Oldal: 235 / 240 ElsőElső ... 135185225233234235236237 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.341 - 2.350 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #2341
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondolom mehet a kukába az aksi, nekem ezt egy 3 éves aksival csinálta, ha új az aksid, akkor passz.
    Köszi,3 körül járhat ez is,azt hittem tovább bírják.

  2. #2342
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Feltelepítettem az új vírusirtót (Avira) és azóta mikor tölt a gép brutálisan laggol az egér, korábban sosem csinált ilyet. Van esetleg ötletetek hogy lehetne ezt megoldani?

  3. #2343
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2016. 10. 08.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Feltelepítettem az új vírusirtót (Avira) és azóta mikor tölt a gép brutálisan laggol az egér, korábban sosem csinált ilyet. Van esetleg ötletetek hogy lehetne ezt megoldani?
    Delete Avira), sokat zabál. Van sokkal jobb "molyirtó" A molyt nem rád értem, hanem másra, de komolyan van sokkal jobb is az Aviránál.

  4. #2344
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet ria05 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Delete Avira), sokat zabál. Van sokkal jobb "molyirtó" A molyt nem rád értem, hanem másra, de komolyan van sokkal jobb is az Aviránál.
    Vírusirtókat értékelő weboldalak szerint épphogy nagy előnye az Avirának hogy nem zabálja a gépet.

  5. #2345
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    nálam is Avira fut már évek óta, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
    kapcsold ki a Windows Defendert, nem futhat egyszerre két vírusirtó, hátha csak ennyi a gond.

  6. #2346
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nálam is Avira fut már évek óta, és tökéletesen elégedett vagyok vele.
    kapcsold ki a Windows Defendert, nem futhat egyszerre két vírusirtó, hátha csak ennyi a gond.
    Köszi a tippet, erre nem gondoltam.

    Kikapcsoltam a defendert és beraktam a Holdem Managert meg a Pokerstars-t a kivételek közé, azóta nincs lag.

  7. #2347
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás Felhő tárhely szinkronizálás

    Hi

    Tudja valaki, hogy amennyiben több eszközzel használok egy felhő alapú tárhely szolgáltatást (pl OneDrive), akkor adat módosulásnál mi az a sorrend, aminek mentén felülíródnak az adatok?

    Tehát egyrészről hozzáférek az adatokhoz a tárhely online felületén a böngészőben, valamint a hozzá tartozó alkalmazásban is ami a gépen van, plusz még a telefonra telepített alkalmazásban is.

    Nekem az lenne a logikus, hogy bármelyik eszközön végzem a módosítást, az végrehajtódik a tárhelyen, onnan pedig "le"szinkronizálódik minden eszközre. De kurvára nem ez történik. Beállítást erre külön nem találok.
    Vágja ezt valaki,h hogyan működik?

  8. #2348
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 07. 03.
    Hely
    Fótliget
    Hozzászólások
    1.461

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi

    Tudja valaki, hogy amennyiben több eszközzel használok egy felhő alapú tárhely szolgáltatást (pl OneDrive), akkor adat módosulásnál mi az a sorrend, aminek mentén felülíródnak az adatok?

    Tehát egyrészről hozzáférek az adatokhoz a tárhely online felületén a böngészőben, valamint a hozzá tartozó alkalmazásban is ami a gépen van, plusz még a telefonra telepített alkalmazásban is.

    Nekem az lenne a logikus, hogy bármelyik eszközön végzem a módosítást, az végrehajtódik a tárhelyen, onnan pedig "le"szinkronizálódik minden eszközre. De kurvára nem ez történik. Beállítást erre külön nem találok.
    Vágja ezt valaki,h hogyan működik?
    A dolog függ a tárhelyszolgáltatástól meg a klienstől is. A onedrive esetében Windows-on egy szinkronizációs mechanizmus működik ha a file-rendszeren keresztül nyitod meg. A változást lokálisan teszed meg, és az megy fel utána a szerverre. Ennek az az értelme, hogy a kliens a szokásos Win32 fájlműveletekkel kommunikál, nem kell átírni. Néhány kliens (pl. Word) képes közvetlenül a szerverrel kommunikálni de nem tudom ez a OneDrive vagy csak a OneDrive for business (aka. sharepointtal) működik. Ebben az esetben közvetlenül a szerveren szerkesztesz, és látod amit mások csinálnak. De ez nagy varázslat.

  9. #2349
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet illese eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A dolog függ a tárhelyszolgáltatástól meg a klienstől is. A onedrive esetében Windows-on egy szinkronizációs mechanizmus működik ha a file-rendszeren keresztül nyitod meg. A változást lokálisan teszed meg, és az megy fel utána a szerverre. Ennek az az értelme, hogy a kliens a szokásos Win32 fájlműveletekkel kommunikál, nem kell átírni. Néhány kliens (pl. Word) képes közvetlenül a szerverrel kommunikálni de nem tudom ez a OneDrive vagy csak a OneDrive for business (aka. sharepointtal) működik. Ebben az esetben közvetlenül a szerveren szerkesztesz, és látod amit mások csinálnak. De ez nagy varázslat.
    Köszi a választ. Időközben úgy néz ki rájöttem mi volt a gond.
    Régóta használom a OneDrive-ot, havi 2 rugóért teljesen jó office365-el együtt az 1Tb tárhely. Minden működött frankón, de sokat használom a OneNote-ot, de csak mostanában kell a telómon is érdemben használni, de az istennek nem szinkronizált. Vagyis szinkronizált, de a gépre telepített OneNote kliensben nem láttam, a telón végrehajtott változásokat, eleve teljesen más volt a mappa szerkezet is. Ugyanígy online felületen sem.

    Tegnap végül rászántam az időt, átmentettem a jegyzeteket wordbe, és letöröltem a OneNote-ot a telóról és kísérletezéssel kiderült, hogy nem a OneDrive-ban beállított Erre kijelölt mappába menti a telóról a jegyzeteket, hanem csak a OneDrive főkönyvtárába. A telón lévő app-ban viszont nem lehet módosítani a célmappa helyét. Szóval a megoldás az lett, hogy a telón létrehozott mappát szinkronizáltam, és online felületen áthelyeztem a megfelelő helyre, így már minden felületről ugyanabba a mappába hivatkozik.

  10. #2350
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Kérdés TippmixPRO-Befizetés

    Sikerült már valakinek befizetni Paypal számlával,hozzárendelt Skrill kártyáról?Sima bankártyás befizetés esetén alapból elutasítja a skrill kártyát.
    Létezik,hogy felismeri,hogy a Paypal számlához is Skrill kártya van társítva?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •