Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Szerezd meg a Skrill VIP SILVER szintjét a focivébés promócióval!

  1. #11
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet lourker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!

    Nekem simán a vip oldalt hozza be a cikkben szereplő link, semmi infó a promo-ról sem ott sem a my account page-nél, de gondolom akkor másnak is így van és simán aktív és annyi?

    A másik kérdésem az lenne, hogy megvan a silver szint nyitsz egy másik "pénznemes" számlát és visszakerülsz bronze-ba akkor azzal a számlával mi lesz erről van esetleg valakinek tapasztalata?(elég fontos kérdés;p)

    köszi
    Második kérdésre: nekem volt olyan hogy sokáig nem teljesítettem a silver vipet, de nem szüntették meg. Aztán egyszer nem tudtam sehogyse bejelentkezni, felhívtam őket és segítettek, de közben észrevették hogy már nem kéne hogy legyen 2. számlám és megszűntették. Ergo szerintem annyira nem figyelik.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha visszaesel bronzra, akkor elvileg valaszhatsz, melyik szamlad szunjon meg.
    többször estem már vissza bronz alá is akár, és nem bombáztak azzal, hogy melyik számlámat akarom megtartani.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    elhiszem... en meg nem estem ala, csak anno megkerdeztem a support 2-3 eve, s ezt valaszoltak.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    "hi there - I do not think this promotion is available for you at this point they do not let everyone take part in it especially not clients that are long time with them"

    az eWallet-Optimzeres srácok ezt írták erre a promóra. Mi akkor az igazság, ők tudják rosszul?

  5. #15
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Szamlat nem szüntetnek meg akkor sem ha leesik a VIP szinted.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 19.
    Hozzászólások
    254

    Alapbeállítás

    A linken simán regisztrációs fület hoz be, a promot sehol nem találom....

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Én ez alapján úgy értelmezem, hogy csak akadémián(ill. egyéb kiválasztott affiliate-en) keresztüli skrill accountok vehetnek részt benne.

    Egy ilyen promot szerintem szerencsés lenne úgy posztolni, hogy konrét tájékoztatás/infók vannak az promoról, mert kb. semmit nem lehet tudni így az egészről(mi van, ha sehova sincs bekötve a skrilled, mi van ha máshova van bekötve stb.) Nem véletlen hogy az 1x hozzászólásból majdnem mind kérdés, hogy most wtf van;p

  9. #19
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    A Skrilltől kaptuk ezt a lehetőséget. Valószínű, hogy más partnerek is megkapták, de nem központi promó. Nem teljesen egyértelmű, h mindenki részt vehet-e benne, de ha partner alól létrehozott a számla, akkor biztos, hogy az jó. Ezt igyekszünk megérdeklődni.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 05. 09. 15:06

  10. #20
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Igen ez oké, meg ezt lehetett tudni, hogy elküldték pár partnernek és azok promózhatják.
    A kérdés nem erre irányult hanem arra, hogy a lényegi infó ki vehet részt benne az totál homály. A cikkben a link simán a vip oldalt nyitja meg ami azt ajánlja fel, hogy regisztrálj egy új skrill accot.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •