Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
Like Tree30Likes

Téma: Mostantól csak pókerezni szeretnék... - Györgyi Krisztián interjú

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Mostantól csak pókerezni szeretnék... - Györgyi Krisztián interjú


  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Ahhoz,hogy a Lindussal vetkőzős pokit játsz Gyurka,kevés az 5.hely. Bár 1-2 órát fut.
    Axe, rockett, MrChaotic and 7 others like this.

  3. #3
    Axe
    Axe nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 01.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Hosszú karriert sejtek...
    Pat, CsabiST, VTomi24 and 1 others like this.

  4. #4
    Újonc Mr. Pi avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Györgyi tudom, hogy olvasod ezt mert az egód nem hagy hogy ne olvasd szóval itt üzenek neked. Segíteni akarok egy pár mondattal.
    Az élet arcbavágott egy csodával. Itt a nagy lehetőség. De ez alázat nélkül nem fog menni. Kerres egy MTT profit aki magyar, megbízol benne és felnézel rá és hajlandó a szárnyai alá venni és egyezz meg vele. Miután ez megvan dobj le mindent ami a pókerjátékod kapcsán egó és mindent amit eddig gondoltál a pókerről és idd minden szavát a tanárodnak. Tanulj tanulj tanulj. Gondolkodj a játékról sokat. Másképp ez nem fog menni. Ez a tudásod ami most van nem elég.
    Mellette nyilván baromkodhatsz tovább, játszhatsz jelmezben, ugrálhatsz, kiabálhatsz. Ez csak növeli a marketing értéked ami egy szponzoráció kapcsán ***** fontos és még jól is jön mert nem fognak komolyan venni az asztalnál így duplán szarul fogja érni őket az elején ha megtanulsz jól játszani.
    Még az ilyen elszállt megjátszásokat is bevállalhatod mint a 72o hogy növelje a marketing értéked de csak tvs asztalon ahol van is értelme ezért meglépni meg hogy fenntartsd a "rossz játékos" imidzsed.

    De a lényeg hogy most itt a nagy lehetőséged. Tudd hogy ilyen egyszer van és tudd, hogy ha nem kezdessz el készülni alázattal lenni a munka által akkor nem lesz sikersztori a vége.
    Axe, szroli, Flush67 and 8 others like this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Zimi hamar visszarakná fémet megmunkálni....
    training likes this.

  6. #6
    Tag Welcomethelamboland avatara
    Csatlakozott
    2018. 05. 11.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    Csomó játékos kitette a srác képét ps-en

  7. #7
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Botor gyermek! Sokkal nagyobb pénz ma már bitcoinért kommentelni! Abban van a jövő!
    van Gerwen likes this.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Szerintem őt láttam most az "Észbontók" című műsorban a kanapén válaszolgatni....
    Masters800 likes this.

  9. #9
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem őt láttam most az "Észbontók" című műsorban a kanapén válaszolgatni....
    Egója alapján simán képviseli azt a szintet. Gondolom a nyereményét eltapsolta vagy visszaforgatta már a rendszerbe.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem őt láttam most az "Észbontók" című műsorban a kanapén válaszolgatni....
    Jól láttad,mert az előzetesben kiszúrtam. Meg akartam nézni ,hogy mit tud a mester,mert abban a műsorban egyszerűen hihetetlen,hogy mennyire buta emberek vannak. Már-már azt hinné az ember,hogy megrendezett dolog. Mesélj pls...bár valszeg láthatjuk a napokban még a képernyőn.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •