Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (32) összesen
Like Tree8Likes

Téma: NL50 AJs MW TPTK IP fold?

  1. #1
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás NL50 AJs MW TPTK IP fold?

    Sziasztok!

    https://www.boomplayer.com/28359039_4E3DBACD73

    Preflop ezt néha 3betelem, néha csak flatelem vakoktól/infóktól függően.
    Itt nem volt különösebb read-em, postflop jól játszható (MW potban is).

    Flop-on ki mit csinálna és miért?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Szerintem jó volt ez így, nem tudok túl sok mindent a kezébe adni (QQ+) amivel 4way egy értelmesebb játékos folytatja. Nincs blöff range :/

  3. #3
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Egyetertek SötétEgérrel. A 3betelo size-a sztem kicsi, be is rantott mindenkit. Nincs rola sem info? Bar ekkora cbettel, igy is nehezen adok bloffot a kezebe.

    A 3b v call IP-hez lenne meg gondolatom. Egyetertek h lehet igy is ugy is, de inkabb a 3bet fele huznek h megkonnyitsem a jatekot es szukitsem a mezonyt meg a rangeket. Mar 4 asztalnal is segit ha nem vesz el sok figyelmet egy nem szokvanyos szituacio. Nyilvan a magas 3betnek megvan az a hozadeka is h tobb akcioz kapunk majd premium handekre. Lehet, hogy pont ugyanigy gondoltad, csak a %t hataroznam meg ugy h 80-20-ban a 3b fele tendalnek.

  4. #4
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    ezt mindenki dobná floppon? AAJ meg hhh flopra nem igazán van oddsunk, hogy lehet ezt flopon dobni?
    kacsa1st and csiga19794 like this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  5. #5
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt mindenki dobná floppon? AAJ meg hhh flopra nem igazán van oddsunk, hogy lehet ezt flopon dobni?
    Ez engem is érdekelne. Kb.soha nem cg-zek,de mire várunk,ha tptk dobunk már floppon? Ezek szerint,ha A esik is dobó....
    Vagy ha egyik lap kör és lenne egy BDFD,akkor már call vagy esetleg,ha esik egy 10es és BD sor hozzá esetleg? Egyszóval milyen esetekben calloztok floppon?

  6. #6
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Ezt én sem értem, rojál flasst várunk flapra, amivel tudjuk folytatni vagy mi?

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    sziasztok!!

    szerintem lehetetlen dobni a flopon! PO:25%

    hu.pokerstrategy.com
    Asztal: Js7c6d
    Részesedés Nyert Osztozás
    BU 30.39% 18.03% 12.36% { AhJh }
    BB 69.61% 57.25% 12.36% { JJ+, AJs, KJs, AJo }

    akár cbetelhet AKs, KQs BDFD-kel is (40%-unk lenne) és javulás esetén betolja pont azért mert még AJ-val is összecsináljuk magunkat. szerintem nem fog itt félpot alatt cbetelni semmivel, nem kell felosztania a skáláit 25% ill 33% méretre és nagyobb cbet méretre, mivel 4way cbetel mindenképp erőt mutat.
    ha JJ-vel nem akar félpotot cbetelni, mert cover-eli a boardot és kb nincs ami callozzon azzal sem a 25%-os cbet a megfelelő, akkor jobb a passz.

    én így látom, bár még nl50-et sem értem el

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    szerintem ha esetleg QJs is lehet nála azt is védeni akarja és 1-et cbetel (mert nem akar ennyi embernek ingyen lapot adni) majd imádkozik a xdown-ért

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Ellenfélről tudunk valamit vagy 0 infó van róla itt elég sokat segíthetnek ezek a dolgok?(Mennyit sqz-el/3betel, mennyit cbetel flop/turn/river.)
    BD fd-vel szerintem nem nagyon lehet kérdés, hogy folytatnunk kell, de ahogy fentebb írták elméletben ezzel a lappal is folytatnunk kellene, de teljesen érthetőek a dobás melletti érvelések is .

    És még valami ami csak személyes vélemény, tök jó handeket posztolsz, de jobb lenne beilleszteni első hsz-be a handet vagy weaktight linket posztolni mert jóval átláthatóbb(gyorsabb) az egész úgy.
    Flush67, daniboy and kacsa1st like this.

  10. #10
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Szerintem meg sokkal lóbb ez a PS-es bammolásos megosztás, mint holmi weaktight.

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •