Oldal: 12 / 39 ElsőElső ... 2101112131422 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (387) összesen
Like Tree266Likes

Téma: Roroo 2k -> 10k challenge

  1. #111
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Miért lett törölve az, hogy legalább Pistától bocsánatot kértem? Vagy a többi. Roro-t sem basztatom, tényleg azért is bocsánat, de komolyan, azért semmi durvát nem mondtam.

  2. #112
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért lett törölve az, hogy legalább Pistától bocsánatot kértem? Vagy a többi. Roro-t sem basztatom, tényleg azért is bocsánat, de komolyan, azért semmi durvát nem mondtam.
    Mért kértél bocsánatot én nem olvastam semmi bántót.

  3. #113
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mért kértél bocsánatot én nem olvastam semmi bántót.
    Egyszer régebben, egy blogbejegyzésedben jogtalanul bíráltalak(eléggé el volt szállva az agyam hasonló dolgok miatt és rajtad ütöttem le a feszkót, ami undorító dolog volt részemről), úgyhogy még egyszer: SORRY!

  4. #114
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszer régebben, egy blogbejegyzésedben jogtalanul bíráltalak(eléggé el volt szállva az agyam hasonló dolgok miatt és rajtad ütöttem le a feszkót, ami undorító dolog volt részemről), úgyhogy még egyszer: SORRY!
    Biztos én voltam? Mert én egyáltalán nem emlékszem semmi ilyesmire, persze ettől még lehet így volt, de ha így volt megbocsátok, engedd el és lépjél tovább

  5. #115
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos én voltam? Mert én egyáltalán nem emlékszem semmi ilyesmire, persze ettől még lehet így volt, de ha így volt megbocsátok, engedd el és lépjél tovább
    Biztos és köszönöm!

  6. #116
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Hello.
    Minden rendben volt otthon , a kajak , borok , lányok s idoojaras , tudom én h miert huuz nekem haza a sziivem. H mennyire lesz kedvem iirkalni azt nem tudom , Ahogy kezdtem az évet lefeleztem a rollom , nem azert mert sokat buktam kb 2.5k .t de az élet sem olcsoo , amikor mult évben meg nyiil egyenessen ment felfele az egesz , mi ez maaar , tesztel az élet, ezek mennek.

    Ilyeneket csinalok a pokerban , vilian 30/19 , 200 hand , 76% flopc.bet!!38/29/20 agresszio ezert sztem floppon mindenkeppen meg kell adni a c.betet , annyira szajbaragoos v.bet ez riveren ki bluffolne iigy? de kozben a nonsd.m megy lefele , csak ra kell valamire herocallazni , + kevesebb mint 3bol egyszer kell joonak lenni , de nem szerettem h ezt megadtam . nem fog flusht igy v.betelni , nem tudom , ... amikor a magabiztossag megzavarodik , akkor nehez jatszani nahh.

    Prima, $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Cash, 5 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    SB: $124.12 (248.2 bb)
    BB: $50 (100 bb)
    MP: $78.25 (156.5 bb)
    CO: $45.09 (90.2 bb)
    Hero (BTN): $110 (220 bb)

    Preflop: Hero is BTN with 6 K T A
    MP raises to $1.75, CO folds, Hero calls $1.75, SB calls $1.50, BB folds

    Flop: ($5.75) 6 K J (3 players)
    SB checks, MP bets $4.50, Hero calls $4.50, SB calls $4.50

    Turn: ($19.25) 8 (3 players)
    SB checks, MP checks, Hero checks

    River: ($19.25) 6 (3 players)
    SB checks, MP bets $15, Hero calls $15, SB folds

    Results: $49.25 pot ($1.50 rake)
    Final Board: 6 K J 8 6
    SB mucked and lost (-$6.25 net)
    MP showed K T K 5 and won $47.75 ($26.50 net)
    Hero mucked 6 K T A and lost (-$21.25 net)

    Gondolkoztam ezen a handen eleg sokat , igy h multiway vagyunk egy ilyen nagyjabol solidabb ember ellen ezt be kellett volna dobni , Hu sima herocall , igy mway lehetne herocallazni JJxx el , de ebben a handben senki sem fog igy v.betelni flusht , nem gondolnam h bluffolgetnek ebben a spotban igy , szoval be kellett volna hanyni.
    Utoljára módosítva: rorooen által: 2018. 06. 26. 19:33

  7. #117
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Joreggelt.
    Ezen a HH.n meglepodtem tegnap , a preflop eq . ikre gondolok , ha Viliannek teljessen rainbow s disconnected AAxx.e lenne , akkor nem lenne ez a meglepoodes , de A high suitja volt +az Ak es az A2 is kapcsolodik , + blockolta egy spadeunket s egy clubunkat.

    ezt nem ertem , ebben az aktualis handben favoritok vagyunk pre , de megneztem uugy is h a 3.ik versenyzonek 15/25/ vagy 40% os ranget tettem , s uugy mar underdogok vagyunk pre. , h a macska ruugja meg.
    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #118
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Jonapot.
    Tegnap jool megpiritottam oket , igy kene menjen minden nap . Itt oksokodok magamnak mindig valamit . Hoztam egy erdekessebb handet .

    Itt az volt a readem vilianrol , h nem hasznal mas betsizet csak potbetel , nem az az oruult mindenre betel alak volt de jatszogatott. Itt az volt a terv , h minden turnon ami T , J , Q vagy K vagy A , vagy talan 2es azt igy beverem , mert nem akarom h ch/b eljen vilian s akkor kibetel riveren konnyen . Ha turnre parozodik a board 3as al vagy 5ossel , akkor ch/allin lettem volna . give uppoltam volna midnen turnon ami , 4es 6os 7es 8as s 9es es talan inkabb a T esen is fel kene adni , az még mindig inkabb ezt a boardot segitti.
    Szerintem érdekes ez a hand.

    Prima, $0.25/$0.50 Pot Limit Omaha Cash, 2 Players
    Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

    Hero (BB): $51.25 (102.5 bb)
    SB: $100.95 (201.9 bb)

    Preflop: Hero is BB with 2 A K A
    SB raises to $1.50, Hero raises to $4.50, SB calls $3

    Flop: ($9) 3 5 7 (2 players)
    Hero checks, SB bets $9, Hero calls $9

    Turn: ($27) K (2 players)
    Hero bets $27, SB folds

    Results: $27 pot ($0.50 rake)
    Final Board: 3 5 7 K
    Hero mucked 2 A K A and won $26.50 ($13 net)
    SB mucked and lost (-$13.50 net)



    Nekem 21% a fold to 3betem , ami elég magasnak számitt. Erre jobban oda kell figyeljek , tegnap neztem egy videot Jnandeztol. O nem fobott a 3betere , de sztem csak azert mert nagyon magyarazott , s nem focusalt teljessen a jatekra. tobb ok is van arra h ezt dobni kene pre , shorty ellen van s a realitive pozija nagyon rossz lesz .

    Tudom h nem szamitt h h megy egy nap , hanem az a lenyeg h folyamatossan hosszutavon h alakul , de jol nez ki a tegnapi graf s azt akarom h igy menjen legalabb minden nap. Good day. Gl
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: rorooen által: 2018. 06. 28. 16:51

  9. #119
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    waki officially busto
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #120
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 10.
    Hozzászólások
    376

    Alapbeállítás

    Sztem tuti h nem , okos gyerek az . Ebbol ezt igy szerintem levonni elhamarkodott dontes lenne , de mar azon sem lepodnek meg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •