Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (67) összesen
Like Tree78Likes

Téma: Marketingcsapat promózza Györgyit az EPT Barcelona előtt

  1. #41
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 12. 29.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Majd a Main Eventen,az a fő száma!
    Marketinges csapat,stylist,fotós ennyi emberből majdcsak valaki tud már pokerezni is,és add neki pár órát....
    Zsoca4 and törpiszörpi like this.

  2. #42
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    csak ne legyen belőle egy Kokó vs Chacón....
    kacsa1st likes this.

  3. #43
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 12. 09.
    Hozzászólások
    594

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell valakivel azonosulnod ahhoz, hogy tudd, hogy hasznos. A csajok sem szívesen esznek salátát és emelik ki a jobb részeiket.
    Szerintem felreerted.
    Masters amiatt irta oda, hogy "elitet" mert a srac folyamatosan azt a kepet festi magarol a mediaban hogy o amugy profi, gondolkozo jatekos es nem veleletlenul nyert.
    Emiatt sok atlag ember azt hiheto, hogy o egy profi pokeres, ami nyilvan nem tetszik mindenkinek mivel mar ha hallod par percig beszelni akkor rajosz, hogy nem egy eszleny.
    Marpedig nem szeretned, ha a sajat szakmadat ilyenekkel azonositanak.

    Tehat szerintem Mastersnek semmi baja nem lenne,ha nem azt nyomatna, hogy o micsoda poker profi, aki az esze miatt tart ott, ahol. Mert ezaltal az atlagember azt fogja hinni, hogy lam, Masters kollegai bizony ilyen emberek, mint ez a srac.

    En szurkolok a gyereknek, foleg mivel nem kurta el a penzet igy legalabb +1 magyar ember aki bemakolt egy "kulfoldi minilottot". Es lett belole csaladi haz, stb. Azt mar nem fogja visszaforgatni. Azert kicsit eg a pofam - amikor csaladtagok meselik lattak a profi gyereket nagy penzt nyerni - hogy ot is leprofizzak. De valahogy tulelem.

  4. #44
    Újonc
    Csatlakozott
    2016. 04. 10.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet Buytherest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy mit? Akinek van egy kis esze szurkol neki, hogy újra összejöjjön neki egy siker. Ilyen emberek kellenek a pókerközvetítésekbe, aki showt csinál és emberi érzelmeket mutat. Ezek hozhatják be az új embereket, még egy huszonéves profi aki szinte tökéletesen játszik kevésbé.

    Nem kell valakivel azonosulnod ahhoz, hogy tudd, hogy hasznos. A csajok sem szívesen esznek salátát és emelik ki a jobb részeiket.
    1: "Akinek van egy kis esze szurkol neki" Miért is? Miért kellene szurkolnom egy kreténnek, aki miatt igen súlyos szekunder szégyen érzetem van? Mi köze az intelligenciának ehhez?

    2: "Ilyen emberek kellenek a pókerközvetítésekbe, aki showt csinál és emberi érzelmeket mutat." Lehet neked a póker akkor a tuti, ha cirkuszt csinál belőle egy bohóc, én viszont tudok gyönyörködni a sok szótlan sótlan szürke profi VALÓBAN VILÁGKLASSZIS játékában is.

    3: "Ezek hozhatják be az új embereket, még egy huszonéves profi aki szinte tökéletesen játszik kevésbé." Tévedsz, nem az ilyen gyökerek indítanának be egy újabb poker boom-ot, hanem mondjuk az amcsi, vagy az ázsiai piac jelentős pénze, és igen komoly képzetlensége. Amennyi embert egy ilyen alak betud vonzani... nos... azok pénzéből nem fogjuk kilóra megvenni Doug Polk-ot.
    Utoljára módosítva: Gagalo által: 2018. 08. 25. 18:19
    ria05 likes this.

  5. #45
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Jah hogy meg tippmixel is,akkor tenyleg nem lesz anyagi gondja mar az életbe...
    CsabiST, kacsa1st and csiga19794 like this.

  6. #46
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jah hogy meg tippmixel is,akkor tenyleg nem lesz anyagi gondja mar az életbe...
    Igen ha nagy téten hoz egy 2%-s ROI-t akkor simán elrotyog nemigen lesznek megélhetési gondjai . Okosan csinálja lakást vett tippmixen nyer folyamatosan pokeren se ment fel Highstakesre . Nálam eddig csillagos ötös.Kellemes csalódás a srác először elkápráztatott majd megvoltam győződve hogy egy szellemi fogyatékos barom de kellemesen meglepett egybe van a srác.
    Utoljára módosítva: WINAMAXDONK által: 2018. 08. 26. 02:09
    törpiszörpi likes this.

  7. #47
    Fanatikus tag Buksisak avatara
    Csatlakozott
    2015. 06. 05.
    Hozzászólások
    315

    Alapbeállítás

    A házikó jó döntés volt, lehet anyukának kellett nyakon csapkodnia érte. Tipszmikszből alap, hogy csak a nyertes szelókat mutogatja. Shark grafja szépen esik, hiába mondta nem nevez lazábban, mint régen, láthatóan meredekebben zuhan a big win óta a görbe. Most EPT-n nem tudjuk mennyit basz el (szerintem jóval többet, mint amennyit az interjúban mondott, de az sem volt kevés), meg egyébként nap mint nap akármikre. Simán találhatja magát újra rövidesen a fémmegmunkálók között
    banoster, MrChaotic and CsabiST like this.

  8. #48
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Ezt ugy ertettem.kb 1 ev mulva a hazon kivul kb nem lesz semmilye....Ez a kis barcelonai kirandulas minimum 2milla minusz nevezesekkel....

  9. #49
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 06. 10.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Krisztián Györgyi facebook: "Én nem eltunok csak most inkább a saját lakasommal és életemmel foglalkozok vannak fontosabb dolgok mint a pokerezes."
    Remélem azért Main Event nem marad ki. Annál azért nem lehet fontosabb semmi.
    necopor likes this.

  10. #50
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    Lol...

Oldal: 5 / 7 ElsőElső ... 34567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •