Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 57 (57) összesen
Like Tree26Likes

Téma: Foci VB 2018

  1. #51
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ki lehet elég jó +EVre hozni ezeket, főleg , ha mások nagyobb összeget kapnak (én kaptam már kisebbet, nagyobbat is)
    Nem akarom elvenni a kedved (és lehet starson nem is így van), de bet365-n én is próbálkoztam hasonlóval. Elolvasva az apróbetűst, le volt írva hogy a "jogtalan" előnyszerzés miatt elvehetik a nyereményemet. Kvázi ők döntik el, hogy ha kihasználom az oddsokat úgy hogy mindenképp nyerjek valamennyit, akkor azt elvehetik. Szerencsére nem történt meg velem, és még egyszer hangsúlyozom lehet starson nincs is ilyen apróbetűs, de jó tisztában lenni vele hogy ezek a cégek elég jól biztosítják magukat és ritka az hogy ki lehet használni úgymond büntetlenül a tévedéseiket.

  2. #52
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Stars ad ma 10$ ingyen fogadást, ha 40$ értékben fogadsz a brazil meccsre.


    Ki lehet elég jó +EVre hozni ezeket, főleg , ha mások nagyobb összeget kapnak (én kaptam már kisebbet, nagyobbat is)


    Úgy csinálom, hogy 40$-t felteszek első félidő draw no bet brazilokra 1.60-ért , a 10$ freebetet meg a belgákra 4.00-ért.

    Lényegébe 10$-t kockáztatok úgy, hogy 40$ van felrakva.(0$-t kockáztatnék de a freebetet a stars elviszi tehát a 4.00 szorzó csak 3.00 lesz)
    Idézet daniboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarom elvenni a kedved (és lehet starson nem is így van), de bet365-n én is próbálkoztam hasonlóval. Elolvasva az apróbetűst, le volt írva hogy a "jogtalan" előnyszerzés miatt elvehetik a nyereményemet. Kvázi ők döntik el, hogy ha kihasználom az oddsokat úgy hogy mindenképp nyerjek valamennyit, akkor azt elvehetik. Szerencsére nem történt meg velem, és még egyszer hangsúlyozom lehet starson nincs is ilyen apróbetűs, de jó tisztában lenni vele hogy ezek a cégek elég jól biztosítják magukat és ritka az hogy ki lehet használni úgymond büntetlenül a tévedéseiket.
    A titok nyitja az, hogy nem egy siteon kell fogadni, hanem 2-ön oda-vissza. Így persze, hogy kibannolhatnak pikkpakk, ha nyilvánvalóan nem éri meg nekik amit csinálsz. Plusz később mindenkinek rosszabb promókkal jönnek majd ki várhatóan.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  3. #53
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Az eszedbe se jut inas, hogy vannak hűséges emberek, akik csak egy 'site'-on játszanak, és nem adják el a lelküket 1 centért is?

  4. #54
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az eszedbe se jut inas, hogy vannak hűséges emberek, akik csak egy 'site'-on játszanak, és nem adják el a lelküket 1 centért is?
    Hát ez jó vicc volt.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Hmm... koca sportfogadó vagyok, bele se gondoltam ezekbe.

    Egyébként nem hiszem, hogy gond lehetne ebből, mivel a freebetet csak arra a meccsre tudod felhasználni amire eleve tettél, szerintem sokan akár véletlenül is teszik úgy, hogy abból előnyük van a házzal szemben, de köszi a figyelmeztetést, legközelebbinél megkérdezem a supportot.

  6. #56
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hmm... koca sportfogadó vagyok, bele se gondoltam ezekbe.

    Egyébként nem hiszem, hogy gond lehetne ebből, mivel a freebetet csak arra a meccsre tudod felhasználni amire eleve tettél, szerintem sokan akár véletlenül is teszik úgy, hogy abból előnyük van a házzal szemben, de köszi a figyelmeztetést, legközelebbinél megkérdezem a supportot.
    Ha külön ki van emelve, hogy azonos meccsre lehet felhasználni akkor kizárt hogy gond legyen belőle.
    torzon likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  7. #57
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Bődületes a megdöntő.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •