Oldal: 10 / 13 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (126) összesen
Like Tree18Likes

Téma: Intertops Poker

  1. #91
    Team Hero daniboy avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hozzászólások
    480

    Alapbeállítás

    Szia! Az autologin néha nekem sem működik (mint most sem), de ha bezárom az autologin ablakát és simán a login gombra megyek akkor belép... nem tudom hogy ez segít-e, de egy próbát megér

  2. #92
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    ez szoftverprobléma,ha valami promoció popupja felugrik indításkor,akkor az autologin nem tud belépni.
    egyébként tegnap délelőtt tényleg le volt halva a póker

  3. #93
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nektek a "clienten" belüli Handhistory müködik? Én nem tudok az elöző/következő handre lépni, pedig régebben gond nélkül ment.

    Köszi

  4. #94
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    bocs rosszul írtam az előbb, nekem megy

  5. #95
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 28.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Ki van irva a kliensbe (mondjuk a juicy stakes-nél látom) hogy blokkolja a szerencsejáték felügyelet az oldalt. Ehhez képest tudok regisztrálni versenyekre.. Lehet ez egy figyelmeztetés és bármikor élesíthetik a dolgot? Mi most a teendő?

  6. #96
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Helló!

    Az áprilistól esedékes változásokról tudnátok tájékoztatást adni? Annyit látni, hogy kikerült közös race-ből a juicy/intertops a díjalap csökkent 2,5k-val.
    Helyette van a 4*4000-es race ami alapjába jó hír lenne, viszont a központi Intertops/Juicy race pont ilyen struktúrával és díjazással fut évek óta.

    Szóval két lehetőség van az egyik, hogy a most kiratott 4*4000 függetlenül fut a központi 4*4000 kifizetésben/kiírásaban is azonos race-től(ami elég jó hír lenne) vagy az évek óta futó központi race van újdonságnak/affiliate only race-nek eladva(ami lényegében annyit jelent, hogy megszűnik a rakerace a legtöbbet rakelő játékosok számára)

    Köszi
    Utoljára módosítva: lourker által: 2019. 03. 29. 23:30

  7. #97
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    a negatív híreket inkább elsumákolják
    a szépen tálalt nagy büdös semminél azért vannak jobb lehetőségek

  8. #98
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 05.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    471

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Eddig nekem nagyrészt pozitív tapasztalataim voltak a PA-val/supporttal, de most már kezdem érteni azokat a felhasználókat aki elégedetlenkednek.

    Mivel semmi hír/reakció nem jött a race megszűnéséről ezért felvettem a kapcsolatot ma a PA supporttal. A várható választ kaptam az évek óta futó intertops/Juicy race megszűnik és ami saját pooled race-nek van "eladva" az a itops/juicy honlapon is hírdetett mindenki számára elérhető race.

    Rákérdeztem, hogy erről miért nincsenek tájékoztatva a játékosok(nem, hogy időben mondjuk elöző hónap közepén hanem egyáltalán) azt a választ kaptam, hogy "felméréseik szerint a rakerace változásokról szóló hírek nem érdeklik a felszanálókat". Szóval azért nem tájékoztatnak mert nem elég olvasottak a "2000 dollárral csökken az xxx race díjalapja hírek". Lehet annak a 15-20 aktuálisan érintett havi 25-50k rakelő résztvevőnek be kellett volna írnia egy "grat nekik"-et, hogy továbbra is tájékoztatva legyen pl. arról, ha egy race teljesen megszűnik.

    Az oké, hogy nem tudtok megegyezni és változások vannak, de ne nézzétek már hülyének az embert és kommunikáljátok le rendesen, mert ez így nagyon gáz.

  9. #99
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    275

    Alapbeállítás

    Melyik szerencsétlen félkegyelmű majom döntötte el helyettünk,hogy több tíz-százezer Forintos nyeremények megszünése nem érdekel minket ?Én pl. egy itteni hozzászólásból értesültem,és nem akartam elhinni,hogy ez az intézési mód létezik.
    És helyette kirakják a mindig is létező heti FPP racet,amihez nekik az égvilágon semmi közük,de persze alatta oda van írva,hogy a Pókerakadémiás regisztrálók vesznek részt rajta,mintha bármilyen hozzáadott tartalom lenne.Ez egyértelmüen a szándékos megtévesztés kategória.Én tudom,mi a helyzet az oldalukon,de egy új regisztráló,akinek ismeretlen az oldal,bedől ennek a hazugságnak.

    De amikor ezt az ótvar közös racet bevezették,akkor persze nem felejtették el ódákat zengve bejelenteni.AZ AKKOR KI A ****OMAT ÉRDEKELT A FELMÉRÉSETEK SZERINT?

  10. #100
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 03. 18.
    Hozzászólások
    736

    Alapbeállítás

    Hali!

    Itt létezik HH és HUD használat?!
    Segíts valakinek és legközelebb is eszébe jutsz ha bajba kerül!

Oldal: 10 / 13 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •