Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (89) összesen
Like Tree155Likes

Téma: Györgyi PokerStars szponzoráltként indul Barcelonában?

  1. #41
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet burinho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a magyar ember valamihez nagyon ért, az az irigység! Ennyi rossz indulatú, majd én megmondom a frankót embert is csak Magyarországon lehet találni. Csináljatok utána! Ha ő tehetségtelen, akkor nektek ennek kis ujjból kellene menjen, nem? Felba#z ez a mértéktelen fröcsögés és rossz indulat!
    Hagyjal mar ezzel a proli "irigy" dumaval
    Itt szimplan sokan azt gondoljak, hogy o is olyan lesz mint egy csomo buta hobbista aki talal egy brutal scoret: szepen eljatsza a tobbseget.
    Vannak erre magyar peldak is, eleg epik topik volt az egyik
    Remeljuk o nem ilyen lesz, de attol meg nem kell igy meglepodni hogy sokan ezt irjak. Nem tunik egy eszlenynek igy kulonosen veszelyeztetett hogy "megforgatja" HSen.

    Sok esetben tenyleg frocsoges megy meg rosszindulatu hozzaszolasok szuletnek de itt azert ez teljesen helyenvalo, hisz nem kis esely van ra hogy ez lesz az o nyeremenyenek is a sorsa.

    Remeljuk nem, mondjuk en le is szarom. Az engem jobban zavar amikor probirs ul be reszegesen HS cashezni! ( )
    OldRknight, CsabiST and ria05 like this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Na most hallom hogy felet kecora kolti + csinal egy jogsit. Akkor vissza is vonom, nagy gaz mert nem lehet : )

  3. #43
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    A hirtelen jött nagy lóvét nehéz kezelni, sokan nem tudják. Én szurkolok neki, hogy úgy csinálja, hogy fialtatja a pénzét és nem elherdálja. Persze, ha elherdálja sincs senkinek joga beleszólni ebbe, ő nyerte, az ő pénze. Az, hogy milyen játékkal az más tészta. Lehet őt nem szeretni, ahogyan játszott, vagy megnyilvánult, de a pókernek jót tesz egy ilyen sikersztori, az átlagostól eltérő mentalitás, ez kavarja fel az állóvizet és szippantja be a halakat... belőlük éltek, ugye tudjátok.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #44
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Hat ha bejön a szponzorációs szerződés akkor azért az finom lehet hisz valoszinuleg ugy oktathatná Europát hogy közbe a pénze is megmarad.
    törpiszörpi likes this.

  5. #45
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Annyi hogy ha átmegy idiotába és fullba nyomja erőlködve ezt a stilust akkor már sztem lehet nem lesz olyan vicces márpedig sztem azt fogja gondolni h innentől elvárás a "Show" .Az volt az oriási h spontán nyomta és látszott hogy full agyhalott őrült figura szinjaték nélkül ösztönből.

  6. #46
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyi hogy ha átmegy idiotába és fullba nyomja erőlködve ezt a stilust akkor már sztem lehet nem lesz olyan vicces márpedig sztem azt fogja gondolni h innentől elvárás a "Show" .Az volt az oriási h spontán nyomta és látszott hogy full agyhalott őrült figura szinjaték nélkül ösztönből.
    Az óriási az, hogy te ilyeneket írsz, ezen a fórumon.
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  7. #47
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Én nem elvárásból tolom hanem magamat szórakoztatom de amugy ja van hasonlóság.Egyébként folyamatos downba nekem se sok minden lenne vicces
    Utoljára módosítva: WINAMAXDONK által: 2018. 05. 14. 13:54
    törpiszörpi likes this.

  8. #48
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Lalas.

  9. #49
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    TV sztár lett a srác, vasárnap este az ATV-n a Naplóban lesz vele riport. Nem értem a fanyalgókat, ez ingyen reklám, ha nem teszi tönkre magát, akkor mindenki jól jön ki ebből. Jól járt ő is a nyereménnyel plusz az élményekkel, jól jár az egész póker társadalom, a termek, a regek.

    Ki lehetne számolni mérésekkel, hogy egy a világot bejárt ottvanbazmeg videó mennyi új játékost ültet be a termekhez, és ezt összevetni pl egy ps promóció eredményével. Ez ugye senkinek nem került semmibe, az én olvasatom szerint ingyen tett szívességet. Szponzorált játékosként is bőven megéri a teremnek. Ha pedig neadjisten mákja lesz megint, akkor egyértelmű lesz az üzenet mindenkinek: bárkiből lehet pókersztár, nincs más mint befizetni. Ha kell újra és újra, mindegy, hogy egy szakács, bányász, buszsofőr vagy egy fémipari melós vagy, a Pokerstars segít, hogy megváltoztasd az életed.

  10. #50
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Rtl-n volt reggel, utána este fókusz, picit túltolják, mondjuk ilyeneket mond, hogy 80% tudás 20% szerencse kellett neki, megy hogy szponzorálnák, de sokat kell leadni, egyedül jobban megéri.
    Szóval én nem szeretném ha valaki magyar pokeresre gondol akkor az ő neve ugorjon be, most a laikusok szemében, ő a magyar pokerbajnok OMG
    törpiszörpi likes this.

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •