Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (17) összesen
Like Tree27Likes

Téma: 2018 legnagyobb PLO CG nyerői - PLO10-PLO25

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás 2018 legnagyobb PLO CG nyerői - PLO10-PLO25


  2. #2
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 11.
    Hozzászólások
    187

    Alapbeállítás

    Ezek valami iszonyat elszomorító összegek... Kb a számok láttán kijelenthető hogy az online poker halott... Olyan összegek vannak a top nyerőknél éves szinten, amik már Magyarországon is kockázat nélkül elérhetőek fizetés szinten is...
    Kb NL100-tól ill PLO50-től lehet normális pénzt keresni, hatalmas varianciával...
    rockett and törpiszörpi like this.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Ez eddig is így volt. Megélhetési legalább a PLO50 szint és felette.
    banoster and törpiszörpi like this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Wow, nem gondoltam, hogy top10-ben leszek

    Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy durva upom volt és EV fölött mentem. Kb 14 evbb/100-am volt. Ezt mutatja az is, hogy utána - jóval nagyobb mintán - PLO25-ön vékony nyerő voltam csak.

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek valami iszonyat elszomorító összegek... Kb a számok láttán kijelenthető hogy az online poker halott... Olyan összegek vannak a top nyerőknél éves szinten, amik már Magyarországon is kockázat nélkül elérhetőek fizetés szinten is...
    Kb NL100-tól ill PLO50-től lehet normális pénzt keresni, hatalmas varianciával...
    0 tanulással verhető a mezőny mikro limiten. Miért akarsz annyit keresni, mint egy diplomás, aki 3 éven keresztül nettó több ezer óra munkát tett bele - mindenféle fizetség nélkül - a fejlődésébe?
    banoster, CsabiST, benczy and 2 others like this.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet isti80 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek valami iszonyat elszomorító összegek... Kb a számok láttán kijelenthető hogy az online poker halott... Olyan összegek vannak a top nyerőknél éves szinten, amik már Magyarországon is kockázat nélkül elérhetőek fizetés szinten is...
    Kb NL100-tól ill PLO50-től lehet normális pénzt keresni, hatalmas varianciával...
    Azt hozzá kell tenni, hogy akinek nincsenek komoly mentális gondjai, és kicsit szorgalmasabb elég hamar feljebb jut. A micron ragadt játékosokkal azért van tapasztalatom, sokan rossz anyagi körülmények között vannak, és a megkeresett pénzt minden hónapban leveszik sajnos. Van sajnos ennek egy mentális oldala amiből nehéz kikerülni, gondolom ezek a top regek akik tényleg huzamosabb ideig tolják ott elég speciális esetek jellemzően olyan környezetből ahol az itt megkeresett pénz (pl 500usd/hó) számukra már relatíve jó pénzt jelent, de még így sem tudnak félretenni, tartanak attól hogy feljebb lépjenek nehogy ott elkapja őket egy down, mert azt nem bírná a roll.
    naggeri, banoster, daniboy and 3 others like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder CsabiST avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    897

    Alapbeállítás

    Nálam az első 4 játékos minuszos. A chris_nuts plusszos de csak egy session miatt. Ott nyert 88 $-t. Akkor én buktam 112 $-t. Akkor tilt lehetett.
    A 6. megint minuszos.
    A hetedikről handem sincs.
    8. ryam kis plusszos.
    9. szintén minuszos és Bandesz is.
    Bár ezek csak saját handek. Pár ezer csak.
    Az éven én is -0.28 bb/100 hozom a plo10-et. 44k hand alatt.
    Magas a rake. Tanulás nélkül ez se verhető.
    törpiszörpi likes this.
    Ha berakom a pénzem mindig 50 %-ra teszem! Vagy jön vagy nem!

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hozzászólások
    100

    Alapbeállítás

    Magyaroszàgon főleg, sokan munka mellet toljak nem rossz pènz az a havi 500 usd szerintem. Sokan örülnènek ilyen mellèkesnek munka mellett.
    csiga19794 and törpiszörpi like this.

  8. #8
    Őstag sztalin avatara
    Csatlakozott
    2015. 12. 08.
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Ha mellétennétek a megtermelt rake-t, nagyon kiváncsi lennék, megoldható?
    törpiszörpi likes this.

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    MTT-ből is lesz ilyen, kik a top nyerők különböző limiteken, mert én egy ilyen listára is kiváncsi lennék?

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2017. 07. 03.
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Bandesz, van egy omaha csopink ahol elemzünk, kérdeznék tőled valamit priviben illetve ha van kedved csatlakozni írj kérlek az rolandnemes981@gmail.com címre , vagy adj te elérhetőséget, köszi

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •