Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (155) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Kártyajáték(10ből 100K€) és életmód kihívás,avagy hogyan rángatom ki magam a kukából

  1. #11
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 1.nap

    Mézescsöcs!

    Baszott jó érzés,hogy ilyen pozitívan álltok hozzá a dologhoz,igazán köszönöm mindenkinek!
    Mint említettem a 7-es ébresztő megvolt,azóta sikerült az 500 kőkemény kezet is lejátszanom,elég ****án is alakult,dobok egy grafot is.
    Sajnos most többre nem lesz erőm,mert meg vagyok pusztulva,meg a haverjaim is benéznek.Ja,tényleg a holnapi küldetés...

    Ok,póker:
    +100 hand,
    Life management:
    -reggeli torna(lol,bazze...)
    Csatolt képek Csatolt képek
    R1per2, Cream, S0nnyB1ack and 5 others like this.

  2. #12
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    szééép
    KisMuck and törpiszörpi like this.

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 28.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Szép kezdet így tovább!!
    KisMuck likes this.

  4. #14
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 2.nap

    Rántottát mindenkinek!

    Ismét köszönöm a jókívánságokat és jelentem a mai baromságom is jól sikerült!7-kor ébredés sikerült,torna pipa(elég vicces,hogy tíz perc hülyéskedés is izomlázat tud okozni...lol),600 hand letolva.
    Az életmódos dologhoz már reggel kitaláltam mit teszek hozzá,mivel majdnem megfulladtam,miután reggel elszívtam egy cigit..Szal,ja..amíg meg nem csinálom a lifechanging-es listán szereplő(és folyamatosan bővülő)dolgaimat,nem gyújtok rá.Mondjuk ez nem lesz nehéz eleinte(mert nem sok minden szerepel a listán..hehe),de így legalább eszembe se fog jutni ilyen ****ság.
    A pókeres cuccon gondolkodtam,mert ugye a legegyszerűbb az lenne,ha +100 hand,de azért a szakmának is kéne adni,úgyhogy akkor legyen napi egy hand postolása,így legalább minden limitről lesz kéz és mindenki elégedett.Gondolom.

    Jöjjön a graf és jó széthullást,vagy pedig nyugodalmas jó éjszakát kívánnék akkor mindenkinek ezen a jó hangulatú klub délutánon..helyett estén!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: KisMuck által: 2018. 06. 07. 09:48
    törpiszörpi likes this.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 28.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Ez még mindig szép! Hol játszol?

  6. #16
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás Napi hand

    Sziasztok!

    ttibi: Köszönöm,spanyol starson,de nem sokáig,mert tudvalevő,hogy egy hulladék.

    Az van egyébként,hogy baszakszik a normál netem,remélhetőleg du-ra elintéződik,viszont addig is feldobom az ígért hand-et.Ezek legyenek úgy(és egyben ez lesz az új pokeres mini cél),hogy minden nélkül feldobom a kezet és másnap leírom a gondolat menetet(ha volt..lol).Persze,ha van vmi info,akkor azt természetesen hozzáteszem.Igyekszem a legtrágyábbúl játszott leosztásokat megosztani és ilyen evidens,"hú,de nagyot nyertem",vagy "mekkora hülye volt villain" típusú álomkezekkel senkit nem fogok fárasztani(főleg nem magamat).


    Itt az ellenfél ismeretlen,24 hand,annyi látszik csak,hogy vmi értelmesebb fajta,de felesleges bármi komolyabbat figyelembe venni(mert hogy nincs).

    PokerStars - €0.02 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    UTG: 116.5 BB (VPIP: 15.09, PFR: 9.43, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 53)
    Hero (CO): 160.5 BB
    BTN: 116.5 BB (VPIP: 28.57, PFR: 14.29, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 7)
    SB: 189.5 BB (VPIP: 16.67, PFR: 8.33, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 24)
    BB: 148 BB (VPIP: 91.30, PFR: 0.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 24)

    SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 8:diamond: 9:diamond:

    fold, Hero raises to 2.5 BB, fold, SB raises to 8.5 BB, fold, Hero raises to 22 BB, SB calls 13.5 BB

    Flop: (45 BB, 2 players) 9:spade: A:diamond: J:heart:
    SB checks, Hero bets 17 BB, SB calls 17 BB

    Turn: (79 BB, 2 players) 8:heart:
    SB checks, Hero checks

    River: (79 BB, 2 players) J:spade:
    SB checks, Hero checks,


    Szép napot mindenkinek!

  7. #17
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 3.nap

    Sokolá!

    Sajnos leszopatott az Univerzum az internetes ***** anyjával,legkorábban holnap tudom megoldani a router-problémámat,addig is nem adom fel,megy minden tovább.Pont emiatt ki is tűzöm,hogy ilyen esetben be kell pótolnom az aznapi le nem játszott leosztásszámot az adott héten.
    És pont ezért azt is kikötöm,hogy heti és havi rendszerességgel csinálok egy összefoglaló postot az elmúlt időszakról.Minden hét végén(Vasárnap) és minden hónap utolsó napján.Emellett a miatt is jó ez,hogy legalább magamnak összeírom egy listán,hogy mi is valósult meg abból amit elterveztem.
    Ok.A holnapi pókeres küldetés a magam által postolt hand elemzése,életmód változtatásban meg legyen az,hogy szépen elmosogatok és nem kúrom rá a csajomra,aki egyébként is fossá dolgozza magát.

    Szép álmokat gyerekek!

    U.i.:Ja,tényleg a mai grafikon elmaradt:
    Csatolt képek Csatolt képek
    törpiszörpi likes this.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2018. 05. 28.
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Remélem spanyolban is élsz mert akkor tudsz válaszolni egy kérdésemre ami nem hagy nyugodni. A spanyol nőknek tényleg van bajsza?
    Amúgy grafikon rendkívül tanulságos!
    törpiszörpi likes this.

  9. #19
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Csoki!

    ttibi: a spanyol nők nagy százalékától külalakra eldobnád az agyad(nem,bajszuk általában nincs),az intelligencia viszont gyök2,úgyhogy valamit valamiért..

    Ha felébred a sofőröm,elintézem a netet.Addig meg elmondom a tegnapi kézről alkotott véleményem.Ébresztő,torna megvolt,konyha rendben.

    Preflop: open rendben hinném,4bet meg játékos válogatja.Deepség miatt sokan eleve calloznának,mások már alapból 3betre callal védenék és egyesek eldobnák.Nekem,nem halak és keveset dobálók ellen ez 4bet innen és a range alja.Az ő 3bet range-ét max ennek gondolnám: 66+,A2s+,KTs+,QTs+,JTs,ATo+,KQo,ebből 4bcall: (legfeljebb)66+,ATs+,A5s-A2s,KTs+,QTs+,JTs,AQo+,ez is csak azért,mert deepek vagyunk,inkább: 88+,ATs+,KTs+,QTs+,JTs,AQo+.Autoprofit egyik esetben sem keletkezik,mert nincs elég FE,de ez a lap csakis a balanfért van a skálámban.Maradjunk az utóbbi range-nél.

    Flop: Adott esetben a cbetet itt jónak gondoltam,blankeken barellezhetnék így eldobatva QQ,KK,Axs(low),QTs,JTs,KTs,Kjs kezeket.Sokat valszeg nem is kell majd barellnél emelnem,így pláne frankónak éreztem.
    Utólag számolva majd semmilyen FE nincs a flopon(1:8)így ,chb lenne a jó.

    Turn: Majdnem insta checkeltem,mert egyszerűen az volt bennem,hogy tiszta bluffből már nem nyitnék itt,így ilyen gyenge értékért sem,mert a bluffbe forduló lapoktól nem szívesen kapnék ch/r-t.
    Egyébként szerintem barellezni kéne itt,mert nagyon sok lap tudna még callozni és 50% felett vagyok ellenük.

    River: hagyjuk.Elkúrvult a lap,nincs értelme erőlködni,mert max bluffbe lehetne fordulni,de ez nem az a limit,ahol bármilyen gondolatot ébresztene az ellenfélben a prezentáció.

    Mindent összevetve ez egy rendesen elbaszott hand a legalja limitről.

    Na késöbb rakom a mai handet,meg a továbbiakat.Addig is GL!
    S0nnyB1ack likes this.

  10. #20
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 4.nap

    Szevasztok skacok!

    Nincs net,úgyhogy hétvégi pótlás lesz.Pókeres listához +100 kezet adok,így holnap 1300-at szeretnék letolni,ha másként nem változik Vasárnap is annyit.
    A másikhoz legyen,hogy nem iszok/szívok/dohányzok,amíg nem ettem valamit.

    A mai hand is nl2 lesz,postolom is mindjárt.Igérem izgalmasabbá teszem ezt a topicot hamarosan,de most így alakult.Legyetek jók!

    PokerStars - €0.02 NL (6 max) - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    BTN: 111 BB (VPIP: 64.52, PFR: 19.35, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 32)
    SB: 102.5 BB (VPIP: 35.51, PFR: 24.76, 3Bet Preflop: 2.86, Hands: 108)
    BB: 118.5 BB (VPIP: 12.77, PFR: 7.45, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 94)
    UTG: 59.5 BB (VPIP: 64.00, PFR: 20.00, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 51)
    Hero (MP): 167.5 BB
    CO: 103 BB (VPIP: 25.45, PFR: 18.18, 3Bet Preflop: 4.55, Hands: 55)

    SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 2:heart: 2:club:

    fold, Hero raises to 2.5 BB, CO calls 2.5 BB, fold, fold, fold

    Flop: (6.5 BB, 2 players) 5:club: A:diamond: T:spade:
    Hero bets 2.5 BB, CO calls 2.5 BB

    Turn: (11.5 BB, 2 players) 8:diamond:
    Hero bets 6.5 BB, CO calls 6.5 BB

    River: (24.5 BB, 2 players) 5:diamond:
    Hero bets 14 BB, CO calls 14 BB,

Oldal: 2 / 16 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •