Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 36 (36) összesen
Like Tree71Likes

Téma: 2018 legnagyobb NLHE CG nyerői - NL25-NL50

  1. #31
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Surob eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az antireklámmal egyetértek, ahogy szerintem minden realista. Vagy ha nem is antireklám, de mindenképpen elgondolkodtató. Mintha szeretnék hobbiból kerékpározni, esetleg még néha versenyekre is járnék, és látnám hogy egy számban a világ top-ja keres félmilliót ami szintre nekem lehet évek kemény munkája lenne feljutni de nem is biztos hogy sikerülne, pl. simán genetikai adottságokból kifolyólag.


    Viszont ezt a 440T-t megkeresni Magyarországon irodai melóval, hacsak nem átlagoltad a magyarországi fizetéseket és Budapesten 6-700-at keresnek az irodai melósok, akkor erősen kétlem.
    Azután a 440t után nem fizettél semmilyen járuléok, nincs TB-d és nyugdíj bizosításod sem, szóval eléggé nagy ferdítés a netto jövedelemmel összehasonlítani a pókeres bevételünket. Ha viszont a bruttot nézzük és azt h ezeken a téteken a legjobbak keresetét látjuk, elég siralmas az a 440T. Nem beszélve arról, hogy egy munkahelyen nem feltétlenül kell midnen nap a legjobb formádat hoznod, és minden nap fejlesztened magad, hó végén jó esetben midenféleképen érkezik a fizu, ellentétben a pókerrel.
    Gabbbbb, CsabiST, Bandessz and 1 others like this.

  2. #32
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Idézet ProAdel89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azután a 440t után nem fizettél semmilyen járuléok, nincs TB-d és nyugdíj bizosításod sem, szóval eléggé nagy ferdítés a netto jövedelemmel összehasonlítani a pókeres bevételünket. Ha viszont a bruttot nézzük és azt h ezeken a téteken a legjobbak keresetét látjuk, elég siralmas az a 440T. Nem beszélve arról, hogy egy munkahelyen nem feltétlenül kell midnen nap a legjobb formádat hoznod, és minden nap fejlesztened magad, hó végén jó esetben midenféleképen érkezik a fizu, ellentétben a pókerrel.
    25 és 50 dolláros tétekről volt itt szó... TB nem túl drága dolog, nyugdíjbiztosítása meg annak van, aki megköti a biztosítónál ezt a fajta biztosítást. de az igaz, hogy itt végig pengének kell lenni. De azért sok olyan meló van, ahol mindig a topot kell hozd. ELméletileg bármelyik buszsofőrnél is fenn áll, a nem hibázhat dolog..légiforgalmi irányítók stb stb
    CsabiST and törpiszörpi like this.

  3. #33
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sokkal

    400-on úgy emlékszem hogy valami 5-6bb/100 a rake, 3€ cap-el (van ahol több a cap)
    200-on 7-8bb/100
    100-on pedig már minden bizonnyal 10+bb/100

    Lejjebb elvileg még több, mivel sok a kis pot ahol nem éred el a cap-et.
    Mondjuk ez Unibet ahol 6% a rake a "standard" 5% helyett.

    Én szerintem az elmúlt 5 év átlagát nézve, tuti többet hoztam RB-ből mint winningsből.
    Igen, Unibeten valóban több a rake, én is tapasztaltam, de a gyengébb mezőny és rakeback+ rake race kárpótolja az embert. Partyról tudok még nyilatkozni, normál asztalokon még tűrhető a mezőny(fastforward már regfeszt) azért jobban lehet hozni, mint PS-en.

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 12. 23.
    Hozzászólások
    430

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    25 és 50 dolláros tétekről volt itt szó... TB nem túl drága dolog, nyugdíjbiztosítása meg annak van, aki megköti a biztosítónál ezt a fajta biztosítást. de az igaz, hogy itt végig pengének kell lenni. De azért sok olyan meló van, ahol mindig a topot kell hozd. ELméletileg bármelyik buszsofőrnél is fenn áll, a nem hibázhat dolog..légiforgalmi irányítók stb stb
    25-50es top regekről igen. Azért az erős kijelentés, hogy 2-3hónap alatt átugarhatóak azok a limitek. Én is cg-ztem backer csoportban, és nem sok olyan embert ismertem aki 2-3hó alatt 100on lett volna. Backer csoportban meg jó esetben a profitod 60%-a marad meg. Mind1 is én nem akarok senkit meggyőzni semmiről, Én is jelenleg backelve vagyok, de nem cg-re.
    Amit én fontosnak tartok az az, hogy akkor éri meg ezt tolni ha fix félmilla felett tudsz termelni, és ez konstant növekedést mutat hosszútávon. Amiből bőven tudsz félre rakni, mert pókerezni nem lehet örökké, ezzel minden pókeres tisztában van.

    no offense
    GL

  5. #35
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi !
    Valaki aki CG-t játszik megtudja mondani, hogyha nem lenne rake, akkor mennyivel nagyobb bb/100-at hoznának a CG-sek ?
    2010 évi nagy minta nl200fr, 3.6 bb/100at rakelt a mezőny átlagosan, nyilván a fisseknek arányaiban picit több volt a hozzájárulása, nl100 azt hiszem olyan közel 5bb/100 volt.

    rékbekk meg picit jobb volt akkoriban
    Flush67 likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #36
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    En nl2n voltam nyero 50k mintan 5 10 16on ossz volt 30k handem es a 16on volt egy runom, Mielott a Heroba jelentkeztem jelentkeztem Es most jon nemsoka a 100. Es van kollega aki szinten mar 100on van. Es aprilis ota megy a csapat most ezt arra mondom h en latok par honapos jo szintlepeseket
    "Fizetett hirdetes"
    banoster, R1per2, daniboy and 1 others like this.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •