Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (89) összesen
Like Tree155Likes

Téma: Györgyi PokerStars szponzoráltként indul Barcelonában?

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez nem ilyen egyszerű. Egyik exem pl Kanadában él már vagy 7-8 éve, a képzőt végezte el látványtervező szakon. Itthon kábé éhbérért dolgozott a színházakban, szakmai elismerés volt ugyan, de volt hogy egy évet kellett várnia, hogy megkapja a pénzét vagy akár kis se fizették. Kiment, beindult a karrierje, jól keres, már rendez is, díjakat kap, de nagyon szenved, nem érzi jól magát ott, haza akar jönni. Most úgy néz ki, hogy felad mindent, amit elért kint, mert nem bírja tovább. Van, aki ilyen alkat.
    Persze, vannak olyanok akik önként ugranak a szakadékba (szerintem az ismerősöd pont ilyen, de semmi személyes offense), én most nem rájuk gondoltam, hanem a viszonylag logikusan, gyakorlatiasan gondolkodó emberekre. Ők természetesen mindig a legjobbat keresik.
    Nálunk egyébként ez pont fordítva van, mint ismerősödnél. Nekem itthon elég jól megy, feleségem is dolgozik, de mi valószínű megyünk, mert ettől a társadalmi közegtől, a melankóliától, hogy mindenbe beletörődünk, mindent elfogadunk, mert "hát ez van" hánynunk kell. Egyébként ha exed annak ellenére nem érzi jól kint magát, hogy kvázi mindent elért, amire vágyott, akkor szerintem ott nem az országgal, hanem a lelkével van a baj. Azon meg más nem segíthet, csak saját maga.
    kacsa1st likes this.

  2. #22
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ez nem ilyen egyszerű. Egyik exem pl Kanadában él már vagy 7-8 éve, a képzőt végezte el látványtervező szakon. Itthon kábé éhbérért dolgozott a színházakban, szakmai elismerés volt ugyan, de volt hogy egy évet kellett várnia, hogy megkapja a pénzét vagy akár kis se fizették. Kiment, beindult a karrierje, jól keres, már rendez is, díjakat kap, de nagyon szenved, nem érzi jól magát ott, haza akar jönni. Most úgy néz ki, hogy felad mindent, amit elért kint, mert nem bírja tovább. Van, aki ilyen alkat.
    úgy érzem ez a dáma még visszatalál a királyához! <3
    JociBalboa, CsabiST and csabacz like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #23
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Szerintem meg olyan dolgot làttok bele a sràcba amit nem is mondott. Előre okosnak lenni pedig értelmetlen.
    Régebben sokat jàrtam élőzni , imàdtam az ilyen arcokat. Ego, pia, pénz.. és hitte tud oktatni. Akàrhogy is jàtszott szorakoztató volt a stílusa. Sajnos ma màr alig jàrok pokerezni és az is az ok, hogy eltűntek az ilyen játékosok
    Én sok sikert kívánok a továbbiakban.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  4. #24
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze, vannak olyanok akik önként ugranak a szakadékba (szerintem az ismerősöd pont ilyen, de semmi személyes offense), én most nem rájuk gondoltam, hanem a viszonylag logikusan, gyakorlatiasan gondolkodó emberekre. Ők természetesen mindig a legjobbat keresik.
    Nálunk egyébként ez pont fordítva van, mint ismerősödnél. Nekem itthon elég jól megy, feleségem is dolgozik, de mi valószínű megyünk, mert ettől a társadalmi közegtől, a melankóliától, hogy mindenbe beletörődünk, mindent elfogadunk, mert "hát ez van" hánynunk kell. Egyébként ha exed annak ellenére nem érzi jól kint magát, hogy kvázi mindent elért, amire vágyott, akkor szerintem ott nem az országgal, hanem a lelkével van a baj. Azon meg más nem segíthet, csak saját maga.
    Nem, ő egyszerűen itt szeretett élni, rengeteg barátja van itt, aktív életet élt, mindig jókedélyű volt, egyetlen dolog zavarta, hogy rengeteg energiát fektetett a tanulásba, sokat dolgozott, és úgy érezte, hogy anyagi értelemben nincs megbecsülve. Kiment, és ott elérte az anyagi megbecsülést, de elvesztette a barátait, a családját, akiket kábé csak skype-on lát. És úgy érzi, neki ez nem érte meg. Vannak kint is barátai, de nem olyanok, mint az itthoniak. Egyébként valószínűleg más családdal kimenni, mint egyedül, mindent hátrahagyva. Meg az is benne van, hogy azért bízik benne, hogy amit kint elért, az segíti majd itthon. Na de ez már nagyon off.

  5. #25
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy érzem ez a dáma még visszatalál a királyához! <3
    Nem, te egy másik exemre gondolsz...

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként valószínűleg más családdal kimenni, mint egyedül, mindent hátrahagyva. Na de ez már nagyon off.
    Így van, család nélkül én sem mennék ki, egyedül nagyon más a szituáció. Nekünk egyet kivéve minden gyermekkori barátunk külföldön él, szóval nekünk talán még így jobb is lesz, mert nem égetünk fel magunk mögött mindent, és ahová megyünk (skandináv régió) még közelebb is leszünk hozzájuk. De ez már tényleg off, majd egyszer folytatjuk egy sör mellett. :-)
    banoster likes this.

  7. #27
    Axe
    Axe nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 01.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    A közeli ismerőseim között is van aki ilyesmi összeget nyert szatellitekről bejutva online tornákon (egy időben sok hír volt róla ezen az oldalon is).
    Majd vett 2 (!) autót némi horgászcuccot (2milka) pár egyéb remek dolgot majd elfogyott a kedve az előversenyzéshez, jöttek a direkt buy-in 1-200 dolláros tornák.
    Sajnos hiába mondtam neki, hogy fektessen be, most meg már rég nincs mit.
    Attól tartok, itt is ez lesz a helyzet! Ha olvasod ezt Krisztián, legyen elrettentő példa számodra!
    GL!
    MADriD likes this.

  8. #28
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 20.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ugye kinek a fiúk, kinek a lányok nekem inkább a svéd profik. Egyébként nagyon el vagy tévedve, mert ez max hat évnyi fizetése. Szakmunkásként 2500 eurotól indulnak a fizuk Németországban, de ha képzettebb vagy, esetleg több évtizedes gyakorlatod van, akkor 3500 körül van a fizu, akkor pedig már csak 4,5 év.

    Az pedig, hogy hazaköltözik a legnagyobb fail ever. Ebből a f@s országból mindenki menekül, pláne Vityáék elcsalt választása után, Ő meg hazajön. Madár... Két évet adok neki és busto lesz (és nem a rosszindulat beszél belőlem, hanem az emberismeret.)

    Az őrületes pénzről pedig csak annyit, hogy 60 millió forint már itthon sem egy nagy etvas, egy középkategóriás autó 8milliótól indul, a lakásárak pedig az egekben...:-) És mindezt még fenn is kell tartani, azt nem is számoltam.
    Azért a fizetések abban a munkakörben közel sem éri el a 2500+, kb 1600 megállítja, de ez részletkérdés.
    Az meg, hogy hazajön szíve joga, valszeg nem új életet akart kint kezdeni huszonéves fejjel, csak kicsit megszedni magát az itteni fizetéséhez képest.
    Remélem rád cáfol

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 10. 25.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet Arsenal0717 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért a fizetések abban a munkakörben közel sem éri el a 2500+, kb 1600 megállítja, de ez részletkérdés.
    Az meg, hogy hazajön szíve joga, valszeg nem új életet akart kint kezdeni huszonéves fejjel, csak kicsit megszedni magát az itteni fizetéséhez képest.
    Remélem rád cáfol
    Hát azért egy jó fémipari szakmunkás aki érti is a dolgát és tud helyezkedni 3000 körül kap kint.

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Palesz76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg olyan dolgot làttok bele a sràcba amit nem is mondott. Előre okosnak lenni pedig értelmetlen.
    Régebben sokat jàrtam élőzni , imàdtam az ilyen arcokat. Ego, pia, pénz.. és hitte tud oktatni. Akàrhogy is jàtszott szorakoztató volt a stílusa. Sajnos ma màr alig jàrok pokerezni és az is az ok, hogy eltűntek az ilyen játékosok
    Én sok sikert kívánok a továbbiakban.
    Azt hitték tudnak oktatni. Pedig te mindig megműtötted őket a J4-eddel igaz?
    Palesz76 likes this.

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •