Oldal: 9 / 16 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (155) összesen
Like Tree111Likes

Téma: Kártyajáték(10ből 100K€) és életmód kihívás,avagy hogyan rángatom ki magam a kukából

  1. #81
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Handek:

    1., Itt el lehetne engedni? 3b pot, overpár, nem túl gázos board, meg a ****om, hm?
    2., Turn clickback a stackek miatt, kicsit sokat gondolkoztam rajta, ha ez valami plusz info. Nyílván dobhatatlan.

  2. #82
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás Napi hand

    PokerStars - €0.10 NL (6 max) - Holdem - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    BB: 97.5 BB (VPIP: 21.62, PFR: 21.62, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 38)
    Hero (CO): 110.5 BB
    BTN: 39.7 BB (VPIP: 100.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 100.00, Hands: 2)
    SB: 104.4 BB (VPIP: 23.81, PFR: 19.05, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 21)

    SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has

    Hero raises to 2.8 BB, fold, SB calls 2.3 BB, BB raises to 11.2 BB, Hero raises to 30.1 BB, fold, BB raises to 97.5 BB and is all-in, Hero calls 67.4 BB

    Flop: (197.8 BB, 2 players)

    Turn: (197.8 BB, 2 players)

    River: (197.8 BB, 2 players)

    Ez egy vadállat! 3b 22%(4/18) resteal 40%(2/5), kérdés, hogy van e elég EQ itt a callra.
    Utoljára módosítva: KisMuck által: 2018. 06. 21. 20:12

  3. #83
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    38 hand alapján nem mernék 100BB-t 5betcallolni KTs-el.

  4. #84
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás 15.nap

    Kedves gyerekek!

    Megcsúsztam...Hamarabb söröztem/spangliztam/dohányoztam, mint az elvárt lett volna. Ezért büntetéssel kell sújtsam magam. Ezentúl egyrészt esti tornát is tartok, ameddig nem is bódíthatom magam semmivel(cigi,sör,fű), másrészt nem kávézok mielőtt nem ettem valamit.

    Pokerben pedig ezentúl nem játszom kevesebb, mint 6 asztalon, kivéve, ha nincs elég játék, de ez evidens. Ez vicces, mert a régmúltban ennyi volt az átlag asztal-számom(6-8) és bár soha nem voltam nagy grinder(max. 12 asztal, de nekem az már full robot), mégis elkényelmesedtem a 4 asztalos szinten, ami egyrészt baszott unalmas, másrészt sokkal jobban fenntartja a koncentrációt, hogy több dologra kell figyelni, harmadrészt pedig gyorsabban pörögnek a handek ugye, ami nem elhanyagolható hozadéka a dolgoknak.

    Graf, aztán go to sleep everybody!
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #85
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Handek:

    1., Itt el lehetne engedni? 3b pot, overpár, nem túl gázos board, meg a ****om, hm?
    2., Turn clickback a stackek miatt, kicsit sokat gondolkoztam rajta, ha ez valami plusz info. Nyílván dobhatatlan.
    1. Ez a bajom az ilyen kicsi 3bet size-al, hogy nagyon jó oddsot kap az ellen. Oké, hogy itt egy nagyon széles range ellen megyünk és poziból fogunk játszani, ettől függetlenül én nagyobbra size-olnék, hogy minél kisebb legyen postflop az spr és akcióra legkésőbb turnon be tudjon kerülni. Ennyi infóval postflop tönkremegyek itt én is.

    2. Turn clickback-el nem írod ki a homlokodra hogy baromi erős vagy? Nem hiszem hogy nl10-en sokan játszanák ezt a line-t blöffből. Amúgy standard stackoff, annyi hogy itt is jobban tetszene egy kicsit nagyobb raise a turnon.
    KisMuck likes this.

  6. #86
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PokerStars - €0.10 NL (6 max) - Holdem - 4 players
    Hand converted by PokerTracker 4

    BB: 97.5 BB (VPIP: 21.62, PFR: 21.62, 3Bet Preflop: 22.22, Hands: 38)
    Hero (CO): 110.5 BB
    BTN: 39.7 BB (VPIP: 100.00, PFR: 50.00, 3Bet Preflop: 100.00, Hands: 2)
    SB: 104.4 BB (VPIP: 23.81, PFR: 19.05, 3Bet Preflop: 10.00, Hands: 21)

    SB posts SB 0.5 BB, BB posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 1.5 BB) Hero has

    Hero raises to 2.8 BB, fold, SB calls 2.3 BB, BB raises to 11.2 BB, Hero raises to 30.1 BB, fold, BB raises to 97.5 BB and is all-in, Hero calls 67.4 BB

    Flop: (197.8 BB, 2 players)

    Turn: (197.8 BB, 2 players)

    River: (197.8 BB, 2 players)

    Ez egy vadállat! 3b 22%(4/18) resteal 40%(2/5), kárdés, hogy van e elég EQ itt a callra.
    Hú ebbe belekeveredtél rendesen Az egész minta 38 hand!!! Én nem vennék ilyenkor figyelembe ilyet a helyedben, hacsak nem láttam mutatásait ahol valami giga baromságot csinált. Ez a minta 200 handre simán lehet 4%-os 3bet.

    Vannak sokan akik szélesen 3betelnek de általában azok sokat is dobnak 4betre, legtöbbször nem fognak lightan tönkremenni.

    Nem tudom, hogy mit mutatott de info nélkül nem feltételeznék itt light 5bet ranget, de még ha van is, azt is legtöbbször Ax-ek fogják alkotni, vagy rommá lesz dominálva a királyod, nem túl happy berakni.
    KisMuck likes this.

  7. #87
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tesó, 20 éve szívok és aki nem pipázik, fingja sincs róla, hogy ez mi, vagy mit jelent, vagy mit tud, vagy mi a ****ért is csinálja bárki. De ez nem önigazolás, hanem a megértés kedvéért. És akkor például: az egyik végső célom, hogy bongból, vagy pipából, vagy sütivel bekajázva, akkor tolhassam, amikor csak akarom, mindezt a kátrányos-nikotinos szar és a mosogatólé nélkül...
    Még a múltkor ezzel a hsz-eddel kapcsolatban jutott eszembe egy régi zene, amit most küldök neked. GL, have fun, hájfájv

    KisMuck likes this.

  8. #88
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Ez a bajom az ilyen kicsi 3bet size-al, hogy nagyon jó oddsot kap az ellen. Oké, hogy itt egy nagyon széles range ellen megyünk és poziból fogunk játszani, ettől függetlenül én nagyobbra size-olnék, hogy minél kisebb legyen postflop az spr és akcióra legkésőbb turnon be tudjon kerülni. Ennyi infóval postflop tönkremegyek itt én is.

    2. Turn clickback-el nem írod ki a homlokodra hogy baromi erős vagy? Nem hiszem hogy nl10-en sokan játszanák ezt a line-t blöffből. Amúgy standard stackoff, annyi hogy itt is jobban tetszene egy kicsit nagyobb raise a turnon.
    1., Teljesen megértem az álláspontodat, én mégis ezt fogom még egy darabig követni, de ha majd nagyobb minta alapján gagyi lesz, változtatok.

    2., Így van, egyszerűen a stack-méretek miatt csináltam ezt, de utólag lehet nekem is jobban tetszene a nagyobb raise.

  9. #89
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú ebbe belekeveredtél rendesen Az egész minta 38 hand!!! Én nem vennék ilyenkor figyelembe ilyet a helyedben, hacsak nem láttam mutatásait ahol valami giga baromságot csinált. Ez a minta 200 handre simán lehet 4%-os 3bet.

    Vannak sokan akik szélesen 3betelnek de általában azok sokat is dobnak 4betre, legtöbbször nem fognak lightan tönkremenni.

    Nem tudom, hogy mit mutatott de info nélkül nem feltételeznék itt light 5bet ranget, de még ha van is, azt is legtöbbször Ax-ek fogják alkotni, vagy rommá lesz dominálva a királyod, nem túl happy berakni.
    Bele. Egyáltalán nem kellett volna tágabb range-en gondolkodnom, pontosan a kevés minta miatt. AJ+,99+ az, amivel épphogy lenne odds. Adom, amit mondtál.

  10. #90
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még a múltkor ezzel a hsz-eddel kapcsolatban jutott eszembe egy régi zene, amit most küldök neked. GL, have fun, hájfájv

    Hát ez meg tisztelt uram, napi szinten pörög nálam, abszolút kedvenc.

    Neked is a legjobbakat!
    S0nnyB1ack likes this.

Oldal: 9 / 16 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •