Eredmény: 1 - 3 (3) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás Saját privát fórum elemzéshez.

    Felmerült, hogy szükség lenne, hogy néhány pókeres barát egymás között, a megbeszélésre alkalmas handek elemzését ne pl. a skype-on müveljük, hanem egy privát fórumon osztanánk meg egymást között, ahol kulturáltabban lehetne felrakni, hozzászólni, idézni, szóval jóval áttekinthetőbb lenne.

    Gondoltam megkérdezem itt is, hogy akik esetleg tudnak olyan fórum létrehozási lehetőségről, ami akár ingyenes, vagy viszonylag nem kerül sokba havonta, és alkalmas a fenti dolgokra, az megoszthatná a nevét, hogy mit keressek a neten.

    Előre is köszi, ha van infód, és megosztod itt.

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    szia! van már ilyen, teljesen ingyenes, bár nem privát, de minden más kritériumnak megfelel:

    http://www.pokerakademia.com/vBulletin/forum.php

    szívesen!
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szia! van már ilyen, teljesen ingyenes, bár nem privát, de minden más kritériumnak megfelel:

    http://www.pokerakademia.com/vBulletin/forum.php

    szívesen!
    Köszi az infót, természetesen ismerem az akadémián is a lehetőséget handek elemzésére, de ez egy privát, néhány ember részére, nem mindenki számára lenne. (akik jelenleg is megosztanak egymást közt handeket a skypeon, de ennél normálisabb formában is felmerült az igény, de nem feladva a privát jelleget).

    És mivel itt talán már vki förbejárta a témát a neten, ahogy majd én is keresni fogok fórum készítési lehetőséget, reméltem valami segitő infót, hogy a sok online keresési lehetőségek közül valaki tapasztalt valamelyikkel kapcsolatban pozitiv dolgokat.
    Utoljára módosítva: gzp74 által: 2018. 08. 08. 22:26

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •