Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (21) összesen
Like Tree10Likes

Téma: A J10o és a Q9o még spekulatív lapnak számít?

  1. #11
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Mi az a spekulatív lap? A gugli nem dob meg magyar találatot. 72o is az, mondjuk tövön?

  2. #12
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Az Idegen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    (bocs az indulatért, de úgy tapasztalom, nem nagyon kapok számomra építő jellegű infót, legalábbis eddig így volt, csak magamat tornáztattam eddig többnyire feleslegesen)
    Hasznos infót csak akkor várj ha értelmes és átgondolt a kérdésfelvetés.
    (Sok esetben még persze akkor sem fogsz válaszokat kapni, akkor jogos lehet az indulatod, de azt is lásd,hogy az információ érték, amit csak úgy nem szeret senki kiadni)

    De ez így számomra/számunkra időpazarlás és egy lusta fórumtárs hanyag odaköpése az asztalra, hogy 'nesztek, ezzel kezdjetek valamit, de gyorsba, mer' én nekem most kell, készen'.

    - Egy szelet marha félig átsütve jó?
    - Nolan még jó rendezőnek számít?
    - Havi 600.000 Ft még jó fizetésnek mondható?
    - A szőke csajok szebbek vagy a barnák?
    etc.

    Én ebben a topikban ( Outok számolása...) egy találós kérdéssel próbáltam neked segíteni abban, hogy gondolkodj a játékon, anélkül sajnos ez nem megy.
    kacsa1st and Ibiza like this.

  3. #13
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Idézet maxzol22 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem az a gond hogy kerdezzel, sot az kifejezetten pozitiv.

    De manapsag mar nagyon jo kezdoknek szolo irasok vannak , es amig a kerdeseidbol az latszik , hogy meg ezeket sem nezted at ,akkor hogy segitsen rajtad akarki.


    Plussz a legtobb kerdesed kisse fura is: (No offense)

    Peldaul:
    ez a kerdesed

    Mint a pokerben eleg sokmindenben , a valasz attol fugg:

    Mit jatszol:

    CG, SNG, MTT , milyen szinten ,
    Milyen az asztal , statok , noteok .... stb.

    Hogy ne csak kritizaljalak:

    Ha fejlodni akarsz , azt tudom javasolni , hogy rakjal fel kerdeses handeket amiben nem vagy biztos.

    100% hogy sokan sokkal sziveseben segitenek majd, es azokbol sokkal jobban tudsz majd fejlodni.
    Az indokom egyszerű: Minél több játékos reakcióját látom, annál több infót tudok leszűrni! Általános mondást használva: "Több szem többet lát!"

    Igaza van mindenkinek abban, hogy teljesen ki van maxolva a póker alapok téma a neten, de ha mindenki mindent végignézet, akkor a játékosokat ez kissé egy síkba is terelheti, terelhette. S ebből ki indulva is, vagy csak alap kíváncsiságból a lehető legtöbb infóraszeretnék szert tenni a legtöbb szemszögből!

    Aki jó fejként partner ebben azt szívesen veszem, s köszönöm, mint ezt a hozzászólást is! A bunkókat meg elküldöm hasonló stílusban azt kész!

  4. #14
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Idézet Ibiza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Az Idegen!

    En segitek neked mert en nem nezem le a sok magadfajta fogyatekost mint a tobbiek. Nem mindenkinek van ideje ingyenes videokat es cikkeket olvasni, ezert muszaj feltenni a fontos kerdeseket.

    A valasz: mivel nem garantalt hogy a kezunk minimum 1 par a floppon (mint a kezbeparoknal) es mivel se a J se a Q nem eleg magas lap, ezert igen, spekulativ lap.

    Remelem ez most kva sokat segitett a strategiad felepiteseben, legyen szo 25 vagy 100bb-rol, 2 vagy 9 forol.
    Igen k.rva sokat segített a stratégiám kidolgozásában, kedves szintén fogyatékos Ibiza...

  5. #15
    Újonc Az Idegen avatara
    Csatlakozott
    2018. 08. 05.
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hasznos infót csak akkor várj ha értelmes és átgondolt a kérdésfelvetés.
    (Sok esetben még persze akkor sem fogsz válaszokat kapni, akkor jogos lehet az indulatod, de azt is lásd,hogy az információ érték, amit csak úgy nem szeret senki kiadni)

    De ez így számomra/számunkra időpazarlás és egy lusta fórumtárs hanyag odaköpése az asztalra, hogy 'nesztek, ezzel kezdjetek valamit, de gyorsba, mer' én nekem most kell, készen'.

    - Egy szelet marha félig átsütve jó?
    - Nolan még jó rendezőnek számít?
    - Havi 600.000 Ft még jó fizetésnek mondható?
    - A szőke csajok szebbek vagy a barnák?
    etc.

    Én ebben a topikban ( Outok számolása...) egy találós kérdéssel próbáltam neked segíteni abban, hogy gondolkodj a játékon, anélkül sajnos ez nem megy.
    Igen, egyetértek, hogy nyertes tuti infót senki nem akar kiadni, de azért én megpróbálok leszűrni velemit. Az is igaz, hogy a szóhasználatom általában nem helyes, s ez zavaró..., illetve hevességem gyakran agyoncsapja a rólam kialakított képet!

    Azt is tudom, s nem is kész sémákat akarok összerakni, s köszönöm a kérdést, agyaltam is rajta!

    A válasz a kérdésemre a 42?

  6. #16
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Az Idegen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A válasz a kérdésemre a 42?
    Igen, mert a 42 az igazi spekulatív lap, főleg ha offsuit, mivel a trükkös sorok mellett 2féle flush is összejöhet, így lesz teljes a spekuláció!
    kacsa1st likes this.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Idézet KisMuck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, mert a 42 az igazi spekulatív lap, főleg ha offsuit, mivel a trükkös sorok mellett 2féle flush is összejöhet, így lesz teljes a spekuláció!
    arról nem beszélve,hogy 40 különböző straightflush kialakítására is esélyt kapsz vele,ez azért nem elhanyagolható,ha komoly napi mennyiséget bele tudsz rakni a játékba

    tipp:érdemes beállítani a 4színü decket,hogy a straightflush húzókat könnyebb legyen felismerni,és ne mutatásnál derüljön ki,hogy benézted a kárót körnek

  8. #18
    Fanatikus tag necopor avatara
    Csatlakozott
    2014. 08. 30.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Én azt hittem annyi idős a kapitány.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Multiway jó(ha volt emelés, megadás, és a mögötted lévőkre nem nagyon jellemző a squeeze), bvb talán(attól függ ki ellen), de csak úgy cold callra 1v1 nem igazán, max valami 60-80% feletti vpip ellen. Light 3bet meg max ritka esetben lehet jó vele. Ha nem volt akció btn és co-ból játszom, limpelőre rá lehet vele emelni, ha postflop jó vagy (többnyire 22-77-el, és alacsony sc-kel limp/callolnak)

  10. #20
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Az Idegen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    A válasz a kérdésemre a 42?
    https://www.youtube.com/watch?v=aboZctrHfK8

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •