Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (56) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Gyűjtsük össze azokat a bukmékereket amiket szívesen ajánlanánk egymásnak.

  1. #41
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a magukat komolynak tartó oldalak semmivel sem jobbak, mint bárki aki kicsit foglalkozik vele... Rengeteg tipp alapban 3 perc utánanézéssel megállapítható, hogy szar...
    Ezen kívül nagyon sok szélhámos oldal is van
    Aki abszolút nem foglalkozik sporttal az szerintem ne fogadjon, aki meg kicsit is foglalkozik vele, napi fél óra utánanézéssel többet tud hozni, mint egy fizetős oldal
    Kipróbáltam pár napja a Logibetet, de így hirtelen ránézve nem tűnnek túl eredményesnek a tippek, folyton csak az elvesztett meccsekről jönnek az e-mailek, be is toltam jó pár BI-t a levesbe... Jóeséllyel mellőzném inkább a hosszútávú használatot.
    torzon likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #42
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek a magukat komolynak tartó oldalak semmivel sem jobbak, mint bárki aki kicsit foglalkozik vele... Rengeteg tipp alapban 3 perc utánanézéssel megállapítható, hogy szar...
    Ezen kívül nagyon sok szélhámos oldal is van
    Aki abszolút nem foglalkozik sporttal az szerintem ne fogadjon, aki meg kicsit is foglalkozik vele, napi fél óra utánanézéssel többet tud hozni, mint egy fizetős oldal
    Ez azért jó, mert akkor "napi fél óra utánanézéssel" valaki profi tippmester is lehet, amelyért helyenként igen jó pénzt fizetnek. Ha csak "napi fél óra utánanézés" szükséges tényleg, akkor ez egy baromira jó meló lehet!

    Vagy mégsem ilyen egyszerű a dolog?

  3. #43
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam pár napja a Logibetet, de így hirtelen ránézve nem tűnnek túl eredményesnek a tippek, folyton csak az elvesztett meccsekről jönnek az e-mailek, be is toltam jó pár BI-t a levesbe... Jóeséllyel mellőzném inkább a hosszútávú használatot.
    Pár nap statisztika pont semmit sem ér, ha plusszos, ha mínuszos. Nem hiszem, hogy ezen a fórumon kéne kifejtenem, hogy a hosszútáv számít és tessék a hosszútávú statokat nézegetni.
    ProAdel89 likes this.

  4. #44
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Én ránéztem, hosszútávon 2-3% Roik logibeten

    Tomihmv 2015 óta break even
    mr.blonde 2016 óta
    Tippergreta grafjára érdemes ránézni, van benne 700 buyin-es downswing is 2% roi mellett
    Még varin a te grafod elég jónak tűnik kevés swinggel, de 2,39 roi az nem valami sok, tele break even időszakokkal.
    Ezek a masterek logibeten, a top 4 tippster.

    Ha pókereseknél ilyen grafot látok sárga jelölést kap, ami nálam azt jelenti "minek nevezzelek"

    Egyébként ez ügyes, hogy talán veritek a házat, mondjuk ilyen 2%nál ezt se lehet mondani biztosan.


    Az, hogy pénzt kértek érte simán csak gusztustalan.
    fri likes this.

  5. #45
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pár nap statisztika pont semmit sem ér, ha plusszos, ha mínuszos. Nem hiszem, hogy ezen a fórumon kéne kifejtenem, hogy a hosszútáv számít és tessék a hosszútávú statokat nézegetni.
    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ránéztem, hosszútávon 2-3% Roik logibeten

    Tomihmv 2015 óta break even
    mr.blonde 2016 óta
    Tippergreta grafjára érdemes ránézni, van benne 700 buyin-es downswing is 2% roi mellett
    Még varin a te grafod elég jónak tűnik kevés swinggel, de 2,39 roi az nem valami sok, tele break even időszakokkal.
    Ezek a masterek logibeten, a top 4 tippster.

    Ha pókereseknél ilyen grafot látok sárga jelölést kap, ami nálam azt jelenti "minek nevezzelek"

    Egyébként ez ügyes, hogy talán veritek a házat, mondjuk ilyen 2%nál ezt se lehet mondani biztosan.


    Az, hogy pénzt kértek érte simán csak gusztustalan.
    Persze, pár nap nem sok, de ahogy a kolléga is kifejti a grafok nem túl meggyőzőek. Ne az én pár napomat vegyük alapul, hanem, hogy van, aki a legjobb tippmesterek között 1 éve stabilan mínuszos, több száz tippet és nem néhány napot figyelembe véve.Sok tippet nem is tudok azon az oddson megrakni, mint ahogy kijön, mert mire odaérek már nem azon áll. Pedig 60 fogadóoldalt kezelek, nem egyet, a merítésem is bőven jobb, mint az átlagé. A 700BI-es downswing is elég durva. Épp azon merengtem, hogy már-már tőzsdei kockázatú ez a játék, csak rosszabb hozammal.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #46
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2015. 02. 04.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ránéztem, hosszútávon 2-3% Roik logibeten

    Tomihmv 2015 óta break even
    mr.blonde 2016 óta
    Tippergreta grafjára érdemes ránézni, van benne 700 buyin-es downswing is 2% roi mellett
    Még varin a te grafod elég jónak tűnik kevés swinggel, de 2,39 roi az nem valami sok, tele break even időszakokkal.
    Ezek a masterek logibeten, a top 4 tippster.

    Ha pókereseknél ilyen grafot látok sárga jelölést kap, ami nálam azt jelenti "minek nevezzelek"

    Egyébként ez ügyes, hogy talán veritek a házat, mondjuk ilyen 2%nál ezt se lehet mondani biztosan.


    Az, hogy pénzt kértek érte simán csak gusztustalan.
    " Az, hogy pénzt kértek érte simán csak gusztustalan. "

    Ne haragudj, de ha ehhez így állsz, nem vagy megfelelő vitapartner.

  7. #47
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    " Az, hogy pénzt kértek érte simán csak gusztustalan. "

    Ne haragudj, de ha ehhez így állsz, nem vagy megfelelő vitapartner.

    Ez tipikus, mikor elfogynak az érvek a másik fél egyből nem megfelelő vitapartner.

    Inkább a kommentem első 3/4ére reagálj.
    fri likes this.

  8. #48
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Én exchange-ekben látok fantáziát, ott egymás ellen fogadunk, jobb oddson mint bukiknál, másik dolog a túlárazás, pl tipikusan a tippmixpro alacsony oddsokkal dolgozik, de hibázni sokat szoktak, pl a piac 1,2-1,3-ra lő be valamit, ők meg van hogy odaraknak 1,6-1,7-t ugyanerre, és ott kell hogy legyen value. Engem speciel az odds mozgások érdekelnének a legjobban, mert az tiszta haszon, ha esik a szorzó pl betfairen. Sőt múlt hónapban sima bukiknál kiszúrtam 3 surebetet, 10%+-ost, köztük volt 30%-os is. Annyi hogy nem az 2-3 kimeneteles fogadásokban kell keresni, végső győztes piacokat számolgattam át, és csak unin, bet365-n és pinnaclen.

  9. #49
    Idegen
    Csatlakozott
    2017. 02. 21.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    torzon látja jol a dolgokat,végre egy értelmes ember.

  10. #50
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez azért jó, mert akkor "napi fél óra utánanézéssel" valaki profi tippmester is lehet, amelyért helyenként igen jó pénzt fizetnek. Ha csak "napi fél óra utánanézés" szükséges tényleg, akkor ez egy baromira jó meló lehet!

    Vagy mégsem ilyen egyszerű a dolog?
    Első körben szerényebben, mert igenis ilyen egyszerű a dolog.
    Attól hogy nem vagyok olyan, hogy érdekeljen egy olyan rendszer, ami emberek nárcisztikus és exhibicionista hajlamaira épít, hidd el bőven nyereséges vagyok sportfogadásban...

    A 2-3% roi ami ahogy Torzon említi a top azért hatalmas nagy para, mert ilyen befektetéseket lehet találni is és azok ráadásul tőkegarantáltak is...

    Mondjuk ki a tippmesterek nagy része, random kattintgat, mindenféle koncepció nélkül össze-vissza minden bajnokságra és orrba-szájba rakják a tippeket minden felelősség nélkül...

    Nem kell minden nap rakni meg ki kell választani 2-3 bajnokságot amit rak az ember...
    Aki akar sportfogadni annak nézni kell a meccseket, olvasni a cikkeket és igenis lesz hibás odds bőven, és ne higyjetek a nagy tutiknak, mert akinek hatalmas tutija van, nem fogja megosztani senkivel, mert rontaná a saját oddsait...

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •