Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (36) összesen
Like Tree71Likes

Téma: 2018 legnagyobb NLHE CG nyerői - NL25-NL50

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Hát ez a cikk csúnya antireklám pokernek.

    Havi 440T-t már Magyarországon is meg lehet 8 órás irodai munkával keresni amiből 1 óra az ebéd, 1 óra Facebook, 1 óra a Mancikák fűzögetése és csókosnak sem kell lenni ehhez. A világ szerencsésebb feléről meg ne is szóljunk.

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    mesélj még

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 05. 22.
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    és ebből több grafikon a végére lett upswing.
    én meg egy nyomorult 70-30-at nem nyerhetek amikor ritkán beülök holdemre és közepesnél nagyobb a pot..
    hányinger a ps. és mennyi bónuszt loptak el az utóbbi 2 évben??
    CsabiST and törpiszörpi like this.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anno a Bosson (2006-2012ig)rohogve hoztuk az 5-10bb/100at ezeken a teteken,ez melle meg 50% RB,megannyi VIP freerol,promocio.Akkor meg volt ertelme csinalni.Ennyi nyeremenyt negyed ennyi leosztassal osszelehetett hozni.
    Régi szép idök
    a PS-nél lazább játékkal ez a BB/100 még mindig hozható kisebb termekben,ahol esetleg még RB formájában értékelik is a belefektetett energiát.
    Tény,hogy napi 4-5ezer leosztást már nem mindehol tudsz pörgetni,dehát nem mindenki született sztahanovistának

  5. #15
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet bexi34 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak azt nem tudom eldönteni,hogy ezekkel a listákkal elrettenteni vagy inspirálni akartok másokat?
    Egyiket se. Érdekes tartalomnak gondoljuk, az olvasottság is alátámasztja ezt. Ezek egyelőre amúgy "rekreációs tétek", ezeken 2-3 hónap alatt át lehet suhanni, ezt a backing csapatunk példája is mutatja. És persze, kisebb termekben jóval nagyobb winrate elérhető.

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jo kis Lista , komoly jatekosokkal

    Omaharol , esetleg nem terveztek hasonlo cikket?

    Azt hiszem erdekes lenne az osszehasonlitas a holdemmel
    De, lesz ugyanígy PLO is.

  6. #16
    Újonc
    Csatlakozott
    2015. 04. 03.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ez a cikk csúnya antireklám pokernek.

    Havi 440T-t már Magyarországon is meg lehet 8 órás irodai munkával keresni amiből 1 óra az ebéd, 1 óra Facebook, 1 óra a Mancikák fűzögetése és csókosnak sem kell lenni ehhez. A világ szerencsésebb feléről meg ne is szóljunk.
    Az antireklámmal egyetértek, ahogy szerintem minden realista. Vagy ha nem is antireklám, de mindenképpen elgondolkodtató. Mintha szeretnék hobbiból kerékpározni, esetleg még néha versenyekre is járnék, és látnám hogy egy számban a világ top-ja keres félmilliót ami szintre nekem lehet évek kemény munkája lenne feljutni de nem is biztos hogy sikerülne, pl. simán genetikai adottságokból kifolyólag.


    Viszont ezt a 440T-t megkeresni Magyarországon irodai melóval, hacsak nem átlagoltad a magyarországi fizetéseket és Budapesten 6-700-at keresnek az irodai melósok, akkor erősen kétlem.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Igazad van. Magyarországot javítsuk ki Budapestre.

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyiket se. Érdekes tartalomnak gondoljuk, az olvasottság is alátámasztja ezt. Ezek egyelőre amúgy "rekreációs tétek", ezeken 2-3 hónap alatt át lehet suhanni, ezt a backing csapatunk példája is mutatja. És persze, kisebb termekben jóval nagyobb winrate elérhető.



    De, lesz ugyanígy PLO is.
    Én a stud8 sorozatot várom,hátha sztálin is feltűnik a listán.
    banoster, CsabiST and kacsa1st like this.

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    kisebb teremben NL50-NL100, kb 80-20% arányban én 2000 euró körül keresek mindennel együtt havonta, szóval tolja PSen az akinek két anyja van
    Laci24 likes this.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    ja és 100-120 HM órám van, magyarországon hány órát kell azért dolgozni ? Más a pokeres óra és az irodai munka... irodai munkában sok az üresjárat és totál korlátozva vagy, míg a pokert akkor játszod amikor akarod és ha elindítasz 6-8 asztalt akkor nincs üresjárat meg facebookozás, ha hajtva lennék pokeren is mint egy melóhelyen lennék akkor lenne 240HM órám lehet és többször ennyi keresetem, de életem az nem! 2000 euró amúgy csak magyar viszonylatban tűnhet jónak és soknak, ebből még nem tudok bora-borán nyaralni minden évben, míg egy nyugati középosztálybeli dolgozó ember az évi 50-100K eu közti keresetéből már megteheti és az volna a célom, remélem elérem
    CsabiST and kacsa1st like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •