Oldal: 675 / 736 ElsőElső ... 175575625665673674675676677685725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 6.741 - 6.750 (7353) összesen
Like Tree1614Likes

Téma: Darts Topik

  1. #6741
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet ltacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Marha jók ezek a kihívások, jókat lehet rajtuk nevetni Amikor körbefordulnak, az kb olyan lehet mint amikor betintázva toljuk itthon. Igaz én akkor a falat lyukasztom, nemhogy a táblát eltaláljam.
    https://www.youtube.com/watch?v=GAZH1eAqwxY
    https://www.youtube.com/watch?v=6hYGBwgXBC0
    https://www.youtube.com/watch?v=8WWiVg6js9M
    Nekem nem tetszenek annyira ezek a videók, rövidek is meg egyiket sem értem, hogy mit mond. Gerwent még lehet akkor sem, ha magyarul beszélne. Amúgy igaz, de ők még körbeforgás után forgótáblára is jobban dobnak, mint mi bármikor. Mondjuk én színlózanul szoktam a falat lyukasztani, óriás tövön meg megesek a tábla elé, meg akad a kezem is.
    Egyébként a páros vébé ló nagy vicz eddig a 70-es átlagokkal. Dán meccs volt a legszebb, amikor az inas tripla 20-ra ment és dupla lett belőle. Meg amikor fél méterre dobják a megszállót. Kíváncsi leszek, hogy ez az Alexits inas mit fog ma produkálni, ha úgy dob, mint a legutóbbi tévés versenyén, akkor esélyünk sem lösz a bantuk ellen. Peterson amúgy szimpatikus, de ő sem egy óriás spíler azért, ha rossz napot fog meg, akkor viszont továbbjuthatunk.

  2. #6742
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Az utolsó 3 meccsen volt 90 feletti átlag, a többi elég nagy vicc volt. A japánok jól nyomták és legalább Suljovicék kiestek. Oreshkin még mindig nagyon komoly, bár 2percig röhögök rajta, aztán már unom.

  3. #6743
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    lehet nézni valahol?

  4. #6744
    Fáradhatatlan grinder Piroslapos avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 11.
    Hozzászólások
    805

    Alapbeállítás

    Szánalmas vb szereplés!!!
    egri vasárnapi páros versenybe se lett volna esélyük ezzel a donk játékkal.
    ez egri városi liga 3. osztály szint volt főleg nándi játéka. És képes vasárnaponként lenézni ide a versenyre és elvinni a fiatalok elöl a 30e res pénzdíjat. Szánalom.
    van Gerwen likes this.

  5. #6745
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    Na kb az való nekik a vasárnapi egri kupa Tegnap, hogy mondták a nagy szakértő urak, hogy uhh 70-es átlag az milyen siralmas. Na nekünk a 70-t se sikerült megütni. Ennyi szektorhibát a legjobb amikor T20 helyett sikerül két szektort is mellé dobni egy T12-re.
    van Gerwen likes this.

  6. #6746
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Bődületesen ló meccs volt a Barney-Dimitri, szédületes színvonalon. Amúgy is vannak izgalmas mérkőzések, mondjuk a tegnapi napból nem sokat láttam tövezés és alvás miatt. Csak megalakult az álomdöntő, remélem a hollandok megoktatják a két bohóczot.

  7. #6747
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    A hollandok megsimázták, 100 fölötti összátlagot dobtak a versenyen, majdnem 50%-os megszállóval. Parádés páros, a legjobb a dartstörténelemben szerintem. Sikerük titka abban is lehet, hogy amellett, hogy egyénileg is nagyon lók, látszik, hogy tisztelik, becsülik, szeretik egymást, küzdenek a másikért, addig egy Gary vagy Wright meg teljesen egyéni játékos. Főleg Anderson, akit teljesen megzökkent ez a tempó, csak úgy eldobálgatnak egymás mellett, semmi buzdítás nincs a másik felé, nem is érdemlik meg ilyen hozzáállással, hogy valaha csapat vb-t nyerjenek.
    Megnéztem a magyarok meccsét lózanul is, Laposnak sajnos igaza van, ez iszonyatos volt. A kisinas még jól is játszott az elején, a végére sajnos megpukkadt, de Bezzeg az valami értékelhetetlenül szar volt az egész meccsen. Az a T12-ez tömegelés volt a fényponty. Ilyenért még egri harmadosztályú kantin szinten is elnézést kérünk, a vén f@sz (egyik részeg inas így nevezte a közvetítés alatt, mert vagy 30 évnél idősebbnek tűnik a koránál) meg csak röhögcsélt végig. De hát mit is várjunk, magyar bajnokságot is bojkottálja, azon kívül gondolom tényleg ilyen hakni versenyeken indul csak az országban, ahol bezsebel egy kis aprót a hozzánk hasonló dankok ellen, de nemzetközi szinten, főleg egy vb-n ez édeskevés. Rossz ez a lebonyolítás, hogy 1-2 kvalifikácziós versenyen dől el, hogy ki képvisel minket, ott még egy ennyire megszállógban lévő Bezzegnek is kijöhet a lépés, hazai ranglista pontok vagy egész év teljesítmény kellene, hogy eldöntse, akkor talán nem szerepelnénk évről évről ennyire le. No mindegy, ez van, a magyar darts olyan szinten van még mindig, mint a focink, ezzel mindent elmondtam.

  8. #6748
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Egy legendáról beszélsz te féreg ! Meghallgatnám Ceewyl elemzését is az hátha objektivebb.

  9. #6749
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy legendáról beszélsz te féreg ! Meghallgatnám Ceewyl elemzését is az hátha objektivebb.
    Egy legendával beszélsz, te büdös szemét, te senki! https://www.youtube.com/watch?v=aqhugmcssUg&t=44s

  10. #6750
    Team Hero ltacsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    443

    Alapbeállítás

    A PDC Hungarian oldalon lehet szavazni, hogy melyik 4 dartsost látnád szívesen egy magyarországi bemutató versenyen? Nehéz volt a választás, mert sok mindenkinek örülnék, de nekem a top4: Lewis, Whitlock, Taylor, Barni. Nem lenne rossz, ha a snooker gálához hasonlóan darts gála is lenne, még úgy is, hogy nincs tétje. Nektek ki lenne a 4?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •