Oldal: 3 / 16 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (155) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Kártyajáték(10ből 100K€) és életmód kihívás,avagy hogyan rángatom ki magam a kukából

  1. #21
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    ****a napló vagy mi. ajánlom más konverter használatát.
    KisMuck likes this.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  2. #22
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 5.nap

    Jó reggelit!

    Sokra nem lesz erőm,mert ülve alszom.Legelőször is: ilyet többet nem csinálok,szigorúan éjfél előtt kell postolnom,most is csak azért történt ez,mert 3-kor tehettem volna meg,így azt gondoltam,ami jó lett volna 3-kor az 8-kor is jó lesz.
    Pótolnom nem sikerült,csak a napi mennyiség ment le.Mára +100 handet adok magamnak,ami a pótlékkal együtt 2K lesz mára és nem gyújtok rá/szívok/iszok dél előtt.
    Szal,tegnap megvolt a 700 hand és a nem-rágyújtós is.
    A kezet késöbb megcsinálom,mármint az elemzést,meg teszek fel új handet,meg lesz mai napi post is és heti összefoglaló.Szerintem több postot fogok tolni,mert nem bírok felébredni és ennek a megírása is egy kín volt,nem is vagyok benne biztos,hogy ez meg is történik,vagy csak álmodom...Na,késöbb!

    Good Day!
    Csatolt képek Csatolt képek

  3. #23
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Na,folytatom is,mert így soha nem fogok a végére jutni...

    Gabson: Köszönöm!
    Tényleg melyiket mondanád a konverterre,ez a pt sajátja,légyszi mondj valamit,ami jó lenne,köszi!

  4. #24
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    A 22-es(csapdájához) handhez igazából én jónak gondoltam a 3 barrellt,ezen a boardon DvCO.Jó,EQ szinten katasztrófa,de a board annyira adja magát,hogy nem bírnám kihagyni.Nem is megyek bele mélyebben range,meg apám****a,szórnia kéne zsenge ászokat,meg a többi szart.

  5. #25
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Szevasztok csöcsösök!

    Kezdem is gyorsan,mert nem érek a végére.
    Elég nagy dilemmában voltam egy dologgal kapcsolatban(handszám),mert egyrészt pár napja beszoptam valami vírust és konkrétan ma egyszerre hánytam és fostam,ami nem volt túl fincsi és rohadt gyenge vagyok,másrészt rájöttem azzal a kijelentésemmel kapcsolatban,hogy ha adott héten kell pótolnom az elmulasztott leosztásokat,először is nem állja meg a helyét,mert mi van ha pl. vasárnap nem tudok játszani valamiért,vagy ha már nem 7-800 kezet tolok le,hanem 2-3K-t?...Mert azt már nem lesz olyan könnyű pótolni...Szóval ez nem kifejezetten önigazoló ****ság,de szerintem ennyit módosíthatok,hogy az elmulasztott hand mennyiséget az elbaszott hét után következő héten kell pótolni.OK?Ok!Na go,jöjjön mindjárt a napi hand,aztán a napi és végül a heti összefoglaló!

  6. #26
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás Napi hand

    Ezekhez annyit találtam ki,hogy mindig a stabil limit szerint rakok be kezeket,azaz hiába nyitok asztalt akár nl100-on,de ha csak 10 a normál limit,akkor onnan teszem a handeket.Szerintem ez így ok.
    Másik: mi lenne a jobb,weaktight mondjuk?

    Hand:

    PokerStars - €0.02 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 4: PokerTracker

    UTG: 90 BB (VPIP: 52.94, PFR: 5.88, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 17)
    CO: 90.5 BB (VPIP: 35.29, PFR: 11.76, 3Bet Preflop: 0.00, Hands: 17)
    BTN: 100 BB (VPIP: 13.95, PFR: 9.30, 3Bet Preflop: 4.55, Hands: 44)
    Hero (SB): 175.5 BB
    BB: 135 BB (VPIP: 28.15, PFR: 22.96, 3Bet Preflop: 7.55, Hands: 139)

    Hero posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has 5d Jd
    fold, fold, fold, Hero raises to 2.5 BB, BB calls 1.5 BB

    Flop : (5 BB, 2 players) 7d Ac 3d
    Hero bets 2 BB, BB calls 2 BB

    Turn : (9 BB, 2 players) As
    Hero checks, BB bets 5 BB, Hero raises to 12.5 BB, BB calls 7.5 BB

    River : (34 BB, 2 players) 2s
    Hero bets 19 BB, BB calls 19 BB

  7. #27
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 6.nap

    Be kell valljam kicsit megdőltem,mert már fél 12-kor csavartam egyet,de majdnem ok...Ébresztő,torna,mosogatás megvolt,napi handet letoltam,csak a pótlás nem sikerült,de arról már írtam.
    Tervek holnapra: ébédig nincs drog(cigi,sör,fű) és az egyszerűség kedvéért +100hand.

    Napi graf:
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #28
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég nagy dilemmában voltam egy dologgal kapcsolatban(handszám),mert egyrészt pár napja beszoptam valami vírust és konkrétan ma egyszerre hánytam és fostam,ami nem volt túl fincsi
    Ez valóban nem túl kellemes program, néha velem is elő szokott fordulni másnaposan/tövön, vagy ha eszembe jut innen a félnótás inas.

  9. #29
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Amúgy otthoni alcoholico vagy, mint Piroslapos, aki esténként megtövezik az asszonnyal, vagy olyan, mint én, aki söntésekben veszi be a napi fejadagot?

  10. #30
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 1.heti összefoglaló

    Hát mit mondjak?
    Gyűlik a kripto...
    A tököm se gondolta volna,hogy ilyen lendületet ad ez a topic,vagy mi****om vezetés,de durva,tényleg.
    Elégedett is vagyok az elért eredménnyel minden téren,szerintem jó úton haladok.Azt,hogy a kezeket nem sikerült pótolni egy kicsit elkent,de aztán megbeszéltem magammal és így már rendben is van...
    Még egyszer megköszönöm mindenkinek a biztatást,vagy ilyesmit és mint mondtam igyekszem érdekesebbé tenni ezt a műsort.
    A következő heti összefoglalóban már egy listába szeretném szedni,hogy mit sikerült elérni,vagy mit nem(dolgozom rajta,hogy ilyen ne legyen),de most még felesleges,meg valóban elég rottyon vagyok.
    Ja,ha néha azt látjátok,hogy post éjfél után(1-ig),akkor az csak azért van,mert 1 óra eltéréssel kell számolni,mint otthon.Ezt csak azért mondom,mert megfogadtam,hogy éjfélig postolok.
    Na,elég is lesz,nyugodalmasat,meg egy heti grafikont kívánok nektek!
    Csatolt képek Csatolt képek
    R1per2 likes this.

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •