Oldal: 665 / 736 ElsőElső ... 165565615655663664665666667675715 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.641 - 6.650 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6641
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Smith-Barni 4-7
    Whitlock-Cross 3-7
    Wright-Gurney 5-7
    Gerwen-Anderson 7-2

  2. #6642
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Smith-Barney 4-7
    Whitlock-Cross 4-7
    Wright-Gurney 7-4
    Gerwen-Anderson 7-4

  3. #6643
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Én nem szoktam darcban bundát kiáltani, de ez akkora szőrme forduló volt, hogy nem igaz. A három döntetlennel, ahol egyik sem igazán törte össze magát a győzelemért, majd nyilván mikor kiderült, hogy ha nyer Anderson, akkor nem egymással játszanak az elődöntőben, Gerwen szépen leadta neki, hiszen mindkettőjüknek ez a jó. Persze Gary jól játszott, de majdnem biztos vagyok benne, hogy ha gyöngébben tolja, akkor Gerwen is úgy ügyeskedett volna, hogy nehogy pontyot szerezzen. Ez van, összességében én is örülök, hogy elkerülték egymást, hiszen a két legjobbnak a fináléban kell összecsapnia, de nem ilyen áron.

  4. #6644
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Megint lustálkodik a modinas, még az előzőt fordulót sem számolta össze, nemhogy ezt. Pedig sajnos szorosabb lehet az állás, a két listavezető 0 ponttyal abszolválta a mostanit. Az utolsó hétre meg érdekes lesz tippelni, ahol 10 nyertre megy már, mert azt gyakorlatilag lehetetlen telibe találni.

  5. #6645
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megint lustálkodik a modinas, még az előzőt fordulót sem számolta össze, nemhogy ezt. Pedig sajnos szorosabb lehet az állás, a két listavezető 0 ponttyal abszolválta a mostanit. Az utolsó hétre meg érdekes lesz tippelni, ahol 10 nyertre megy már, mert azt gyakorlatilag lehetetlen telibe találni.
    Kettesévél van számolva, relax.

    1. MvG (4,0) & Modi (4,0) 49 pont
    3. PL (2,3) & Csiga (2,3) 48 pont
    5. Itacsi (1,3) 45 pont
    6. Donk (3,0) 14 pont
    csiga19794 and van Gerwen like this.

  6. #6646
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Atyaúristen, Lewis meccsét mindenképp nézd meg ma, Itacsi, persze csak ha kínozni akarod magad. Mindig izzad, de most valami elképesztően csatakos volt, vállalhatatlan hajjal, szerintem még bűzlött is. Tuti, hogy túlitta magát, amellett, hogy magához képest irtózatosan játszott, rengeteg szektorhibával meg ilyen 26-os körökkel, most még nem is az a felpörgött, jókedvű, olykor agresszív énjét hozta, hanem a teljesen belassult rezignált arcát, akit abszolút nem érdekel az egész, majdnem megaludt a színpadon. Pedig neki szurkoltam, ez a Dekker gyerek nem túl szimpatikus, de ha Lewis így akar visszatérni az elitbe, akkor nagyon rossz úton jár, totál tövön volt szerintem.
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2018. 05. 11. 22:53

  7. #6647
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Atyaúristen, Lewis meccsét mindenképp nézd meg ma, Itacsi, persze csak ha kínozni akarod magad. Mindig izzad, de most valami elképesztően csatakos volt, vállalhatatlan hajjal, szerintem még bűzlött is. Tuti, hogy túlitta magát, amellett, hogy magához képest irtózatosan játszott, rengeteg szektorhibával meg ilyen 26-os körökkel, most még nem is az a felpörgött, jókedvű, olykor agresszív énjét hozta, hanem a teljesen belassult rezignált arcát, akit abszolút nem érdekel az egész, majdnem megaludt a színpadon. Pedig neki szurkoltam, ez a Dekker gyerek nem túl szimpatikus, de ha Lewis így akar visszatérni az elitbe, akkor nagyon rossz úton jár, totál tövön volt szerintem.
    Pedig mostanában nem dobált rosszul, de ez tényleg szörnyű volt...

    Lewis írója amúgy magyar volt a meccsen, a férje meg hatalmas Lewis szurkoló.

  8. #6648
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pedig mostanában nem dobált rosszul, de ez tényleg szörnyű volt...

    Lewis írója amúgy magyar volt a meccsen, a férje meg hatalmas Lewis szurkoló.
    Nem tűnt föl, de most, hogy mondod, valóban, Bata Józsi csaja. Ha a magyar játékosok nem is, legalább az íróink portyáznak szerte a világban, mennyi pénzt kaphatnak ezért a munkáért vagy inkább önkéntes? Mennék én is, ha fizetik az utazást, kaját, piát, meg még adnak némi aprót tippmiszkre, testközelből láthatnám Gerwent, Luizékkal meg jól berúgnék két meccs között.
    ceewyl likes this.

  9. #6649
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Atyaúristen, Lewis meccsét mindenképp nézd meg ma, Itacsi, persze csak ha kínozni akarod magad. Mindig izzad, de most valami elképesztően csatakos volt, vállalhatatlan hajjal, szerintem még bűzlött is. Tuti, hogy túlitta magát, amellett, hogy magához képest irtózatosan játszott, rengeteg szektorhibával meg ilyen 26-os körökkel, most még nem is az a felpörgött, jókedvű, olykor agresszív énjét hozta, hanem a teljesen belassult rezignált arcát, akit abszolút nem érdekel az egész, majdnem megaludt a színpadon. Pedig neki szurkoltam, ez a Dekker gyerek nem túl szimpatikus, de ha Lewis így akar visszatérni az elitbe, akkor nagyon rossz úton jár, totál tövön volt szerintem.
    A videókat nem láttam, csak a live dartsdata-n követtem a meccseket tegnap,d e a 82-es átlag minden elárul. Lewis szerintem már sosem lesz a régi. Tavaly is már vissza akart térni az elitbe meg idén is nagyon kampányolt amellett, hogy mennyit fog edzeni meg gyakorolni. Bár lehet az ivásra gondolt a gyakorlás alatt

  10. #6650
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Csizinek ma is sikerült a világranglista 104. helyezett ellen gyorsan kiesni kemény 84-es átlaggal. Remélem tényleg visszalép Smith javára, hogy legyen egy kis izgalom is.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •