Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 56 (56) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Gyűjtsük össze azokat a bukmékereket amiket szívesen ajánlanánk egymásnak.

  1. #51
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 2-3% roi ami ahogy Torzon említi a top azért hatalmas nagy para, mert ilyen befektetéseket lehet találni is és azok ráadásul tőkegarantáltak is...
    Tisztán a roit nézni mennyiség/idő változója nélkül felesleges.
    Ha 100 egység tőkével hozol 2% roit, de egy évben 1000 egységnyi kötésed van akkor alacsony roival is magas év/év hozamot tudsz elérni a tőkére vetítve (adott esetben ez 20%). Nyilván inverz is, ha csak 50-et kötsz/év 2%-os roival akkor csak 1%-os éves hozamod van.
    rutraidevlo likes this.

  2. #52
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztán a roit nézni mennyiség/idő változója nélkül felesleges.
    Ha 100 egység tőkével hozol 2% roit, de egy évben 1000 egységnyi kötésed van akkor alacsony roival is magas év/év hozamot tudsz elérni a tőkére vetítve (adott esetben ez 20%). Nyilván inverz is, ha csak 50-et kötsz/év 2%-os roival akkor csak 1%-os éves hozamod van.
    Ez igaz, csak kérdés mekkora roll kell hozzá, ha becsúszik pár 100as swing is (tippergretanál, aki 2. 700is).

    A másik dolog meg az, hogy rockett említi, hogy sokszor meg sem tudja tenni azon az oddson amin a tippster kirakja.


    Lenne 500 Wan gerwen (bocs) kaliberű fogadóm, akik random kötnék a fogadásokat, kijönne belőle 1-2 "master".

  3. #53
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Idézet chaab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tisztán a roit nézni mennyiség/idő változója nélkül felesleges.
    Ha 100 egység tőkével hozol 2% roit, de egy évben 1000 egységnyi kötésed van akkor alacsony roival is magas év/év hozamot tudsz elérni a tőkére vetítve (adott esetben ez 20%). Nyilván inverz is, ha csak 50-et kötsz/év 2%-os roival akkor csak 1%-os éves hozamod van.
    Most sorry de nem értelek
    van 100.000 Ft tőkém, megforgatok 1 milliónyi tétet, 2% a roim, akkor nyertem 20.000 Ft-ot... most ez hány százalék vagy mi az lényegtelen... 2% ROI az mivel a "befektetés" nem tőkegarantált nulla már bocs... és azért az emberek nagy része nem 10-20 milliókat rak fel tétként évente...
    Na most ilyen hozamot hozó emberektől várunk tanácsokat és ők a tippmesterek???

    Nem sok szelvényt meg tippet kell rakni, hanem jókor jókat...

    Csak egy példa: van olyan megközelítés, hogy a vb alatt nem is szabad rakni és az igazi profik (akik nem osztogatják a tippeket) nem is raknak, mert nincs előnyöd... Nyáron hova pakolgatsz ész nélkül, túl nagy a kockázat stb stb... Szerintem ha valaki komolyan rak, akkor kb szeptember-május termel meg egy évet, ha meg kosárra fogad többet, akkor október május...

  4. #54
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most sorry de nem értelek
    van 100.000 Ft tőkém, megforgatok 1 milliónyi tétet, 2% a roim, akkor nyertem 20.000 Ft-ot... most ez hány százalék vagy mi az lényegtelen... 2% ROI az mivel a "befektetés" nem tőkegarantált nulla már bocs... és azért az emberek nagy része nem 10-20 milliókat rak fel tétként évente...
    Ha kis roihoz nagy vagy extrém nagy mennyiség tartozik az ugyanannyira lehet jövedelmező, mint keveset kötni magas roival azonos téten.
    Valamint a tőkegarantált befektetésnek is van kockázata pl. egy csőd esetén.

    Én nem követem a tippelőket, mert nem hiszek benne, hogy ez így ebben a fomában egy működő rendszer lenne.
    Ha 2% roi az eredő oddsokkal jön ki amiket rosszabbul lehet megkötni, akkor a reális roi sokkal rosszabb és, ha ehhez nem tartozik mennyiség úgy teljesen értelmetlen foglalkozni vele.

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Egy ideje napi szinten nézek tenisz meccseket, és kegyetlen túlárazást vélek felfedezni élő oddsoknál, nyilván ilyenkor a bukin is nyomás van könnyebben hibázik, mert pillanatok alatt kell meghatároznia az oddsokat. Megtenni viszont még csak ritkán szoktam, önbizalomhiány miatt
    törpiszörpi likes this.

  6. #56
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ideje napi szinten nézek tenisz meccseket, és kegyetlen túlárazást vélek felfedezni élő oddsoknál, nyilván ilyenkor a bukin is nyomás van könnyebben hibázik, mert pillanatok alatt kell meghatároznia az oddsokat. Megtenni viszont még csak ritkán szoktam, önbizalomhiány miatt
    Egészen biztos vagyok benne, hogy nem nyomás hatására születnek a live oddsok, hanem egy algoritmus dolgozik bizonyos dolgok alapján, mint a meccs állása, hátralévő időtartam, kezdeti odds, tételekre érkezett korábbi fogadási mennyiség, stb.
    Tedd meg amit szeretnél kis téttel. Valószínűleg nem az önbizalommal van gond, hanem a tét nagyságával. Ha van elég roll, akkor nem szabad aggódni a tét megrakása miatt.
    Smasszer and törpiszörpi like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •