Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (57) összesen
Like Tree26Likes

Téma: Foci VB 2018

  1. #41
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet szroli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az Oroszok legalább hozták a formájukat.
    Motivációban nincs hiány egyelőre, de kérdés, hogy mire lesz elég ez egy jó csapat ellen. Gyanítom, hogy egy Izlanddal sem bírnának, de az látszik, hogy jobb csapat ez a mostani orosz mint a korábbiak.

  2. #42
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Kinyírt idegileg a mai nap. Megfogadtam uruguay győzelmét mindkét félidőre, plusz a spanyol meccset félidő x, vége spanyol győzelemmel. De fél délelőtt azon agyaltam,h a spanyolok vagy uruguay fogja leikszelni az első félidőt, mert az,h mindkettő nem nyeri simán a meccset abban biztos voltam. Iránnak jó a védelme, a spanyolokon meg ott a kényszer, ezért inkább náluk sejtetem a félidő x-et.

    Holnap félidő/végeredmény x/Dánia, illetve az argentin-horvát meccs 1:1-el vagy 2:2-vel döntetlen.

  3. #43
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kinyírt idegileg a mai nap. Megfogadtam uruguay győzelmét mindkét félidőre, plusz a spanyol meccset félidő x, vége spanyol győzelemmel. De fél délelőtt azon agyaltam,h a spanyolok vagy uruguay fogja leikszelni az első félidőt, mert az,h mindkettő nem nyeri simán a meccset abban biztos voltam. Iránnak jó a védelme, a spanyolokon meg ott a kényszer, ezért inkább náluk sejtetem a félidő x-et.

    Holnap félidő/végeredmény x/Dánia, illetve az argentin-horvát meccs 1:1-el vagy 2:2-vel döntetlen.
    Most akkor nyertél vagy nem? Urugváj nem nyerte meg mindkét félidőt, de ha úgy tetted, hogy félidő H, vége H, akkor megtojt a tyúkod. Argentinok szerintem meghúzzák holnap, bár mindig ezt mondom, utálom őket, de mégis fogadok rájuk és meg is szívom rendszerint. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ilyen állománnyal hogyan lehetnek ekkora dankok.

  4. #44
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    FÉlidő H és végeredmény H természetesen.

    Hááát, én ettől az argentín csapattól nem voltam elröppenve. Most ma vagy az lesz, hogy továbbra is bal****kodnak aztán totál frusztráltak lesznek és leikszelnek, vagy megtáltosodnak és agyonverik a horvátokat maximum 1 góllal. De így, hogy Messi még a 11-est is kihagyta, plusz nyilván őt fogják fogni folyamatosan és a győzelmi kényszer is rajtuk van, így én nagyon a döntetlent mondom. Igaz,h Messin kívül is vannak veszélyes emberek az Argentínoknál, de a Horvátok vannak annyira jók, hogy lehozzák ezt egy x-re. K.rva nagy meccs lesz az biztos. 1:1 vagy 2:2, de a 3:3 is megér némi aprót 110-es szorzóért. Ha 0:0 lesz, akkor meg lesz.pom magam.

  5. #45
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Dél-Korea - Mexikó V @1,7 ennyiért jó lehet.
    Twitter Blog
    "De nem az számít mekkorát ütsz, hanem, hogy mennyi ütést állsz ki, mikor talpon kell maradni! Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni!"

  6. #46
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dél-Korea - Mexikó V @1,7 ennyiért jó lehet.
    Eléggé meggyőző volt a mexikói csapat. Motiváltságban nincs hiány, játékerő is megvan.

  7. #47
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Bohócz argentinok. Bődületes dankok. Maran fishek. Más nem jut eszembe, mindenesetre sült a tippem, mindkettő szerez gólt és argentin diadal.

  8. #48
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bohócz argentinok. Bődületes dankok. Maran fishek. Más nem jut eszembe, mindenesetre sült a tippem, mindkettő szerez gólt és argentin diadal.
    Nem bíztam az Argentinok győzelmében, nem tűntek úgy az első meccsen, hogy toppon vannak mentálisan, de mondom majd összekapják magukat, de a horvátok elég jók, szóval tuti iksz. Erre meg kivégzés. Hát kész.
    Pedig olyan szép szelvényeim voltak, a dán ausztrál első félidő x és az 1:1 végeredmény mellé már csak egy argentin-horvát 1:1 vagy 2:2 kellett volna.

    Holnap Izlanddal támadunk, megérdemelnének egy győzelmet, de lehet csak egy döntetlen sikerül megint.

  9. #49
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Mi lesz így a brazilokkal a Mexikói ostrom alatt? Nem az első meglepetés lenne a vébén.

  10. #50
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Stars ad ma 10$ ingyen fogadást, ha 40$ értékben fogadsz a brazil meccsre.


    Ki lehet elég jó +EVre hozni ezeket, főleg , ha mások nagyobb összeget kapnak (én kaptam már kisebbet, nagyobbat is)


    Úgy csinálom, hogy 40$-t felteszek első félidő draw no bet brazilokra 1.60-ért , a 10$ freebetet meg a belgákra 4.00-ért.

    Lényegébe 10$-t kockáztatok úgy, hogy 40$ van felrakva.(0$-t kockáztatnék de a freebetet a stars elviszi tehát a 4.00 szorzó csak 3.00 lesz)

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •