Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 30 (30) összesen
Like Tree12Likes

Téma: PokerStars Marbella Main Event % eladó - rockett

  1. #21
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Lezárom a % vásárlást. A verseny ugyan csak csütörtökön kezdődik, de később nem fogom tudni nézegetni az akadémia oldalát, reggel 6:00-kor indul a gép Spanyolországba.

    Tehát a befektetők:
    scigabacsi - 3%
    kerozin01 - 1%
    forzadani - 5%
    plusEVHun - 3%
    boerni21 - 5%
    peraspera - 9%
    VWRoli - 3,5%
    OwnControl - 2%
    Tropifish - 1%
    Tomi7888 - 1%
    jani890311 - 5%
    noirduck - 9,5%

    A verseny várhatóan elég csapkodós lesz a struktúra miatt, Big Blind Antet fogunk játszani, vagyis az ante már a 2. vakszinten bejön és ugyanakkora lesz mint a nagyvak. Nem értem miért kell ilyen struktúrát rakni egy main eventre, de állok elébe.
    A verseny alatt twitteren írok, ha tudok.
    Ha úgy alakul, hogy indulok a Marbella Cup-on, arról is lesz közvetítés meg utólag blog, viszont eladó % már nem lesz rá, privátban elkelt az egész.
    Most már nem kell mást tennetek, mint szurkolni!
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #22
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Segítek rockett, látom alaposan felkészültél a versenyre: a big blind ante azt jelenti, hogy a nagyvak beteszi a nagyvakot, és ő egyedül teszi be az ante összegét is, ami dead money-ként kerül középre. Kár hogy nem olvasod az akadémiát, így lehet, hogy meg fogsz lepődni a verseny kezdetekor.

  3. #23
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítek rockett, látom alaposan felkészültél a versenyre: a big blind ante azt jelenti, hogy a nagyvak beteszi a nagyvakot, és ő egyedül teszi be az ante összegét is, ami dead money-ként kerül középre. Kár hogy nem olvasod az akadémiát, így lehet, hogy meg fogsz lepődni a verseny kezdetekor.
    Én bírom rakétát is, de ezt meg kellett lájkolnom, mert parádés fölvilágosítással egybekötött megoltás. Amúgy én se tudtam, hogy mit takar ez a struktúra, bár nem is indaltam még 1500 HUF-os megcsapósnál nagyobb élő rendezvényen.

  4. #24
    Őstag Palesz76 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 03.
    Hely
    III.ker.
    Hozzászólások
    1.098

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítek rockett, látom alaposan felkészültél a versenyre: a big blind ante azt jelenti, hogy a nagyvak beteszi a nagyvakot, és ő egyedül teszi be az ante összegét is, ami dead money-ként kerül középre. Kár hogy nem olvasod az akadémiát, így lehet, hogy meg fogsz lepődni a verseny kezdetekor.
    Nincs mit tenni vakon Allin kell baszkodni őket. A többi meg szerencse.
    jacsapoker likes this.
    "Ha kicsi a tét , a kedvem sötét"- Johny Firpo (zsugabubus)
    Nincs magas nevezési díj, csak kevés önbízalom.

  5. #25
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Segítek rockett, látom alaposan felkészültél a versenyre: a big blind ante azt jelenti, hogy a nagyvak beteszi a nagyvakot, és ő egyedül teszi be az ante összegét is, ami dead money-ként kerül középre. Kár hogy nem olvasod az akadémiát, így lehet, hogy meg fogsz lepődni a verseny kezdetekor.
    Na igy mar van ertelme a dolognak, maskulonben nem tudtam elkepzelni, hogy a viharba tart 4 napig a jatek ha lapatoljuk before az antet, mint az okor. Igy mar mas teszta. A stilus ellenere thx az infot, Jo hogy kisult, ha mar a stars oldalan nem jott velem szembe as info. Szemlatomasra ugy tint mint egy ante up, csak meg vaknovekedessel egyutt. helyeseiras rip, tablet angolra autocorrectel.

  6. #26
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Na megvolt a VR park, az allatkert meg az indokolatlanul draga paella, holnap delben belecsapunk a lecsoba. A nehai twitter uzik mellett a Stars csinal live blogot, ott lehet infokat kapni a versenyrol. https://www.pokerstars.com/en/blog/t...?no_redirect=1

  7. #27
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Sok sikert!

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    GL, remelem nem arra kelek 1 körül, h maris busto!

  9. #29
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    GL, remelem nem arra kelek 1 körül, h maris busto!
    Ezt biztosan meg tudnam oldani egy late reggel... Csak viccelek, idoben elkezdjuk a jatekot. A szokasosnal kemenyebb elso napra lehet szamitani, mert csak a jatekosok 15%-a marad bent, AZT eredmenyezve, hogy a maradek mar ITM is egybol

  10. #30
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Ahogy twitteren is irtam, sajnos vege a dalnak. Hosszu badrun utan AK-ra ebredtem nagyvakon 10bb stackel, kisvak aki szinten shortstack ramtolta, K6-ot mutatott es sajnos egybol esett a 6-os.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •