Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás NL25 zoom 400BB deep QQ

    Sziasztok!
    Ezen a partin gondolkodom, hogy hol rontottam el: https://www.boomplayer.com/28549810_BF9F9C494F

    Preflop mi lett volna az optimális 3B size ha ilyen deep mindenki?
    A 4B size miatt KK+, AQs+,AKs+ tettem leginkább, de inkább kk+. JJ-nél rosszabb lappal szerintem csak callol.

    A floppon pedig a checkback az oké vagy csak indukálok egy AQ/AK-s betet turnön?
    Utána nagyon WP-nek éreztem a turn foldot de ha így beteli a turnt gondoltam a river se lesz más szitu, főleg ha leesik még egy treff is és mondjuk kiegészül.

    Semmi statom nincs róla de vmilyen reg lehetett mert több asztalon tolta + nem lehetett rákeresni.
    Mostanában fogom megújítani a HM2-t mert így nélküle nem lehet játszani úgy érzem ..

    köszi a válaszokat előre is!

    (ja és b ocs de nem tudtam átkonvertálni boomplayerről utólag HH-ra )

  2. #2
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Csumi!

    Ha PP-oknak nem akarsz odds-ot adni, akkor 6 körül kéne 3betelni, de én nem vagyok ennek a híve. Jobban kultiválom az alacsonyabb size-okat alapból is, ennyire deepen meg úgysem akarok könnyen tönkre menni nuts nélkül. Szal szerintem nem kell variálni, jó ez így. A range-dzsét én kapásból KK+-ra tenném, ez a size brutál(AA-ra csak azért nem, mert az milyen már...). Egyébként nem is értem az általad felvázolt skálát, mert ha KK+, akkor miért van benne AKs, de pláne AQs is. Szerintem ezek inkább callok, mint mondjuk egy AQo(AKo), de persze ez szinte kizárt ebben a spotban. Innentől kezdve nálam ez PF fold, de így játszva flop x, ahogy nálad is és turn fold, akármilyen nittnek is tűnik. Ja, úgy nézem a handet, hogy utcáról utcára, így a végeredményt nem is látom.

    Na, most már látom a turn dobást és szerintem ezt, ahogy mondtam előbb el kellet volna engedni és olcsóbban megúszod.

  3. #3
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Tehát akkor inkább PF kellett vonla dobni valóban.
    Amúgy én is kapásból KK+ tettem , kérdés,hogy olyankor jó-e egyáltalán a megadás setminingre. Valahogy úgy tudom ,hogy ha 8x akkora stack marad még előtte amennyit nyerhetek (és le is stackelhető), akk van odds megadni.
    Az AQs+ az inkább ilyen blöff jelleggel tudtam volna elképzelni nála de az se logikus így utólag, de mondom leginkább KK+ volt az első megérzés csak így utólag gondolhattam túl.

  4. #4
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    hát 400 bb effektiven vagytok. azért emiatt eléggé lehet szélesíteni a rangeken suited connectorok felé pl. pre fold semmiképp. ha regnek tűnik az ember, akkor lesz nála blöff 4bet is, ahogy nálad is blöff 3bet. Mivel neked is meg kell védeni a 4bet call ranged és tér van rá, ezért nem fogsz 100%ban brokeolni ilyen deepen KK AA val(mivel mondtad, hogy reg az illető). Ezt így kimatekozni, hogy 400bb-vel mit játszik és amúgy úgy nyomni, hogy nem látsz róla semmilyen infót...hát eléggé vakvágány De turnon ott lesz a teljes range még, ami ellen oddsból tudsz callozni és river A, K, treff esetén meg elhajíthatod. Néha meg lehet fontolni egy betet a missed cbetjére és érdemes kicsit sizeolni 35-40%ra(occóbbér kijön, mint a 2/3 turn delay) blank turnon akár szintén lehet folytatni és river sima check. De ennyire deepen én is csak kóválygok... D szóval szerezd csak be a HM2t

  5. #5
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát 400 bb effektiven vagytok. azért emiatt eléggé lehet szélesíteni a rangeken suited connectorok felé pl. pre fold semmiképp. ha regnek tűnik az ember, akkor lesz nála blöff 4bet is, ahogy nálad is blöff 3bet. Mivel neked is meg kell védeni a 4bet call ranged és tér van rá, ezért nem fogsz 100%ban brokeolni ilyen deepen KK AA val(mivel mondtad, hogy reg az illető). Ezt így kimatekozni, hogy 400bb-vel mit játszik és amúgy úgy nyomni, hogy nem látsz róla semmilyen infót...hát eléggé vakvágány De turnon ott lesz a teljes range még, ami ellen oddsból tudsz callozni és river A, K, treff esetén meg elhajíthatod. Néha meg lehet fontolni egy betet a missed cbetjére és érdemes kicsit sizeolni 35-40%ra(occóbbér kijön, mint a 2/3 turn delay) blank turnon akár szintén lehet folytatni és river sima check. De ennyire deepen én is csak kóválygok... D szóval szerezd csak be a HM2t
    Az 50BB+-os 4bet size azért eléggé out of line, úgyhogy szűkíteném a blöff4betek esélyét de preflop én sem dobnék semmiképpen
    Utoljára módosítva: Flush67 által: 2018. 08. 31. 15:35

  6. #6
    Team Hero Lefty Gekko avatara
    Csatlakozott
    2015. 05. 22.
    Hozzászólások
    591

    Alapbeállítás

    ez igaz. mondjuk kicsit elnéztem, mert a 3bet sizenak hittem a 4,1-t .. de ha csak AK+ QQ+, akkor se fold

  7. #7
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet XiSiLdUrX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valahogy úgy tudom ,hogy ha 8x akkora stack marad még előtte amennyit nyerhetek (és le is stackelhető), akk van odds megadni.
    Amit mondasz az a settesedés esélye a flopon, illetve az odds rá, ellenben az 5-10 szabály a mérvadó, ami legrosszabb esetben is 10* akkora stacket kíván a bethez képest. Viszont nincs róla infod és ott a kulcs: "és le is stackelhető", amit kurvára nem tudsz, így a legjobban akkor jársz, ha 5 felé hasítasz(stack/20). Hosszú távon ez -EV mert nem fog könnyen tönkremenni AA-szal ilyen deepen.

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát 400 bb effektiven vagytok. azért emiatt eléggé lehet szélesíteni a rangeken suited connectorok felé pl. pre fold semmiképp. ha regnek tűnik az ember, akkor lesz nála blöff 4bet is, ahogy nálad is blöff 3bet. Mivel neked is meg kell védeni a 4bet call ranged és tér van rá, ezért nem fogsz 100%ban brokeolni ilyen deepen KK AA val(mivel mondtad, hogy reg az illető).
    Tudom ezt mondják a nagyok, de elég csúnyán lehet ám járni SC-kkel ilyen mélyen. Persze lehet(D-ből, vagy BB-ről). Viszont nincs bluff 4b itt. Biztos, hogy reg. És ő sem fog 100%-ban broke-olni, de lehet 50-ben sem.

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az 50BB+-os 4bet size azért eléggé out of line, úgyhogy szűkíteném a blöff4betek esélyét de preflop én sem dobnék semmiképpen
    This.

    Idézet Lefty Gekko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez igaz. mondjuk kicsit elnéztem, mert a 3bet sizenak hittem a 4,1-t .. de ha csak AK+ QQ+, akkor se fold
    Most akkor minek is akartok callozni pre gyerekek? Nekem mondjuk mindegy, Isten tartsa meg jó szokásotokat.
    Utoljára módosítva: KisMuck által: 2018. 09. 01. 10:23

  8. #8
    Újonc titoo0219 avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 05.
    Hozzászólások
    45

    Alapbeállítás

    Pre én is callolnék. Flop x, turn call, river meglátjuk.

    De mit tudunk az ellenfélről? Mert az kellene a döntéshez. Ismeretlen ellen lehet én is dobnék a 100 BB deepen, de 400 BB inkább call.

  9. #9
    Lelkes újonc XiSiLdUrX avatara
    Csatlakozott
    2017. 11. 12.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    hello! sajna null info van róla

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •