Oldal: 21 / 22 ElsőElső ... 1119202122 UtolsóUtolsó
Eredmény: 201 - 210 (219) összesen
Like Tree10Likes

Téma: Skrill - Moneybookers Mastercard

  1. #201
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 06.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Nekem eddig mindenhogyan működött, online otp-vel is, bolti vásárlásoknál is. Most 5 percen belül nem működött sem postai csekkbefizetésnél, sem bolti vásárlásnál.

  2. #202
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    szeged
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Velem kétszer is előfordult az évek során, mindkétszer másnap már ok volt minden, úgy , h nem csináltam semmit (nem írtam a mb supportnak) . Az első alkalommal azt mondta a Tesco pénztáros, h nincs pénz a kártyán. Majd szívrohamot kaptam, amíg haza nem értem, és meg tudtam nézni a gépen az accountomat, de persze ott volt a pénz, csak a kártya nem akart aznap működni.

  3. #203
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 06.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Akkor még várok, holnap újra próbálkozom.

  4. #204
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Ezek a dolgok megtortennek barmelyik magyar bank altal kibocsatot debit/credit kartyaval ugyanugy....

  5. #205
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    nálam egyszer volt pár hónapja,hogy a Pepcoban nem fogadta el(OTPs-et ugyanarra a tranzakcióra igen),majd 10 perc múlva a Tescoban müködött,egyébként mindig mindenhol ment eddig

  6. #206
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Ma próbáltam 2 különböző atm-nél is felvenni pénzt a skrilles mastercardról, de egyikről se engedte...azt írta, hogy hibás pin,pedig az tuti jó volt. Létezik az hogy letiltották Magyarországon a kártyájukat??

  7. #207
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 16.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Ha többször is rosszul írtad be a PINt, akkor biztos, hogy le van tiltva, és onnantól kezdve már nem is fogsz tudni pénzt felvenni vele.

  8. #208
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 12. 26.
    Hely
    Nagymaros
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Szerintem a profilodban tudsz új pint igényelni, vagy a régit megtudni. Én már egyszer csináltam. Sőt változtatni is meg tudod ott.

  9. #209
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Hozzászólások
    138

    Alapbeállítás

    Kértem egy új kártyát, mert a mostani nem akart működni. Melyik bank ATM-éből szoktál felvenni pénzt?

  10. #210
    Újonc
    Csatlakozott
    2019. 02. 25.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Sziasztok! olyan dolog történt velem ami eddig még soha! itthon megnéztem moneybookersen az egyenlegem volt rajta egy x összeg.. megyek az atm-hez levenni akkor már azt jelezte nincs rajta összeg! hazamentem.. megnéztem semmi tranzakció senki sem nyúlta le! se semmi sms sem jött! lehet hogy ők hibáztak esetleg? vagy maga a bank mikor akartam levenni? valakivel történt már hasonló? nyilván írok nekik emailt! esetleg hívás is szóba jöhet ha nem rendeződik a dolog! gl mindenkinek!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •