Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (56) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Gyűjtsük össze azokat a bukmékereket amiket szívesen ajánlanánk egymásnak.

  1. #1
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás Gyűjtsük össze azokat a bukmékereket amiket szívesen ajánlanánk egymásnak.

    Sziasztok!
    Egy ideje komolyabban elkezdtem sportfogadással foglalkozni. Abból a célból indítom a topicok, hogy gyűjtsünk össze minél több, magyarokat is fogadó online bukit a legjobb oddsok érdekében. Elsőként azt szeretném kérdezni, hogy kinek van tapasztalata az 1xbet illetve a matchbookról? Úgy értem működnek-e a kifizetések, tiltanak-e nyerésért, de bármilyen tapasztalat érdekel, legyen az pozitív, vagy negatív.
    Személy szerint a bet365-t és a pinnaclet használom eddig bizalommal, még negatív tapasztalatom ezekről nincs.
    Amit viszont nem ajánlanék a bwin, mert ott egyrészt ~5%-ot számolnak fel skrilles ki és befizetésnél egyaránt, ráadásul önkényesen törölték fogadásaimat miután jelentősen esett az oddsuk.
    törpiszörpi likes this.

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 04. 06.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Szia!
    Sok sikert a topochoz először is
    Próbálok kicsit segíteni ha ez egyáltalán segít valamit.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 04. 06.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Szerintem pokerstarson egész korrekt oddsokat találsz ha nem live fogadsz. Bet365 talán a legjobb, habár nekem volt ott negatív tapasztalatom is. Elmesélem ha érdekel: habár én is hülye voltam hogy megtettem. Volt egy röplabda meccs Oroszország - Irán minden iroda 1,18 odssal adta a ruszkikat. Megnéztem bet 365 ön és valamilyen oknál fogva 1,45 volt rájuk a meccs előtt nem élőben. Betettem 500$ ral, mert túl csábító volt minden azempontból így. Természetesen sima 0-3 íránnak .
    Én próbáltam megreklamálni ha a pénzem ne is adják vissza de adjanak egy 500$ os ingyenes fogadást, mert ezzel az oddsal befolyásoltak mert emiatt tettem be mert véletlenül adták ilyen magas oddsal ők is beismerték. De semmit nem kaptam, holott elég nagy avg tétem volt ilyen 100$ fölött, mondtam nekik h nem vagyok rossz ügyfél azért. Ígysem adtak semmit pedig 2 hétig kb ment a vita. Így én kérettem a számlabezárásomat , de hidg fejjel már megbántam és valamennyire az én ****ságom is volt.
    törpiszörpi likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 24.
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    Miért kellett volna visszaadniuk a pénzt szerinted?

  5. #5
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Huhyperdonk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem pokerstarson egész korrekt oddsokat találsz ha nem live fogadsz. Bet365 talán a legjobb, habár nekem volt ott negatív tapasztalatom is. Elmesélem ha érdekel: habár én is hülye voltam hogy megtettem. Volt egy röplabda meccs Oroszország - Irán minden iroda 1,18 odssal adta a ruszkikat. Megnéztem bet 365 ön és valamilyen oknál fogva 1,45 volt rájuk a meccs előtt nem élőben. Betettem 500$ ral, mert túl csábító volt minden azempontból így. Természetesen sima 0-3 íránnak .
    Én próbáltam megreklamálni ha a pénzem ne is adják vissza de adjanak egy 500$ os ingyenes fogadást, mert ezzel az oddsal befolyásoltak mert emiatt tettem be mert véletlenül adták ilyen magas oddsal ők is beismerték. De semmit nem kaptam, holott elég nagy avg tétem volt ilyen 100$ fölött, mondtam nekik h nem vagyok rossz ügyfél azért. Ígysem adtak semmit pedig 2 hétig kb ment a vita. Így én kérettem a számlabezárásomat , de hidg fejjel már megbántam és valamennyire az én ****ságom is volt.
    Ez tényleg a te f@szságod, örülj neki, hogy ilyen occal fogadhattál rá, erre még neked áll följebb. Nekem Sportingbeten volt, hogy napok óta ott díszelgett egy megrontott darts fogadás, amit valószínűleg én vettem észre először a világon, mert rögtön reagáltak rá. Tavalyi PL-fordulóban Gerwen-Wade meccsen arra, hogy ki nyeri a 3. leget, amit Gerwen kezd, fölcserélték az oddsokat, 1,20 helyett 4,00 volt a hollandra. Lapos inassal meg is fizettünk 50-50 ezret, megdurrantottuk, de azonnal reagáltak, 2 perc múlva levették a kínálatról, 3 perc múlva meg törölve lett a tipp, ráadásként utána még a kifizetéssel is baszakodtak. Természetesen simán nyerte Gerwen a leget, bár magunkat ösmerve, ha úgy hagyják, akkor Wade 9 nyilas inast dobott volna hátsó pályáról. Gondolom ez több helyen is így megy, de azt legalább díjazhatták volna, hogy nekem tűnt föl leghamarabb, és ha már lezárják a további fogadást rá, az én tippemet meghagyhatták volna, pláne, hogy régen súlyos milliókat buktam náluk, ez meg ahhoz képest kis tét, de nem.

  6. #6
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 04. 06.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Ez azért ****skodás, mert ha nyersz törlik ha nem nyersz szimplán buktad? Akkor az szép

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ez a matchbook nem hagy nyugodni, elvileg a betfairhez hasonló, csak onnan ugye tiltottak, ma láttam tenisz oddsot ott 1.97-t, holott többi bukinál 1,6-1,7 körül volt ugyanaz. Csak ez annyira mesés, hogy azon gondolkodom, hol a csapda

  8. #8
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2017. 04. 06.
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Hát igen, ilyenkor nem árt körültekintőbbnek lenni az én példámból is kiindulva . Amúgy van aki esetleg tud normális tipstert? Most nem ilyen fb on hirdetett hobbioldalakra gondolok. Vagy esetleg bettinrunnerről van e tapasztalata tipsterrel kapcsolatban? Aki nem ismerné hasonló oldal mint a shark... avg tétet ír roi meg infókat játékosokról. Meg lehet venni tippeket is attól függ milyen eredményei vannak, a legjobbaktól nem valami olcsó, de megtérülhet. Szkeptikus vagyok az ilyenekkel kapcsolatban.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én tesztelek egyet, majd kb szeptember elejére lesz mintám, addig meg nem akarok rövidtávú eredményekkel dobálóznom, annyit tudok eddig állítani hogy ugyanolyan hullámzó mint a póker, meg hogy nem csak a tippet kapom, hanem a miértjét is kifejtik korrektül. Bár eddig én is szkeptikus voltam, de aki nem próbálkozik az nem is nyer, majd kiderül
    törpiszörpi likes this.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    1xbet-en kifizetéssel nem volt gond, de a szorzókat egy idő után levették nekem. Úgy értem hogy minden eseményre kisebb szorzó volt mikor be voltam jelentkezve mint mikor nem.

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Egy ideje komolyabban elkezdtem sportfogadással foglalkozni. Abból a célból indítom a topicok, hogy gyűjtsünk össze minél több, magyarokat is fogadó online bukit a legjobb oddsok érdekében. Elsőként azt szeretném kérdezni, hogy kinek van tapasztalata az 1xbet illetve a matchbookról? Úgy értem működnek-e a kifizetések, tiltanak-e nyerésért, de bármilyen tapasztalat érdekel, legyen az pozitív, vagy negatív.
    Személy szerint a bet365-t és a pinnaclet használom eddig bizalommal, még negatív tapasztalatom ezekről nincs.
    Amit viszont nem ajánlanék a bwin, mert ott egyrészt ~5%-ot számolnak fel skrilles ki és befizetésnél egyaránt, ráadásul önkényesen törölték fogadásaimat miután jelentősen esett az oddsuk.
    SötétEgér likes this.

Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •