Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree25Likes

Téma: Kiegészítő asztalokat keresel extrém +EV-vel? - irány az Ultima Poker!

  1. #11
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Én úgy látom a leírásban, hogy nem használható

  2. #12
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Köszi! Én nem találtam, de akkor valszeg figyelmetlen voltam!
    törpiszörpi likes this.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 02.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Ne játszatok itt, botnet csaló oldal, állandóan 4% equitys lapokkal le fognak javulni a botjaik, meg nuts vs second nuts szerű helyzetek, nem párszáz handenként, minden 2. nagyobb kasszában. A legtöbb oldalon a magyar játékosok neve, magyar játékosoknak jelent valami értelmeset, spanyoloknak a spanyoloké, etc. Itt, minden név mintha egy random name generatorból származna, semmi köze az adott nyelvhez... Gyakran kiír magyar zászlós játékost, de soha nincs magyar nevük, visszaírni nem tudnak magyarul.. Konzekvenciákat rátok bízom, hogy mit vontok le ebből. Folyamatosan kidobálja az embert az oldal handek közben, a pénz meg eltűnik... volt hogy 50-100 dolláros kasszákból nem egyet emiatt buktam el 1 nap, úgy hogy egyszerűen kizárt a kliens, mindig a riveren, nagy kasszáknál, és mire visszaléptem már keine pénz. Pedig szerintük nem volt downtime és a netem is minden máshoz kiválóan működött utána nem is játszottam már rajta nagyon többet. A supportnak fogalma sincs semmiről, egy rakás sz.r. A legelső glitcheknél, handből kifagyásoknál, eltűnt pénzeknél még visszaírtak, és kompenzálták a kiesett összeget levelezés után, de későbbieknél már a látszatra se adtak, vagy vissza sem írtak, vagy különböző email címek, support chatek között oda-vissza próbáltak küldözgetni egymásnak, hogy menjen az idő. Az oldal egy óriási átverés, először nyer rajta az ember 1-2 dollárt, utána lehetetlennél lehetetlenebb helyzetekben vágják le az embert. Aki ezt promotálja anélkül, hogy 1-2 napig kipróbálná és látná mekkora sz.r oldal, azt nem is minősítem. Olyan alapvető funkciókat mint pl. asztal átméretezés, karácsony előttre ígérték először aztán karácsony utánra, azóta is csinálják gondolom, kb. március vége felé még nem volt az fix.
    Utoljára módosítva: Trisz által: 2018. 05. 27. 04:28
    Masters800 and törpiszörpi like this.

  4. #14
    Fanatikus tag törpiszörpi avatara
    Csatlakozott
    2018. 03. 08.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    ez nem hangzik jól elvetted a kedvem az oldaltól! pedig milyen lelkes voltam

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    akkor tiszta unibet

  6. #16
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Engem nagyon meglepne, ha egy ilyen kis játékosszámú teremben hemzsegnének a botok. A jelenlegi információk alapján nagy +EV-nek látjuk a termet, backeltjeink is ki fogják próbálni. Ha gondoljátok, várjátok meg, milyen tapasztalatokat gyűjtenek a játékosaink. Ha negatívakat, akkor nyilván megtesszük a szükséges lépéseket. Figyelni fogunk azokra a dolgokra, amiket írtatok, köszönjük a visszajelzéseket!
    Utoljára módosítva: banoster által: 2018. 05. 28. 10:37

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    49

    Alapbeállítás

    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van valami betclik-es story a blogoknál.
    Eddig semmit nem tudtak elérni a betclic-nél,nekik sem válaszolnak. Eddig leginkább a kibúvókat keresik,mármint az akadémia.

  8. #18
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    én is próbáltam, semmi furcsaságot nem tapasztaltam a "játék tisztaságát" illetően (kb 10k hand alatt) és ultrafish a mezőny, viszont a szoftver hagy némi kívánni valót maga után egyelőre, az biztos. ha megoldják a közeljövőben, akkor teljesen rendben van részemről.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •