasolnék további befizetéseket.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #104
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Kifizetést még nem próbáltam, bár lassan aktuális lesz . 2+2n követem a topicját a teremnek de nem írnak kifizetési problémákról + én itt a supportot is kérdeztem ők sem hallottak ilyesmiről.

  5. #105
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Tigeren régebben 24h kifizetés volt. Ha nem jon meg azon időn belül, akkor 100%-ot vissza fizetnek neked!

  6. #106
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Idézet time4revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kifizetést még nem próbáltam, bár lassan aktuális lesz . 2+2n követem a topicját a teremnek de nem írnak kifizetési problémákról + én itt a supportot is kérdeztem ők sem hallottak ilyesmiről.
    A csapból is az folyt pedig, hogy nem fizettek ki több tucat embert...

  7. #107
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Év elején játszottam utoljára itt, leírok néhány dolgot a tapasztalataimból hátha segít valakinek.

    Szóval többféle gond előkerülhet kifizetéskor ami megnyomja kicsit a kifizetés idejét. Skrillről és Netellerről beszélek. A lényeg, hogy onnan számít a 24 óra ahonnan már nem függőben van a kifizetés engedélyezése, hanem már folyamatban van. Hétvégén nincsen engedélyezés csak 9 és 13 óra között hétköznap, ezért ha péntek este kértek ki lét az könnyen előfordulhat, hogy csak kedden jön meg. Olykor valamiért Magyarországról nem működik a weboldaluk elérése, de a kliens megy. Ilyenkor Tor böngészővel el lehet érni az oldalukat és kifizetést kezdeményezni, de az fontos, hogy ezen országok IP címeit ne használjátok Tor használat során sem, mert ezek az országok tiltva vannak a Tigergamingnél és így vissza lesz dobva a kifizetési kérelem: francia, holland, holland Antillák, USA, Dél-Afrika, Panama. Ha Tor-t használtok persze néha előfordulhat, hogy megkérdezik mailben, hogy miért nem magyar címről kérted a kifizetést, akkor meg kell mondani nekik, hogy nem tudtad elérni a weboldalt és Tor-t használtál. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. A lényeg, hogy akkor sem kell félni ha semmi nem megy, előbb utóbb menni fog. A szoftveren sokat szoktak fejlesztgetni. GL

  8. #108
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Üdv.!
    Régebben már több sikeres ki- és befizetésem volt, jó ideje validált a számlám, de újabban sikertelenek a kifizetési próbálkozásaim. Egyszerűen elutasításra kerül, indok nélkül, e-mail sem jön róla, csak a honlapon visszanézve látom a history-ban. Egyébként jelentéktelen összegről van szó, csak nem akarom már hogy ott álljon a pénz, mert nem játszok már a teremben. Kb. 8 e-mail-t küldtem az elmúlt 2 hétben a support-nak, de le vagyok fosva, semmi válasz. Mit tehetnék?

  9. #109
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Arra kérnénk, hogy írj egy emailt az info[kukac]pokerakademia[pont]com címre, ahol leírod nekünk a Tigergaminges azonosítódat és azt, hogy mikor próbáltál cashoutolni! Ezt követően - amennyiben általunk regisztráltál - fel tudjuk venni a kapcsolatot a teremmel és lehetőleg megoldani a problémát.

  10. #110
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    Kedves Admin! Ezt tettem volna, amennyiben akadémiás regem lenne, így viszont csak infót kérhettem itt a fórumon, közbenjárást nem.

Oldal: 11 / 18 ElsőElső ... 910111213 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •