Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree32Likes

Téma: PA Twitch - az EPT Monte-Carlo magyar hőse

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Egy rendes-normal ember nem hazudik, es nem talal ki meseket hogy milyen versenyeket huzott be.

    Csoki
    csiga19794 likes this.

  2. #22
    Tag Airhawk avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    126

    Alapbeállítás

    Nyert 22-est csak nem hot-ot, hanem Bounty Buildert. A 109-est én sem találtam. De az interjúból látszik hogy nincsen vele baj. Sokkal többre tisztelek egy ilyen egyszerű, szerényebb képességekkel (több téren) rendelkező embert, mint mondjuk egy gusztustalanul szarkasztikus, magas lovon ülő, magától kurvára elszállt pro-t (aki esetleg a hatalmas scorejai ellenére is rohadtul minuszban van és csak a backelés miatt tud olyan versenyeken játszani, amilyeneken) Ennyi.
    csabacz likes this.

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    pontosan! a srác hobbijátékos, de nem fish, pluszban van és BM-et tartja... lehet hogy buta amúgy és rosszul kezeli a mostani népszerűséget de van érzéke a játékhoz és van alázat benne mert ha nem él meg még mindig van egy lakása kiadva és visszamegy dolgozni szívesen, írja valaki: stormon odaért az szerencse, 22est nyerte bountyt: szerencse, csomagot is beleszámolja a nyereménybe: miért az nem nyeremény vagy mi? = szerencse, EPT döntő asztalon kiesett 50-50%os allin szituban és nyert annyi pénzt amit itt a hozzászólók többsége egész életében nem fog... én elismerem őt, le a kalappal, az pedig nem tartozik a pokertudáshoz hogy amúgy egy bohóc az ember...
    Airhawk and kisgyerek30 like this.

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet Airhawk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tipikus magyar kárörvendő gyökerek vagytok... Irigyek, mert ti a nagy GTO mágusok még 10k live lifetime score-al sem rendelkeztek, de bántjátok ezt a szerencsétlent, mert nincs olyan tudása mint nektek. Én is *****jól szórakoztam rajta, a hülyeségein is, meg amilyeneket hibázott bizonyos spotokban, de egy teljesen rendes-normális ember, nem érdemli meg hogy itt fikázzátok. Azt teljesen jól mondta, hogy a türelem az egyik legfontosabb az élő pokerban, neki van, a végén meghúzott egy idióta equity nélküli blöfföt, emiatt lett ismert, de tessék, oda tudott érni és bárki odatud, aki kicsit is tisztában van a pókerrel és fegyelmezetten játszik. Ps-en a verseny előtt is végig plusszban volt. Nyilván nem sanszos, hogy bármilyen másik nagy scoreja lesz és hogy meg fog tudni élni pókerből, de tény hogy nem rossz játékos. Ti viszont igazi suttyók vagytok.. GG
    …..és még csúnyák is vagytok!

  5. #25
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    No igen. Rohadt egyszerű leszólni valakit, aki egyszer nyert 200K jurót, ennek ellenére láthatóan nem túl kompetens, és könnyű leirigyezni azokat, akik a nem túl erős játékképességeit firtatják. Az biztos, hogy aki nála többet nyert, az le sem szarja az egész jelenséget, és meg sem hallgatta ezt az interjút.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Amúgy az élő közvetítéshez képest ahol egy ideig még vicces utána már tényleg kicsit kellemetlen volt amit csinált, interjú alatt totál normálisan/szimpatikusan viselkedett.
    Élő póker tele volt ilyen típusú emberekkel amikor pókerboom volt szórakoztatóak/bevonzzák az embereket semmi gond ezzel.
    kacsa1st likes this.

  7. #27
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Érdekes ez a jelenség, hogy kritikák érnek valakit, amiért elért valamit. Ha valaki leül rendszeresen pókerezni, akkor ő már pókerjátékos azok szemében, akik soha nem, vagy életükben csak egyszer játszottak. A pókerjátékosok között rengetegféle életút variáció lehetséges, az övé egy a sok közül. Van aki nulla melóval ér el nagy szerencsével nagy nyereményt, van aki rengeteg melóval nem ér el kimutatható eredményt, van aki sok melóval hatalmas eredményeket ér el és ezek végtelen számú variációja.

    A kritikák megfogalmazói simán csak irigylik az élményt, amit ő átélhetett, mert az nem kérdés, hogy ez sok profinak is az lett volna. Onnantól kezdve, hogy nevezett a megfelelő versenyekre, mindent meg is tett ezért. Van akiknek ennyi elég, van akiknek ugyanehhez még a több évi pókerbe fektetett kemény meló is kevés a szerencse faktor miatt. De pont ez tartja életben ezt a játékot, pont ez miatt húz hasznot sok megélhetési pókerjátékos a csak a szerencséjükben bízható hobbi playerekből.

    Ha a póker eredményességét elméleti tudásban mérnék, akkor megérteném a kritikákat megfogalmazókat, de egyelőre még pénzben mérik az eredményességet.

    Egy biztos, ez a srác egyáltalán nem rosszindulatú, és az ismertségével rengeteget tett azért, hogy az őket kritizálók pl most is plusszos hónapot zárjanak. Ha én profi és ismert játékos lennék, bátorítanám, lelkesíteném, támogatnám a Krisztiánt is, bízva abban, hogy megint tévés asztalra kerül egy nagy versenyen. Egy ilyen story sokkal több új hobbi játékost vonz a rendszerbe, mint egy csillió dollárba kerülő ps marketing kampány, és ez a legjobb ami a pókeres ökoszisztémával történhet.

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy rendes-normal ember nem hazudik, es nem talal ki meseket hogy milyen versenyeket huzott be.

    Csoki
    Idézet CsabiST eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tegnap reggel én is 2 nővel voltam és bankot is raboltam. Mondjuk én tudtam aludni.
    Akkor en most irigy vagyok, mert leirtam, h hazugsag amit allitott?
    Es hogy sajnalom a sracot, mert a media elhitette vele, mint anno uhrin benedekkel, hogy o jo abban amit csinal?
    Pont ezek miatt fog benevezni 5k-s eventre sajat zsebbol.
    En tokre orultem amikor nyert es neztem eloben az ft-t, neki szurkolva.
    Miert kell mindenkit irigynek beallitani aki leirja a tenyeket?
    hpiste likes this.

  9. #29
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 04. 15.
    Hely
    Dublin
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Kozben eszrevettem, h nem a megfelelo hozzaszolasora valaszoltam, bocsi!

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Szuper

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó nagy donk vagy,ha 2 nővel az ágyadban inkább aludtál
    Sajnos írtam, hogy tudtam aludni. Csak álom volt
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •