Oldal: 673 / 736 ElsőElső ... 173573623663671672673674675683723 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.721 - 6.730 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6721
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvastam tleg nem volt nehéz. Még Lalas Tir-X-éknél is savanyuuborkább arcok vannak ott.
    Böföghetnél te is néha valamit oda, megint hozzászóltam a legújabb cikkhez, kicsit rasszista húrokat pendítve, azonnal rám is pirított egy inas. Danna pedig meg is törölte azóta.
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2018. 05. 25. 00:27

  2. #6722
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    No Itacsi, örülhettek most, számomra a rettentő unszimpatikus búza kisinas, Dimitri simán megejtette Gerwent. Nem tudom, miért, szerénynek tűnik, de engem mégis irritál az arcberendezése meg a gagyi táncai. Amúgy vicz volt, Gerwen a meccs második felében értékelhetetlenül játszott, benne van, hogy nem megy, de ennyire lélektelenül, érzelmek és hit nélkül dobálni még sosem láttam. Múltkor Gurney ellen 2-6-nál is volt benne tűz, meg is fordította, most meg semmi, vagy bundázott egyet vagy megszarta, és korábban akart hazamenni, de ez teljesen szokatlan és érthetetlen volt tőle.

  3. #6723
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    bárkinek lehet rossz lapja nem kell egyből bundával vádolni! ez aljas dolog.. mondjuk tőled mi mást várna az ember...
    csiga19794 and WINAMAXDONK like this.

  4. #6724
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet törpiszörpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    bárkinek lehet rossz lapja nem kell egyből bundával vádolni! ez aljas dolog.. mondjuk tőled mi mást várna az ember...
    Legalább ezt a topikot hanyagold már, inas, fingod nincs semmihez, darchoz meg aztán végképp. Ty donk.

  5. #6725
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No Itacsi, örülhettek most, számomra a rettentő unszimpatikus búza kisinas, Dimitri simán megejtette Gerwent. Nem tudom, miért, szerénynek tűnik, de engem mégis irritál az arcberendezése meg a gagyi táncai. Amúgy vicz volt, Gerwen a meccs második felében értékelhetetlenül játszott, benne van, hogy nem megy, de ennyire lélektelenül, érzelmek és hit nélkül dobálni még sosem láttam. Múltkor Gurney ellen 2-6-nál is volt benne tűz, meg is fordította, most meg semmi, vagy bundázott egyet vagy megszarta, és korábban akart hazamenni, de ez teljesen szokatlan és érthetetlen volt tőle.
    Nem néztem. Lehet ezért esett ki Én bírom amúgy van den Bergh gyereket, táncosabb lábú azért mint Wright.
    törpiszörpi likes this.

  6. #6726
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    te aztán tudod is ki mihez ért! te pl semmihez azt jó lenne ha belátnád.....
    csiga19794 and WINAMAXDONK like this.

  7. #6727
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem néztem. Lehet ezért esett ki Én bírom amúgy van den Bergh gyereket, táncosabb lábú azért mint Wright.
    Megejtette Gerwent, majd Andersont is, hogy utána a döntőben Mensur ellen dobjon egy 80-as átlagot, vicz.

  8. #6728
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Nyeremény összegzése:


    WINAMAXDONK ok
    ltacsi ok
    Csiga ok
    ceewyl 50% / donk rendezett 5$-t /
    Gerwen ok

  9. #6729
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Tehát ez egy finom célzás a modinak,hogy csengetnie kéne?
    törpiszörpi likes this.

  10. #6730
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Te jóisten mit oktat a testvérem! Finoman erőlködés nélkül porig alázza
    törpiszörpi likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •