Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Bonomo megnyerte a Super High Roller Bowlt is!

  1. #11
    Axe
    Axe nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 01.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    Most, hogy kíváncsi lettem az úrra, megnéztem az adatokat róla
    ( Justin Bonomo: Hendon Mob Poker Database ), zseniális ötletnek tartom amit csinál!
    Ráment a high rollerekre, ahol 30-60 ember indul. Az itm már jó órabért ad pl:2017 Super High Roller Bowl, No Limit Hold'em: Hendon Mob Poker Database. Hevenyészett számolásom szerint 17 elejétől 1,7millió usd-t fizetett be (ahol itm is lett ).
    Ha van roll, ez egy remek üzlet!

  2. #12
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    grat

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet zo12345li eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Negreanu vicces valamelyik nap elején nyilatkozott: Van akinek a napját össze lehet foglalni annyival, hogy felvett egy pólót, van aki CL-ként továbbjut. Tényleg elég unalmas már Polktól ez. Először vicces volt, de még 70 évesen is ezzel a pólóval akarja basztatni?
    szerintem vicces most is
    téged biztos nagyon zavarhat,miközben PS-en pötyögsz a 4%-odért,de van,aki még nem törödött be abba,hogy nevetve lenyúlják

  4. #14
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Beszélő

    Idézet Axe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most, hogy kíváncsi lettem az úrra, megnéztem az adatokat róla
    ( Justin Bonomo: Hendon Mob Poker Database ), zseniális ötletnek tartom amit csinál!
    Ráment a high rollerekre, ahol 30-60 ember indul. Az itm már jó órabért ad pl:2017 Super High Roller Bowl, No Limit Hold'em: Hendon Mob Poker Database. Hevenyészett számolásom szerint 17 elejétől 1,7millió usd-t fizetett be (ahol itm is lett ).
    Ha van roll, ez egy remek üzlet!
    bonomo megtalálta a piaci rést...
    Axe likes this.

  5. #15
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5% rake maga a rablas. Ezt aki vitatja, az kap a 5% bol...

    Meg a 1 % rake is rablas netes korulmenyek kozott. Rohely, hogy az emberiseg ide jutott, ezt hagyja es ez alatt az iga alatt hajlando letezni....

    Amikor a hazugsag fatyla elhalvanyul, az egesz SZAR osszedol a picsaba... Mar mindenki erzi es tudja...

    rablásnak rablás, de ezt az összedől a picsába dolgot nem érzem!

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan, ezt kvázi lehetetlen monitorozni. Egyébként azt hiszem éppen nálatok olvastam kb egy éve Negro nyilatkozatát, hogy elég vicces volt az az éve, mert több millió dollárt nyert, de csak kb 15 százalék volt a valós profitja. A többi elment nevezésekre, rezsi, utazás, probbetek, stb.
    Tavaly nevezett 2,7 M $ értékben, nyert is 2,6 M $-t vagy asszem 80k-val kevesebbet, tehát olyan mintha egész évben nem csinált volna semmit, igaz PS ad neki lóvét de az élő poker profitja -80k volt

  7. #17
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tavaly nevezett 2,7 M $ értékben, nyert is 2,6 M $-t vagy asszem 80k-val kevesebbet, tehát olyan mintha egész évben nem csinált volna semmit, igaz PS ad neki lóvét de az élő poker profitja -80k volt
    Számomra az is rejtély, hogy nem ment még csődbe. Mi volt ez a leosztás?

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Lennék az a staker aki a top játékosokat futtatja. A high roller torna entryk 80%-a az enyém és 90-95%-ban az ftn az én játékosaim ülnek. Beülök a kádba és dobálom magamra a pénzt
    Axe likes this.

  9. #19
    hwd
    hwd nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 10. 18.
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lennék az a staker aki a top játékosokat futtatja. A high roller torna entryk 80%-a az enyém és 90-95%-ban az ftn az én játékosaim ülnek. Beülök a kádba és dobálom magamra a pénzt
    Azért nem egy staker van nyilvánvalóan Németek mögött jópár (volt) német pókeres, és bár D. Nitsche azt mondta, hogy amcsik mögött meg Ike Haxton van, azért gyaníthatóan nem egyedül..

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •