Oldal: 130 / 212 ElsőElső ... 3080120128129130131132140180 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.291 - 1.300 (2119) összesen
Like Tree203Likes

Téma: Unibet Poker

  1. #1291
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 13.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Idézet As Roma eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mielőtt fals infok keringenének...VAN be és kifizetés is unin netelleren keresztül!!!!Használom,tehát tuti!Annak idején akadémián keresztül lehetett jelezni rá az igényt annak,akinek addig nem volt opció!Ja és skrill is detto!
    Akkor ezek szerint azoknak nincs, akik újak!
    fejes1988 likes this.

  2. #1292
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a legújabb verziónál 6-8 asztalozva 1-1,5 óra után kifagy és kidob a szoftver.Kb 7-8 esetnél járok már.Másnál nincs hasonló?

  3. #1293
    Lelkes újonc LordLepeny avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 14.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Futtasd videó kártyával, nekem megoldotta a problemat.

  4. #1294
    Lelkes újonc apa100 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    97

    Alapbeállítás

    Helló.
    Rake racenél, hogy-hogy számok vannak csak és nem a játékosok nevei, ahogy eddig? így honnét tudom, hogy hol állok?

  5. #1295
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 07. 13.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    271

    Alapbeállítás

    úgy, hogy megnézed mi a számod, a honlapon megtalálod...

  6. #1296
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 05.
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Újratelepítettem az asztali gépemet és a Unibet kliens nem indul el.Minden más működik a gépemen,win7-em van(saját,legális).Már volt ilyen problémám vagy két éve akkor tudott segíteni a supportjuk,de már nem emlékszem hogyan.Természetesen most is megkerestem őket,de kifogtam "Segíthetek_Katát" akinél számtalan levélváltás után sem tudtam elérni azt a minimumot sem hogy megkérdezzen egy hozzáértő szakembert,nem írom le a levélváltást mert az agyam is felforr a hülyeségétől és a semmitmondó válaszaitól,egyenlőre attól is elment a kedvem hogy az élő chatjükkel próbálkozzam,hátha hasonló idiótát fogok ki.
    Van valakinek ötlete hogy mi lehet a probléma?(A "töröljed a kukidat és telepítsd újra" természetesen nem működik.)

  7. #1297
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Passz. egyszer nekem is volt hasonló régebben. Akkor azt tanácsolták, h a böngészőben próbáljam meg. Ott 1 asztal futhat.

  8. #1298
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Mától december 1.-ig King of Flips promóció van.

  9. #1299
    Lelkes újonc Tosinnyo avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás

    Idézet Pancser eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Újratelepítettem az asztali gépemet és a Unibet kliens nem indul el.Minden más működik a gépemen,win7-em van(saját,legális).Már volt ilyen problémám vagy két éve akkor tudott segíteni a supportjuk,de már nem emlékszem hogyan.Természetesen most is megkerestem őket,de kifogtam "Segíthetek_Katát" akinél számtalan levélváltás után sem tudtam elérni azt a minimumot sem hogy megkérdezzen egy hozzáértő szakembert,nem írom le a levélváltást mert az agyam is felforr a hülyeségétől és a semmitmondó válaszaitól,egyenlőre attól is elment a kedvem hogy az élő chatjükkel próbálkozzam,hátha hasonló idiótát fogok ki.
    Van valakinek ötlete hogy mi lehet a probléma?(A "töröljed a kukidat és telepítsd újra" természetesen nem működik.)
    Unibet community oldalon érdemes körülnézni, vagy akár feltenni ezt a kérdést. Nekem is volt anno, és én sem emlékszem, hogy oldódott meg:

    https://www.unibetcommunity.com/

  10. #1300
    Fáradhatatlan grinder regie avatara
    Csatlakozott
    2015. 04. 20.
    Hozzászólások
    590

    Alapbeállítás

    Cookie törlés általános tanács. Azert nem irtam, mert uj a windows. Torolni kell valami nyavajat szinten a mappaban, vagy arra figyelni, h meglegyen! Idő kérdése sztem, h ujra működjön!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •