Oldal: 1537 / 1746 ElsőElső ... 537103714371487152715351536153715381539154715871637 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 15.361 - 15.370 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #15361
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 20.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Köszönöm! Amúgy az mit jelent hogy gondod lesz? Sokára utalják vissza? S mi van a Master cardal mert most mintha nem lenne tiltva az oldalon.

  2. #15362
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    üsd be a google keresőbe, hogy hipay bonyodalom és rögtön az első találat a másik oldal (piros fórum) ilyen topicja. Akkor, ha elolvasod rájössz, hogy nem szabad befizetni ps-RE mc/visa karival.

  3. #15363
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 20.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    üsd be a google keresőbe, hogy hipay bonyodalom és rögtön az első találat a másik oldal (piros fórum) ilyen topicja. Akkor, ha elolvasod rájössz, hogy nem szabad befizetni ps-RE mc/visa karival.
    De én nem akarom Hipayen át befizetni. Simán csak kártyáról. nincs is hipay számlám.

  4. #15364
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Látom nem érted. Nem kell, hogy legyen hipay számlád, és nem is kell arról befizetni. Ha elolvastad volna azt az 5 oldalt amit linkeltem, akkor rájöttél volna, hogy aki kártyával fizet be. És kifizetést fog kérni annak automatice hipayre küldi a stars. Egy olyan számlára amit meg sem nyitottál, vagyis egy nem létező számlára.

  5. #15365
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Tömören annyi a lényeg, hogy aki online játszik (poker, fogadás, kaszinó) és nem a Vajna kaszinóba(Vegas), az ne fizessen be sehova MC/VISA kártyával. Hanem nyisson online pénztárcát Skrill/Netellert, és azzal depózzon be és kérjen kifizetést. Skrill/Neteller számlát fel lehet tölteni Paysafecarddal vagy VISA-val. Ugyanis a Magyar állam nagyon rászállt a kártyás befizetésekre, amire több szolgáltató (poker és kaszinó oldalak) nem engedélyezi a depozitot. Csak egy kis utána olvasás kell és mindenre megtalálod a választ.
    De tavaly ősszel a ps és több ipoker terem ezt a levelet küldte ki:
    Ez a PS levele, de a többi is küldött hasonlót.

    Mivel látjuk, hogy korábban hitelkártya útján befizetést teljesített a Pokerstars, számlájára, szeretnénk tájékoztatni Önt egy fontos változásról. Sajnálatos módon és az ellenőrzési körünkön kívül álló okok miatt nem tudunk többé hitelkártyás befizetéseket vagy pénzfelvételeket ajánlani a magyarországi illetőségű ügyfeleink számára. Őszintén sajnáljuk, ha ezzel bármilyen kényelmetlenséget okozunk Önnek.

    Továbbra is igénybe veheti a Skrillt és a Netellert befizetésekre és pénzfelvételekre, és természetesen a Pokerstars, számlája is működik a szokásos módon. Azonban kártyáját továbbra is használhatja HiPay-jel történő befizetés esetén.
    Utoljára módosítva: ria05 által: 2018. 05. 11. 16:59

  6. #15366
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 02. 20.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tömören annyi a lényeg, hogy aki online játszik (poker, fogadás, kaszinó) és nem a Vajna kaszinóba(Vegas), az ne fizessen be sehova MC/VISA kártyával. Hanem nyisson online pénztárcát Skrill/Netellert, és azzal depózzon be és kérjen kifizetést. Skrill/Neteller számlát fel lehet tölteni Paysafecarddal vagy VISA-val. Ugyanis a Magyar állam nagyon rászállt a kártyás befizetésekre, amire több szolgáltató (poker és kaszinó oldalak) nem engedélyezi a depozitot. Csak egy kis utána olvasás kell és mindenre megtalálod a választ.
    De tavaly ősszel a ps és több ipoker terem ezt a levelet küldte ki:
    Ez a PS levele, de a többi is küldött hasonlót.

    Mivel látjuk, hogy korábban hitelkártya útján befizetést teljesített a Pokerstars, számlájára, szeretnénk tájékoztatni Önt egy fontos változásról. Sajnálatos módon és az ellenőrzési körünkön kívül álló okok miatt nem tudunk többé hitelkártyás befizetéseket vagy pénzfelvételeket ajánlani a magyarországi illetőségű ügyfeleink számára. Őszintén sajnáljuk, ha ezzel bármilyen kényelmetlenséget okozunk Önnek.

    Továbbra is igénybe veheti a Skrillt és a Netellert befizetésekre és pénzfelvételekre, és természetesen a Pokerstars, számlája is működik a szokásos módon. Azonban kártyáját továbbra is használhatja HiPay-jel történő befizetés esetén.
    Mi ez a hülyeség régen befizettem mastercardal és a kártyához tartozó OTP számlámra utalták vissza a pénzt. Nem is értem az egészet.....

  7. #15367
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Nem vitatkozok a PS megírta ezt a levelet, azóta megy a Hipay. És az régen volt, most meg most van
    necopor and Buksisak like this.

  8. #15368
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Transferwise-os bankszámlára szeretnék kiutalni $-ban. Transferwiseos reg estén adnak egy számlaszámot IBAN-al, Swift kóddal, a Handelsbanknál. Tehát korrektnek tűnik a dolog.

    Kérdés, hogy ez így működhet-e, nem fognak-e akadékoskodni, hogy magyar a lakcím és külföldi a bank? Másik probléma, hogy tudom-e valahogy viszonylag gyorsan igazolni, hogy enyém a számlaszám? Ugye papír alapú számlakivonat mire megérkezik az lehet 2-3 hét is... Kell-e igazolni egyáltalán?

    Az ok elég egyszerű: Nem szeretném a netelleres tranzakciós (2%) és konverziós (5%) sarcot fizetni. TW-n kb középárfolyamon váltanám a $-t, és kb 0,2-0,3% fee fejében átkerülhetne a magyarországi forintos számlámra.

  9. #15369
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látom nem érted. Nem kell, hogy legyen hipay számlád, és nem is kell arról befizetni. Ha elolvastad volna azt az 5 oldalt amit linkeltem, akkor rájöttél volna, hogy aki kártyával fizet be. És kifizetést fog kérni annak automatice hipayre küldi a stars. Egy olyan számlára amit meg sem nyitottál, vagyis egy nem létező számlára.
    Ne is mondd, én is megszívtam ezzel, de szerencsére csak 10 dollárt fizettem be. Utána eltűnt minden kifizetési opció, írtam nekik, hogy adják vissza az eredeti banki átutalásos kifizetést, visszatették, de amikor kifizetést kérnék, akkor azt a 10 dollárt köteles vagyok hipayen, a többi mehet bankon. Így inkább eladtam Piroslaposnak a dollárt, aki tövön még aznap megbukta mind, de nem is ez a lényeg, mindig nem lehet ezt csinálni. A kérdésem az lenne, hogy ha legközelebb kiutalok dollárt, s mondjuk bevállalom, hogy azt a 10 dollárt bebukom, ami a nemlétező hipay számlára megy, utána a következő kifizetéseknél ugye nem köteleznek majd mindig, hogy hipay-re is fizessek ki, hanem mehet mind bankon? Tudom, hogy skrill meg ilyenek megoldás lenne, de sosem használtam ezeket. Hipayen keresztül nyilván többet nem fogok befizetni, a másik kérdésem az lenne, ha mondjuk paysaffel utalok be, akkor utána is várható hasonló bonyodalom, vagy maradéktalanul ki tudom majd fizettetni banki átutalással, ahogy az elmúlt 10 évben mindig? Köszi a választ.
    ria05 likes this.

  10. #15370
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet Bandessz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Transferwise-os bankszámlára szeretnék kiutalni $-ban. Transferwiseos reg estén adnak egy számlaszámot IBAN-al, Swift kóddal, a Handelsbanknál. Tehát korrektnek tűnik a dolog.

    Kérdés, hogy ez így működhet-e, nem fognak-e akadékoskodni, hogy magyar a lakcím és külföldi a bank? Másik probléma, hogy tudom-e valahogy viszonylag gyorsan igazolni, hogy enyém a számlaszám? Ugye papír alapú számlakivonat mire megérkezik az lehet 2-3 hét is... Kell-e igazolni egyáltalán?

    Az ok elég egyszerű: Nem szeretném a netelleres tranzakciós (2%) és konverziós (5%) sarcot fizetni. TW-n kb középárfolyamon váltanám a $-t, és kb 0,2-0,3% fee fejében átkerülhetne a magyarországi forintos számlámra.
    Hi spec ezt a bankot nem ismerem (szerintem ez nem meglepő ), de betojni nem kell. Írj egy emailt a PS-nek, vázold, hogy miért van külföldi számlát (pl a céged nyitott, mert így neki olcsóbb ez elszámolás, bla, bla). A cím nem gond, hogy Magyar, viszont gondolom itthon tolod és nem kint. A számlaigazolást, ha pdf alapú(vagyis van internetbank kivonatod) akkor azt is elfogadják. Nem kell feltétlenül papír alapúnak lennie egy számlának sem. Főleg nem a 21. században. Ami meg a Netellert illeti ott meg, ha nem akarsz konverziót fizetni, akkor meg csináltass egy forintos Skrillt. Ennek a díja számlára való utalás esetén max 1800 huf. Ok, a befizetés Skrillről a ps-re és onnan ki, pénzbe kerül, de csak akkor buksz mikor kiutalod és még akkor sem annyit mint egyébként a váltásokkal. Nekem is van mind3, euros, dolláros és forintos, de kiutalni mindig a forintosról utalok. Na a lényeg a PS rugalmas, ha elmagyarázod nekik a szitut akkor nem lesz gond, a többit meg rád bízom, nekem a forintos jön be, de a legxarabb a dolcsis számla, ez tény. Ugyanis minden elszámolás euro alapú lett Skrill/Netellernél.
    Bandessz likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •