Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (56) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Gyűjtsük össze azokat a bukmékereket amiket szívesen ajánlanánk egymásnak.

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    A matchbook ügyfélszolgálatával beszéltem, azt mondták nem tiltják a magyarokat, viszont a betfair itthon, annyira elérhetetlen, hogy UK-s tükörszerverről sem hagyott bejelentkezni, azt írta ki nekem, hogy a magyarországon nyitott számlák zárolva vannak akárhonnan akarok bejelentkezni, pedig régen a kedvencem volt :/. Saját kútfőből sokszor csak annyit tudok megállapítani hogy várhatóan esni fog az odds, vagy nőni, exchange-n ebből meg profitálhatnék pl vannak olyan megérzéseim hogy 1,8-1,9-es odds esni fog és olyankor tényleg lesz belőle 1,5-1,6 csak hát betfair nélkül eddig nem tudtam layelni, de így szerintem következő ötletemnél kipróbálom a matchbookot

  2. #22
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    https://www.betfair.com.au Engem nem zároltak szerencsére

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Működik, be tudtam lépni, hihetetlen, a sima .com-os pár napja nem működött, meg még ki is írta hogy zárolva, különös .
    Köszi a linket!

  4. #24
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    https://logibet.com/home

    én sportfogadás fishként innen szoktam szemezgetni, korrektnek tűnik, bár nincs sok tapasztalom
    csabacz and varin like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #25
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Többen kérdeztétek, hogy vannak-e esetleg megbízható tippadók, tippadó oldalak. A crazy3317 által említett Logibet egyik tippmestere vagyok, így jó szívvel tudom ajánlani az oldalt.

    Főbb előnyei, hogy nincsenek megjátszhatatlan kamutippek, nincsenek hazugságok és torzított számok, nincs is lehetősége csalni a tippmestereknek, ami talán a legnagyobb probléma a legtöbb ilyen szolgáltatással. Természetesen az oldal tippmestereként kicsit elfogult vagyok, de több helyen adtam már tippeket és több szolgáltatónál is dolgoztam már, de itt kiemelten korrektül kezelik az ügyfeleket, ami egy nagyon fontos tényező.

    Ráadásul amellett sem mennék el szó nélkül, hogy egy havi díjas előfizetés csak 19€, amelyért tényleg töménytelen mennyiségű jó tippet kaphattok.

    Ha bárkinek kérdése van a Logibettel kapcsolatban, szívesen válaszolok
    xfactor675 and csabacz like this.

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    Róluk van valakinek infója?
    az előző tippek és az örökös 50 eurós tagság, kicsit túl szépnek tűnik, hogy igaz legyen...

    https://daily-odds.info/

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Többen kérdeztétek, hogy vannak-e esetleg megbízható tippadók, tippadó oldalak. A crazy3317 által említett Logibet egyik tippmestere vagyok, így jó szívvel tudom ajánlani az oldalt.

    Főbb előnyei, hogy nincsenek megjátszhatatlan kamutippek, nincsenek hazugságok és torzított számok, nincs is lehetősége csalni a tippmestereknek, ami talán a legnagyobb probléma a legtöbb ilyen szolgáltatással. Természetesen az oldal tippmestereként kicsit elfogult vagyok, de több helyen adtam már tippeket és több szolgáltatónál is dolgoztam már, de itt kiemelten korrektül kezelik az ügyfeleket, ami egy nagyon fontos tényező.

    Ráadásul amellett sem mennék el szó nélkül, hogy egy havi díjas előfizetés csak 19€, amelyért tényleg töménytelen mennyiségű jó tippet kaphattok.

    Ha bárkinek kérdése van a Logibettel kapcsolatban, szívesen válaszolok
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy arról vannak statisztikák, hogy a tipp mesterek különböző sportokban milyen roi-t hoznak. Látom te teniszben vagy a legjobb, de biztos van olyan sport amiben gyengébbnek számítasz. Gondolom érhető a kérdés.
    Egyébként tegyük fel fel előfizetek a logibet-re, elkezdek fogadni a tippjeitek alapján (esetleg még meg is szűröm, hogy a "biztosabb" tippeket rakom meg), kb mekkora bankroll szükséges, hogy legyen 300-500 euro profit havonta?
    Köszi!

  8. #28
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet csabacz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy arról vannak statisztikák, hogy a tipp mesterek különböző sportokban milyen roi-t hoznak. Látom te teniszben vagy a legjobb, de biztos van olyan sport amiben gyengébbnek számítasz. Gondolom érhető a kérdés.
    Egyébként tegyük fel fel előfizetek a logibet-re, elkezdek fogadni a tippjeitek alapján (esetleg még meg is szűröm, hogy a "biztosabb" tippeket rakom meg), kb mekkora bankroll szükséges, hogy legyen 300-500 euro profit havonta?
    Köszi!
    Hello!

    Természetesen minden tippmesterhez elérhető sportágra lebontott statisztika a profilja alatt, így meg tudod nézni, ki miből erős. Ezek alapján egy saját portfóliót is összeállíthatsz, hogy melyik tippmestertől milyen tippet szeretnél megkapni. Érdemes mazsolázgatni a tippmesterek között, mert nem mindenki ugyanabból erős és természetesen nem is ért mindenki mindenhez.

    Ami a kérdésedet illeti, erre nehezen tudok válaszolni. Több ezer eurós bankrollt javasolnék, mert azért simán előfordulhat, hogy egyszerre játékban van 40-50 egységed az ajánlott 200 kezdőből.
    csabacz likes this.

  9. #29
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Többen kérdeztétek, hogy vannak-e esetleg megbízható tippadók, tippadó oldalak. A crazy3317 által említett Logibet egyik tippmestere vagyok, így jó szívvel tudom ajánlani az oldalt.

    Főbb előnyei, hogy nincsenek megjátszhatatlan kamutippek, nincsenek hazugságok és torzított számok, nincs is lehetősége csalni a tippmestereknek, ami talán a legnagyobb probléma a legtöbb ilyen szolgáltatással. Természetesen az oldal tippmestereként kicsit elfogult vagyok, de több helyen adtam már tippeket és több szolgáltatónál is dolgoztam már, de itt kiemelten korrektül kezelik az ügyfeleket, ami egy nagyon fontos tényező.

    Ráadásul amellett sem mennék el szó nélkül, hogy egy havi díjas előfizetés csak 19€, amelyért tényleg töménytelen mennyiségű jó tippet kaphattok.

    Ha bárkinek kérdése van a Logibettel kapcsolatban, szívesen válaszolok
    Te magad mekkora téttel játszol, ha publikus? Mekkora swingeket tapasztalsz? Milyen javadalmazása van egy tippmesternek?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #30
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te magad mekkora téttel játszol, ha publikus? Mekkora swingeket tapasztalsz? Milyen javadalmazása van egy tippmesternek?
    Változó a tétem, sok olyan időszakom van, amikor egyszerűen nem is fogadok, mert másra helyezem a fókuszt, nem akarom, hogy elvegye az időmet mástól. Nem ebből élek, de rengeteget foglalkozom vele. De azért bőségesen akadnak 100-150 eurós tétjeim, azon felül már csak kevés.

    Swingek bőségesen vannak, nincsen olyan tippmester, ahol nincsenek. A sok-sok év alatt ezeket szerencsére egyre jobban tudom kezelni, ez az egyik legnagyobb eredményem szerintem tippadóként. Ezt pokoli munka volt megtanulni és sokba is került

    A Logibeten jelenleg havi 500€-t osztanak szét a legjobb tippmesterek között.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •