Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Kábé egy órát aludtam, aztán vettem egy Rolexet - interjú az SM 12th Anniversary bajnokával

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Kábé egy órát aludtam, aztán vettem egy Rolexet - interjú az SM 12th Anniversary bajnokával


  2. #2
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    grat

  3. #3
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Ez nem ellentmondás?
    "... stratégiája egyszerű volt, bármely módon túlélni a többieket'
    aztán meg
    "Mindenki csak dobott, dobott, dobott, én meg vagy 50%-ban nyitottam minden pozícióból. "
    Axe likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    "Az utolsó néhány asztalon 100%-ig biztos voltam benne, hogy én vagyok a legjobb játékos. Én voltam ott, meg ThEcLaiMEer, meg 25 hobbista. Mindenki csak dobott, dobott, dobott, én meg vagy 50%-ban nyitottam minden pozícióból. Egyértelmű volt, hogy agresszívan kell játszani, mindenki scared money volt. Mondjuk nekem is tele volt a nadrágom, akkora pénzekről volt szó, de tudtam, hogy támadni kell, és akárhogy féltem, támadtam."

    Ehhez képest az döntő asztalon az első kb 15 percből kettő darab leosztásban játszott, ebből az egyik az említett QQ vs AA volt, ahol minimum raise után nyomott egy insta AI-n úgy hogy még volt mögötte két playa előtte pedig a min raiser. Ügyes, taktikus játék...
    Axe and CsabiST like this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem ellentmondás?
    "... stratégiája egyszerű volt, bármely módon túlélni a többieket'
    aztán meg
    "Mindenki csak dobott, dobott, dobott, én meg vagy 50%-ban nyitottam minden pozícióból. "
    Dehogynem, ha megnézed a FT-ről készült videót, abból egyértelműen kiderül, hogy a csávó kb random klikkelgetett, néhány spotban szerintem fingja nem volt róla, hogy mit csinál.

  6. #6
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nem ellentmondás?
    "... stratégiája egyszerű volt, bármely módon túlélni a többieket'
    aztán meg
    "Mindenki csak dobott, dobott, dobott, én meg vagy 50%-ban nyitottam minden pozícióból. "
    Szerintem az előbbit már a döntőre értette, az utóbbit meg az előtte lévő szakaszra. Gondolom, a döntőben már őt is megfogták a pay jumpok, főleg chipleader stack nélkül.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 04. 26. 15:55

  7. #7
    Lelkes újonc stazoka avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 01.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    A tavalyinál mindenképpen szimpatikusabb nyertes, ő legalább előtte egy kb. "nullás" ROI-s játékot fel tudott mutatni $19 ABI mellett.
    Axe and MrChaotic like this.

  8. #8
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Mondjuk ha felismerte, hogy a többiek túl sokat dobnak és erre rá tudott játszani, akkor ezt jól tette.
    Azt hiszem ezt szokták a Nash-egyensúllyal magyarázni, bár talán azt inkább csak heads-up-ra értik.
    Mindíg újra nekirugaaszkodom a Nash helyes értelmezésének.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Ahogy nezem o legalabb szepen visszarak belole - elmult 3 napban nyomott 1ks meg 100$ 150$ 200$as versenyeket
    Axe and CsabiST like this.

  10. #10
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Az utolsó néhány asztalon 100%-ig biztos voltam benne, hogy én vagyok a legjobb játékos. Én voltam ott, meg ThEcLaiMEer, meg 25 hobbista. Mindenki csak dobott, dobott, dobott, én meg vagy 50%-ban nyitottam minden pozícióból. Egyértelmű volt, hogy agresszívan kell játszani, mindenki scared money volt. Mondjuk nekem is tele volt a nadrágom, akkora pénzekről volt szó, de tudtam, hogy támadni kell, és akárhogy féltem, támadtam."

    Ehhez képest az döntő asztalon az első kb 15 percből kettő darab leosztásban játszott, ebből az egyik az említett QQ vs AA volt, ahol minimum raise után nyomott egy insta AI-n úgy hogy még volt mögötte két playa előtte pedig a min raiser. Ügyes, taktikus játék...
    Nyilván óriás arca van az inasnak, de az általad említett leosztásban mégis mit kellett volna csinálnia? CL emelt, ő 18 nagyvakkal ült a korongon, nagyon standard all in, főleg ilyen ICM megnyomás alatt.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •