Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (36) összesen
Like Tree71Likes

Téma: 2018 legnagyobb NLHE CG nyerői - NL25-NL50

  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Isildurzeroval Borabora tudtok élni az anyátokuristenit fiatal sihederek!

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Boldogtalan

    Idézet sztalin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Annyira azért nem, hadd emlékeztessek a legnagyobb nyerő játékosra aki minden asztalnál ott ül, Pokerstarsnak hívják. Ha megnéznéd a tabella vezetőit hogy mennyi rake-t termeltek, valószínű még ők is több rake-t mint profitot.
    Múlt havi 50 $ -ka nyereségem mellé 140$ rake-t termeltem. És ez csak kb 8k leosztás.
    törpiszörpi likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Szuper

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyiket se. Érdekes tartalomnak gondoljuk, az olvasottság is alátámasztja ezt.



    De, lesz ugyanígy PLO is.
    Na arra kíváncsi leszek, hogy PLO10-en van e nyerő egyáltalán. Meg hogy kik azok.
    banoster and törpiszörpi like this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  4. #24
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Hi !
    Valaki aki CG-t játszik megtudja mondani, hogyha nem lenne rake, akkor mennyivel nagyobb bb/100-at hoznának a CG-sek ?

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Starson ilyen limiteken 7-8bb/100 korul hoznanak tobbet. Kisebb termekben ez persze magasabb, ott kb 12bb/100ig mehet fel

  6. #26
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 17.
    Hozzászólások
    289

    Alapbeállítás

    Ez a kisebb teremezés még tényleg megállja a helyét? Én pár hónapja kezdtem a cgt a PP-n ff-en. Kb100k leosztás alatt olyan statokkal rendelkező 6maxon 4db regekkel találkoztam h szerintem sokkal több kompetens játékos biztos nincs a Psnél sem egy asztalnál... Mintha sokkal hígabb lenne már a mezőmy a PSnél mint az rb crakk előtt. A fentiek grafjaiból is ez látszik.
    kacsa1st likes this.

  7. #27
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    énnekem az a meglátásom hogy a nyereségesség drasztikusan lecsökkent 3-4 évvel ezelőtt, nagyon nehéz normális fizetést stabilan összepókerezni, alacsony és mikrotéten, leginkább nem is lehet

  8. #28
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 10. 01.
    Hozzászólások
    139

    Alapbeállítás

    Mikrotéten régebben sem lehetett, bár kinek mi számít normális fizetésnek... a kis termezés meg megállja a helyét, viszont amikor azt mondom hogy kis vagy kisebb terem akkor nem a partypokerre gondolok, hanem gg network, ipoker, microgameing hálózatok termei pl. Nem vettem észre azt amit te írsz sztalin, bár tény hogy változott a mezőny, viszont ha valaki tanul, beleteszi az energiát akkor Mo-on a pokerrel érhető el a legjobb kereset.

  9. #29
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi !
    Valaki aki CG-t játszik megtudja mondani, hogyha nem lenne rake, akkor mennyivel nagyobb bb/100-at hoznának a CG-sek ?
    Sokkal

    400-on úgy emlékszem hogy valami 5-6bb/100 a rake, 3€ cap-el (van ahol több a cap)
    200-on 7-8bb/100
    100-on pedig már minden bizonnyal 10+bb/100

    Lejjebb elvileg még több, mivel sok a kis pot ahol nem éred el a cap-et.
    Mondjuk ez Unibet ahol 6% a rake a "standard" 5% helyett.

    Én szerintem az elmúlt 5 év átlagát nézve, tuti többet hoztam RB-ből mint winningsből.
    banoster likes this.

  10. #30
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet Dodonpa11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mikrotéten régebben sem lehetett, bár kinek mi számít normális fizetésnek... a kis termezés meg megállja a helyét, viszont amikor azt mondom hogy kis vagy kisebb terem akkor nem a partypokerre gondolok, hanem gg network, ipoker, microgameing hálózatok termei pl. Nem vettem észre azt amit te írsz sztalin, bár tény hogy változott a mezőny, viszont ha valaki tanul, beleteszi az energiát akkor Mo-on a pokerrel érhető el a legjobb kereset.
    Napi Dodonpa Visítva hörög

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •