Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree3Likes

Téma: NL10 - AKo - Gondoltam, hogy setje van, de el lehet ezt dobni?

  1. #11
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Sztem nincs még multiway kasszákra solver szerinti megoldás úgyhogy felfedhetnéd az igazi titkot
    kacsa1st likes this.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Csak írtam 2 elemző programot amit ha valaki használ és van affinitása a pokerhez akkor előbb utóbb egyértelművé válnak bizonyos helyzetek, feltételeztem hogy ezt érti az olvasó, de ha nem akkor bizonyára hülye, vagy szövegértés óráról hiányzott a gimiben... látom backing tag vagy, javaslom hogy ne akadj le apróságokon és akkor talán előbb utóbb lesz rollod egyedül is játszani! Részemről a téma lezárt! GL

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Jézusom Dodonpa már kezdem érteni miért hullottál ki az első szűrőn.Daniboy kollegám társam szépen beárazott.

  4. #14
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jézusom Dodonpa már kezdem érteni miért hullottál ki az első szűrőn.Daniboy kollegám társam szépen beárazott.
    Ez jobb csapat, inas, vagy miért léptél ki a PPB-ből hosszú idő után? Maszterzoli a mentálkócs vagy ő a szakmai részért felel?

  5. #15
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Nem aprosag, csak ugy tunik a szemelyeskedo reszt magadnak is felolvashatnad hogy ki hianyzott szovegertesrol meg hogy ki a hulye... Nem megsertodni kell ha ravilagitanak hogy nem jo amit mondasz hanem megerteni h miert irjak. En csak azert szoltam hozza, m a piosolveres visszavagasod semmivel nem tamasztja ala amit fentebb irtal. Mivel eszerv tovabbra sem hangzott el reszedrol (es nem is varom el ezek utan) a temat en is lezartnak tekintem.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Neomorfék Skaidyék már öregek hosszutávon azt látom hogy én vehetem át az egészet , ha megfelelően fejlődök . De ahhoz nekem is bele kell tennem a munkát.

  7. #17
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neomorfék Skaidyék már öregek hosszutávon azt látom hogy én vehetem át az egészet , ha megfelelően fejlődök . De ahhoz nekem is bele kell tennem a munkát.
    Elso lepeskent beadhatsz egy jeletkezest ezen az uton

  8. #18
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Neomorfék Skaidyék már öregek hosszutávon azt látom hogy én vehetem át az egészet , ha megfelelően fejlődök . De ahhoz nekem is bele kell tennem a munkát.
    De az is lehet, hogy inkább a lalas-féle sportfogadó vonalat kéne erőltetned, bár ha Skaidyék valóban finom húst grilleznek, akkor mégiscsak maradnék náluk.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    sziasztok!!

    ránézésre easy FOLD! de nézzük meg a kételkedők kedvéért
    nem tudom aki itt a turn broke mellett érvel az milyen skálát feltételez a két vaknál vs UTG???

    PO:23-24%


    Asztal: Ad7s3cKs
    Részesedés Nyert Osztozás
    MP2 16.02% 16.02% 0.00% { AsKc }
    SB 33.93% 33.93% 0.00% { 77, 33, A7s, A3s }
    BB 50.05% 50.05% 0.00% { 77, 33, 6s5s, 5s4s }

    SB-ről itt feltételezzül, hogy túljátszik 2párt, ami lehet. BB-nél még laza is amit megadtam, mert nem hiszem hogy itt van aki combodrawt betolna. amit néha túljátszhatnának AsXs, azt meg blokkoljuk.
    ha SB ritkán ülhet AK-n, az is csak ront a helyzetünkön mert outokat vesz el BB setjei ellen.

    ha BB-t tényleg nit (17/10) és nem sqz-el AK-t, akkor főleg szívás:


    Asztal: Ad7s3cKs
    Részesedés Nyert Osztozás
    MP2 13.97% 9.46% 4.51% { AsKc }
    SB 55.98% 55.95% 0.03% { 77, 33, A7s, A3s }
    BB 30.04% 25.50% 4.54% { 77, 33, AKs, A7s, A3s, AKo }

    tologathatjuk a skáláit SB/BB-nek kb a reálishoz közel maradva, de sehogy nem tudjuk az EQ-nket 23%-ra felhozni!!!

  10. #20
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De az is lehet, hogy inkább a lalas-féle sportfogadó vonalat kéne erőltetned, bár ha Skaidyék valóban finom húst grilleznek, akkor mégiscsak maradnék náluk.
    Gyere fogadni te f a s zszopó
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •