Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (56) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Gyűjtsük össze azokat a bukmékereket amiket szívesen ajánlanánk egymásnak.

  1. #31
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 21.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    AMAZT ajánlom nektek,de most rossz formában van.

  2. #32
    Tag Welcomethelamboland avatara
    Csatlakozott
    2018. 05. 11.
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    winmasters kezdtem el most használni.

  3. #33
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Hozzászólások
    661

    Alapbeállítás

    Idézet Welcomethelamboland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    winmasters kezdtem el most használni.
    Azok nem nagyon szeretnek kifizetni.

  4. #34
    Újonc csucsy88 avatara
    Csatlakozott
    2017. 07. 17.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    És mit szóltok a Starson a Spin & Bet-hez?

  5. #35
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet csucsy88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És mit szóltok a Starson a Spin & Bet-hez?
    masszív -EV
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #36
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Bet365 - kb. 30-40 fogadás és 400-500$ nyeremény után lekorlátoztak szinte nullára, gyakorlatilag kitiltottak (világ egyik legnagyobb irodájától valahogy nem ezt vártam..)
    Matchbook - Az első kifizetésért hatalmasat kellett küzdeni. Kértek dokumentumokat, többször elküldtem a megadott e-mail címekre, de letagadták a megérkezését, pedig 100% hogy átment. Húzták halasztották, olyan érzésem volt hogy nem akarnak fizetni. Végül valami magasabb beosztású csávót megkerestem, és így rendeződött a dolog, de nem volt egy kellemes élmény.
    1xbet - Ide nem fizetnék be mégegyszer. Utánanéztem (persze már jóval befizetés után) és ez az oldal valami feketelistán van, nem ajánlott kategória mert elég sok probléma van, főleg a kifizetésekkel.. Végül dokumentumok küldése után meglepően könnyen kifizettek (3-4K$), de volt két-három hét idegeskedés vele, amikor féltem hogy ez a pénz bent ragad. Nem korlátoztak le, de a nyerő szériám után alacsonyabb oddsokat kaptam mint a többi fogadó (pl. 1,9-es szorzó oddsportal szerint, én 1,8-at kaptam rá stb..)
    CsabiST likes this.

  7. #37
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Tibibacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bet365 - kb. 30-40 fogadás és 400-500$ nyeremény után lekorlátoztak szinte nullára, gyakorlatilag kitiltottak (világ egyik legnagyobb irodájától valahogy nem ezt vártam..)
    Matchbook - Az első kifizetésért hatalmasat kellett küzdeni. Kértek dokumentumokat, többször elküldtem a megadott e-mail címekre, de letagadták a megérkezését, pedig 100% hogy átment. Húzták halasztották, olyan érzésem volt hogy nem akarnak fizetni. Végül valami magasabb beosztású csávót megkerestem, és így rendeződött a dolog, de nem volt egy kellemes élmény.
    1xbet - Ide nem fizetnék be mégegyszer. Utánanéztem (persze már jóval befizetés után) és ez az oldal valami feketelistán van, nem ajánlott kategória mert elég sok probléma van, főleg a kifizetésekkel.. Végül dokumentumok küldése után meglepően könnyen kifizettek (3-4K$), de volt két-három hét idegeskedés vele, amikor féltem hogy ez a pénz bent ragad. Nem korlátoztak le, de a nyerő szériám után alacsonyabb oddsokat kaptam mint a többi fogadó (pl. 1,9-es szorzó oddsportal szerint, én 1,8-at kaptam rá stb..)
    Jó neked, nekem ilyen gondjaim szinte nem is voltak, hiszen a miszk és a kessaut nagyon nem járnak kéz a kézben. Közben látom, hogy jacsapokit megbannolták, a félnótás inas is el van tűnve, ő is ment a lecsóba?

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Azt nem írtam hogy pluszos vagyok fogadással
    Pont a problémásabb 1xbet-nél nyertem, másik irodában meg buktam.
    Elég sokat foglalkoztam a témával, több hónapon keresztül és viszonylag nagy tétben (kb. 150$ lehetett az átlag tétem/meccs), de nem sikerült stabilan nyerni, breakeven lett a történet vége, visszatértem a pókerhez.

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Bár még a 2 hónapos tesztből hátra van ~3 hét, minusz 40-45 egységnél járok, mikor magamnak elemeztem ~5-600 meccs után voltam 5 egység pluszban (jégkorong, kosár). Viszont nagyon megkedveltem a teniszt, nagyon izgalmas nézni Még a foci vb-re volt 5 tippem ami saját, abból 4 jött is, szóval még javítottam is a statisztikán. Tegnap is lett volna 2 tippem amik simán jöttek is volna, csak nem tettem meg, valahogy nem bízom magamban :/ Ha letelik a teszt és nem változik az arány, inkább elemzek majd magamnak, rászánok egy kis kísérleti "tanulópénzt". Ja és kérdés: erre a logibetre lehet ingyen regisztrálni? Azért kérdem mert kéne valami rendszer amiben tudok normálisabban statisztikát vezetni, mert ahogy most csinálom katasztrófa. Szóval nem mások tippjéért, hanem a sajátomat tudjam követni, + követhető lenne azok számára akiket esetleg érdekel.

  10. #40
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Ezek a magukat komolynak tartó oldalak semmivel sem jobbak, mint bárki aki kicsit foglalkozik vele... Rengeteg tipp alapban 3 perc utánanézéssel megállapítható, hogy szar...
    Ezen kívül nagyon sok szélhámos oldal is van
    Aki abszolút nem foglalkozik sporttal az szerintem ne fogadjon, aki meg kicsit is foglalkozik vele, napi fél óra utánanézéssel többet tud hozni, mint egy fizetős oldal

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •